Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Tomasz98

Jaki olejek CBD

Polecane posty

Stosujecie olejki CBD? Co możecie mi o nich powiedzieć? Jestem zielony w temacie, a od dłuższego czasu miewam problemy ze stresem w pracy i koncentracją i powoli jest to nie do wytrzymania. Słyszałem że może mi pomóc na moje dolegliwości. Proszę o opinię i skąd mogę dostać dobrej jakości olejki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olejki CBD pomagają np. w poprawie jakości snu oraz redukcji stresu. Kiedyś miałam problem z tą pierwszą rzeczą. Nie dałam rady wyspać się jak człowiek, co powodowało także problemy w pracy przez nie wykonywanie swoich obowiązków i normalne funkcjonowanie. Nie lubię faszerować się lekami tylko wolę stawiać na naturalność. Dlatego zdecydowałam się na Olejki CBD. Mogę polecić Olejki od https://cannabis-spot.pl/. Nie miałam nigdy problemu z ich olejkami. A co najważniejsze od kilku tygodniu śpię jak dziecko i z czystą głową. Z całego serca polecam!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również miałam duży problem z koncentracją i pamięcią. Zauważyłam, że kluczem do poprawy mojej kondycji psychicznej jest dobry sen. Właśnie wtedy rozpoczęła się moja przygoda z olejkami CBD. Odwiedziłam aptekę Konopną w Poznaniu, Konopna Farmacja, gdzie pani doradziła mi olej CBD oraz dodatkowy suplement Brahmi (polecam zapoznać się z tym suplementem również wpływa bardzo na pracę mózgu ).

Wracając do tematu olejków konopnych, olejki CBD pomagają mi w poprawie jakości snu oraz redukcji stresu. Kiedyś miałam duży problem z zasypianiem i nigdy nie przespałam całej nocy. To powodowało problemy w pracy, ponieważ nie byłam w stanie wykonywać swoich obowiązków i normalnie funkcjonować.

Najważniejsze, od kilku tygodni śpię jak dziecko i mam klarowny umysł. Z całego serca polecam wypróbowanie olejków CBD. Ja osobiście przetestowałam dwa olejki CBD: od Firmy Cannatopia 5% oraz od Premicanna - Olej CBD Brain Fuel Rhodiola, Cordyceps, Lion’s Mane, Curcuma -( to pełna nazwa produktu)Oba są naprawdę dobre. Jeśli nie jesteś z Poznania, sklep oferuje sprzedaż przez internet, więc bez problemu je znajdziesz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×