Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
111dorota111

Prezent dla seniorki 70+, dekoracje

Polecane posty

Szukam inspiracji odnośnie prezentu. Budżet do 200zł. Możecie polecić jakieś ładne dekoracje do mieszkania, które mogłyby się spodobać seniorce 70+, ale żeby nie były kiczowate? Szczególnie mile widziany motyw róż, ew. innych kwiatów. Żywe rośliny odpadają - nie jest w stanie się nimi zajmować. Na pewno też odpadają ciemne kolory i rzeczy postarzane, bo wiem, że takich nie lubi. Jakieś nowoczesne abstrakcje, rzeczy w stylu industrialnym czy skandynawska prostota - też się jej nie spodobają. Pani ma wystrój mieszkania jasny,  w pastelowych kolorach, kwiatowe wzory, złocenia, falbanki - nie wiem jak się ten styl nazywa? Trochę przypomina barok...
Bardzo trudno wymyślić coś dla tej osoby, ponieważ cierpi na cukrzycę i jest po udarze, więc ma bardzo dużo ograniczeń, a do tego już niemal wszystko ma. Kupowaliśmy jej już wielokrotnie jakieś pomoce rehabilitacyjne, typu mata do akupresury, masażery - także ten temat został wyczerpany. Z rzeczy praktycznych też nie bardzo wiadomo, bo w zasadzie już nic nie jest w stanie sama robić (bardzo trzęsą się jej ręce, ma problemy z koordynacją). Biżuterii ma tyle, że rozdaje innym. Poza tym odkąd jest w takim stanie, to już widać, że nie zależy jej na takich rzeczach. Suplementów też nie, bo bierze masę leków, nawet soki nie bardzo z powodu cukrzycy, chociaż ostatnio kupowaliśmy takie zdrowotne, niesłodzone, żeby sobie do wody mogła dolewać. Podsumowując, pozostają chyba tylko jakieś dekoracje do mieszkania, chyba że ktoś ma inny pomysł? Najbardziej zależy mi na konkretnych propozycjach, mile widziane zdjęcia tych przedmiotów. Może ktoś ma tu podobny gust do tej pani albo zna się na takich rzeczach. Ja niestety jestem minimalistką i w ogóle nie kupuję żadnych dekoracji ani bibelotów, więc kompletnie nie mam w tym rozeznania 😞

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko motyw kwiatowy?  i styl barokowy żadnych zwierzaków np ptaków? znalazłam ostatnio fajną stronkę z malowanymi ptakami,  fajne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×