Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Jestem nastolatką ( 16 lat ) i wczoraj pokłóciłam się z rodzicami o malowanie paznokci jak mama jest w dobrym humorze to wszystko akceptuje  a jak nie jest to mnie za to krytykuje rodzice mi powiedzieli że następne malowanie paznokci dopiero za jakiś dłuższy czas ( mam określone dokładnie kiedy dla mnie to za długo ) uważacie że się słuchać czy zrobić po swojemu i pomalować teraz najwyżej poznoszę trochę wrzasków ale będę miała pomalowane paznokcie ? No bo to już przesada żeby się czepiać o manicure u 16-latki...To dla mnie sposób na wyrażenie swojego stylu mam dobre oceny dobrze się uczę planuję iść na studia jestem miłą fajną dziewczyną co złego że lubię malować paznokcie ? Pomóżcie ! Zbuntować się i malować czy czekać na ustalone terminy ? Chodzi mi o zwykły manicure klasyczny lub żelowy ( lakiery klasyczne ale o większej trwałości ) nie o tipsy czy hybrydy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, BabkaBożaBynajmjej napisał:

Rob co chcesz. Bez przesady zeby ci stara o takich rzeczach decydowala. To tylko paznokcie. Czy ona jest normalna?

Jest normalna tylko ma takie dziwne pomysły czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, BabkaBożaBynajmjej napisał:

Rob co chcesz. Bez przesady zeby ci stara o takich rzeczach decydowala. To tylko paznokcie. Czy ona jest normalna?

To uważasz że malować i niczym się nie przejmować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, BabkaBożaBynajmjej napisał:

Oczywiście.

Jeszcze była w stanie mnie nazwać pustą dziewuchą przez to że maluję paznokcie...O wszystko nawet o jasną szminkę mi się czepia ! To już mój dziadek a jej ojciec który ma około 70 lat jest lepiej do tego nastawiony i wyobraźcie sobie że nawet mi doradzał kiedyś różne kolory lakierów do paznokci hehe najbardziej mu się podoba czerwony bo babcia kiedyś u nóg na takie kolory malowała dziadek nawet kiedyś mnie wziął w obronę kiedy mama mi coś nieładnie powiedziała na to że maluję paznokcie...Ona jest dobra w innych kwestiach mam bardzo mało ograniczeń i mam luz a w tej jednej po prostu już mam dość...Na wszystko jestem za młoda ! Na malowanie paznokci na noszenie szminki na tusz do rzęs...Nawet o torebkę mi się czepiała że za mało skromna ! Kocham ją bardzo jako matkę a ona mnie ale nie wiem jak ma przestać się mnie o to czepiać eh był czas że było lepiej z tym mniej się czepiała a od jakiegoś czasu się tak zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BetiTheBest napisał:

Jeszcze była w stanie mnie nazwać pustą dziewuchą przez to że maluję paznokcie...O wszystko nawet o jasną szminkę mi się czepia ! To już mój dziadek a jej ojciec który ma około 70 lat jest lepiej do tego nastawiony i wyobraźcie sobie że nawet mi doradzał kiedyś różne kolory lakierów do paznokci hehe najbardziej mu się podoba czerwony bo babcia kiedyś u nóg na takie kolory malowała dziadek nawet kiedyś mnie wziął w obronę kiedy mama mi coś nieładnie powiedziała na to że maluję paznokcie...Ona jest dobra w innych kwestiach mam bardzo mało ograniczeń i mam luz a w tej jednej po prostu już mam dość...Na wszystko jestem za młoda ! Na malowanie paznokci na noszenie szminki na tusz do rzęs...Nawet o torebkę mi się czepiała że za mało skromna ! Kocham ją bardzo jako matkę a ona mnie ale nie wiem jak ma przestać się mnie o to czepiać eh był czas że było lepiej z tym mniej się czepiała a od jakiegoś czasu się tak zrobiło

Ona jest jakas wierzaca bardzo czy co? Sama mloda nie byla chyba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BabkaBożaBynajmjej napisał:

Ona jest jakas wierzaca bardzo czy co? Sama mloda nie byla chyba. 

Nie jest wierząca właśnie mój dziadek który mi doradza w paznokciach jest wierzący a mama nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, BabkaBożaBynajmjej napisał:

Ona jest jakas wierzaca bardzo czy co? Sama mloda nie byla chyba. 

Moja mama nigdy się za bardzo nie malowała ja inna jestem pod tym względem lubię się pomalować a zwłaszcza paznokcie tak samo moja prababcia od strony taty mamie powiedziała "Tak jest w końcu dorasta prawda?" przy okazji jakiejś rozmowy co jakieś zdanie padło na ten temat...Moja babcia ( ale druga nie żona mojego dziadka o którym mówiłam ) też się zachwycała moim manicurem akurat wtedy różowym a mama nie chce tego zrozumieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BetiTheBest napisał:

Moja mama nigdy się za bardzo nie malowała ja inna jestem pod tym względem lubię się pomalować a zwłaszcza paznokcie tak samo moja prababcia od strony taty mamie powiedziała "Tak jest w końcu dorasta prawda?" przy okazji jakiejś rozmowy co jakieś zdanie padło na ten temat...Moja babcia ( ale druga nie żona mojego dziadka o którym mówiłam ) też się zachwycała moim manicurem akurat wtedy różowym a mama nie chce tego zrozumieć...

Za dwa lata bedziesz mogla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BabkaBożaBynajmjej napisał:

Za dwa lata bedziesz mogla.

Przed chwilą od ciebie usłyszałam że mam robić co chcę i malować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BetiTheBest napisał:

Przed chwilą od ciebie usłyszałam że mam robić co chcę i malować...

To zrob to. Kto ci broni. 3 lat nie masz i matka ci nie zabroni dobranocki obejrzec..postaw sie i tyle. Zamiast tyle gadac.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BabkaBożaBynajmjej napisał:

To zrob to. Kto ci broni. 3 lat nie masz i matka ci nie zabroni dobranocki obejrzec..postaw sie i tyle. Zamiast tyle gadac.

W sumie masz rację po prostu jestem gaduła i chciałam to z siebie wyrzucić do innych ludzi...Dzięki za odpowiedzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×