Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
andzia29551

Swędząca wysypka na dłoniach

Polecane posty

Na dłoniach zrobiły mi się strasznie swędzące zmiany robiłam wymaz w kierunku grzybicy i wyszedł negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również miałam problem z skórą dłoni, ale znalazłam kilka skutecznych sposobów na jej nawilżenie. Na pewno bardzo ważne jest nawilżanie skóry od zewnątrz.

Moją ulubioną maścią jest maść konopna Dr. Retter 24%. Szukaj tej z hologramem na opakowaniu, aby mieć pewność, że masz oryginalną recepturę. Maść konopna doskonale nawilża skórę, pomaga w regeneracji i łagodzi podrażnienia.  

Ostatnio odkryłam również maść konopną z dodatkiem CBD, którą zakupiłam w Konopnej Farmacji w Poznaniu mają tez sklep online - o nazwie Hiskin tania 22 zł Maść jest SUPER odrazu odczułam jej kojące działanie

Dodatkowo, bardzo dobrze sprawdzą się płukanki z rumianku. To sposób mojej babci Rumianek posiada właściwości przeciwzapalne i łagodzące, co może pomóc w złagodzeniu podrażnień i regeneracji skóry dłoni. Dlatego Warto robić płukanki wieczorem, aby skóra miała czas na regenerację przez całą noc. Jeśli chodzi o olej z czarnuszki, warto stosować go zarówno od wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Olej z czarnuszki ma działanie nawilżające i przeciwzapalne, co może pomóc w łagodzeniu podrażnień i poprawie kondycji skóry dłoni. Warto również wspomnieć, że zarówno rumianek, jak i czystek zawierają substancje, które mogą pomagać w pielęgnacji skóry. Rumianek zawiera flawonoidy, które działają przeciwzapalnie i antyoksydacyjnie.

Czystek natomiast jest bogaty w polifenole, które mogą wspomagać procesy regeneracyjne skóry. I tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×