Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zepsuty

Postanowiłem ominąć święta.

Polecane posty

To chyba najlepsza decyzja w moim życiu. Ominęlo mnie latanie po sklepach i stanie w kilometrowych kolejkach. Nie musiałem walczyć z innymi kierowcami o miejsce parkingowe. Zaoszczędziłem pieniądze. Nie musiałem stać i gotować w kuchni cały dzień. Nie musiałem sprzątać całej chaty. Omija mnie zjazd rodzinny. Nie będę siedział pół dnia przy stole i obzeral się jak świnia. Leżę sobie z 🥚🥚do góry i odpoczywam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Zepsuty napisał:

To chyba najlepsza decyzja w moim życiu. Ominęlo mnie latanie po sklepach i stanie w kilometrowych kolejkach. Nie musiałem walczyć z innymi kierowcami o miejsce parkingowe. Zaoszczędziłem pieniądze. Nie musiałem stać i gotować w kuchni cały dzień. Nie musiałem sprzątać całej chaty. Omija mnie zjazd rodzinny. Nie będę siedział pół dnia przy stole i obzeral się jak świnia. Leżę sobie z 🥚🥚do góry i odpoczywam. 

To jak ja z tą różnicą, że rodzinka i jedzonko to najważniejsze 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Salidora napisał:

To jak ja z tą różnicą, że rodzinka i jedzonko to najważniejsze 😊

Kiedyś mnie to jarało, niestety z wiekiem coraz mniej. Podejrzewam że z czasem w ogóle nie będę obchodził świat. Duchowo w ogóle tego nie przeżywam, dzień jak codzień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 minutę temu, Zepsuty napisał:

Kiedyś mnie to jarało, niestety z wiekiem coraz mniej. Podejrzewam że z czasem w ogóle nie będę obchodził świat. Duchowo w ogóle tego nie przeżywam, dzień jak codzień. 

Nie mam do tego głowy. Rok ten nie najlepiej się rozpoczął. Ale gdyby zaczął się inaczej to byłoby inaczej. Mimo to wyrosła mi fajna rzeżucha 😊 pewnie brak Ci drugiej połowy to stąd Ci się nie chce...

Edytowano przez Salidora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Salidora napisał:

Nie mam do tego głowy. Rok ten nie najlepiej się rozpoczął. Ale gdyby zaczął się inaczej to byłoby inaczej. Mimo to wyrosła mi fajna rzeżucha 😊 pewnie brak Ci drugiej połowy to stąd Ci się nie chce...

Żeby drugiej połowie popsuć święta. Takie przypadki jak powinno się izolować, żeby drugiej osbie życia nie niszczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Zepsuty napisał:

Żeby drugiej połowie popsuć święta. Takie przypadki jak powinno się izolować, żeby drugiej osbie życia nie niszczyć. 

Hm...🤔

Niestety nie rozwinę wypowiedzi, ponieważ Cię nie znam i nie wiem co masz na myśli 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się cieszyłem że wolne, a ostatnio kompletnie nic mi się nie chce. Jakiś dramat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 minutę temu, Zepsuty napisał:

Tak się cieszyłem że wolne, a ostatnio kompletnie nic mi się nie chce. Jakiś dramat 

Mowie, że nie ma Cie kto przytulić 😕 to odpowiadasz, że się nie nadajesz czy coś 😕 tzn. mi się nic nie chce jak nie ma mnie kto przytulić. Może u Ciebie jest podobnie...

Edytowano przez Salidora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Salidora napisał:

Mowie, że nie ma Cie kto przytulić 😕 to odpowiadasz, że się nie nadajesz czy coś 😕

To nie to. Sam nie wiem. Wszystko jest nie tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Zepsuty napisał:

To nie to. Sam nie wiem. Wszystko jest nie tak. 

Miziam Cie po buzi łapką na pocieszenie 😛

Wiadomo że nie tak, samotne takie dni są straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×