Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Dziewczyny i chłopaki chciałabym sie was doradzić bo sprawa jest delikatna . Mąż, kilkulatek na pokładzie i w sumie dobra sytuacja materialna. Mamy dom a włąściwie ja mam (darowizna) , mąż pracuje na etacie a ja ma własne gospodarstwo rolne.(mam ubezpieczenie i składki na emeryture wiec pzryszłośc jakoś mnie nie przerażą) Może nie jest to największy dochód ale na rachunki co miesiac starcza, nie mamy żadnego kredytu czy zobowiążań a nawet coś oszczedności. Od jakiegoś czasu , mąż nalega bym poszła do normalnej parcy czyli na etacie. I ok w sumie teraz nie ma dużo pracy przy uprawach ale jest pewien drażliwy punkt. Otóż on w domu nie robi nic, nawet trawe w lecie kosze ja. Nie wiem jak to rozwiążać bo średnio mi sie podoba robić samej wszystko, iść na etat a potem całe lato pracować przy zbiorach. Codziennie słysze, że jestem leniwa i nic nie robie. Gdy powiedziałam, że on nic tu nie robi to słysze, ze to nie jego dom. Ale jak mieszka tutaj, korzysta ze wszytskiego i ja opłacam rachunki to jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×