Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
StaraaleJara

Luksusy w Berlinie

Polecane posty

Ja też nie, oglądnęłaś te stories? Jeśli nie to omija Cię jeszcze opis tyłka dziecka kolmicy. Nie dość, że najpiękniejsze dziecko świata i wszyscy zaczepiają ich i tak mówią, bo ona odziedziczyła najlepsze geny po nich, to w dodatku odziedziczyła tyłek po naszej ricz bicz (tak ją nazwał ten Turek). W stories znajdziesz cały opis tyłka dziecka, jest po cmb umiesniony, jędrny, duży, kształtny i na szczęście po niej, a nie po ojcu! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolmi wróciła? Powiecie co się u niej dzieje, bo chyba mnie dużo ominęło 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchałam ten hall zakupowy i kolmi wspomina, że coś ich spotkało na wakacjach, i że teraz to już do Europy się wybierać będą - o co chodzi? Co ich spotkało? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Priya napisał:

Przesłuchałam ten hall zakupowy i kolmi wspomina, że coś ich spotkało na wakacjach, i że teraz to już do Europy się wybierać będą - o co chodzi? Co ich spotkało? 

Polecieli na Karaiby w marcu. 
 

Dziecko zachorowało na bostonke, a ona się zaraziła. Zapisała to Q&A. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Posłucham sobie w wolnej chwili. Czyli mamy odpowiedź dlaczego nie było relacji z Karaibów, tylko jedno zdjęcie z kwaśną miną🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Priya napisał:

Dzięki! Posłucham sobie w wolnej chwili. Czyli mamy odpowiedź dlaczego nie było relacji z Karaibów, tylko jedno zdjęcie z kwaśną miną🤣

W skrócie…
Terroryzowali dziecko, żeby na 7 dni polecieć do Dominikany. Dziecko w ogóle nie ogarnęło zmiany czasu i żyło swoim polskim rytmem. 
Zachorowali, wrócili i okazało się, że to bostonka, bo mieli krosty. 
Jej dziecko jest najpiękniejsze na świecie, ona wie, że dla matek ich dziecko jest najpiękniejsze, ale jej to jest serio piękne i to nie że tylko dla niej, zaczepiają ją w samolocie, na ulicy itd. Jej gin prawie by adoptował bo takie piękne 🤣
Czyli jak zawsze, ona jest najlepsza i wszystko ma najlepsze i najpiękniejsze. A na IG jej nie było bo jej ukradł ktoś konto i musiała zapłacić aby je odzyskać… mimo, że jej najlepszy mąż jest łebskim IT typem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesssu powiadomienia mi nie przyszły,bo zapomniałam poobserwować. 

Tak wracając do tego tyłka dziecka 😳 to chyba większość niemowlaków ma takie pupcie. To jeszcze nie ten etap ,gdzie cellulit wyłazi,zaczyna flaczeć,robi się nie kształtny i ogólnie starzeje się. 

A poza tym to strasznie przykre,opisywać tak intymne rzeczy dziecka. Chyba niedojrzała za bardzo ta mamusia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×