Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HulaKrasula

Jeansy śmierdzą po praniu...

Polecane posty

Dziewczyny czy macie podobny problem, albo czy macie jakiś sposób na zniwelowanie zapachu podczas prania jeansów. Czytałam gdzieś w sieci że niby jest za to odpowiedzialny ciemny barwnik który z detergentem wchodzi w reakcje i stąd ten zapach. Bądź zbyt dużo użytego detergentu który ulega degradacji i zaczyna śmierdzieć... Doprowadza mnie to do pasji, prałam już w Vizir, Persil, używałam Lenora, Solana, samego proszku i dalej nic... Spodnie kupuje w sieciówkach typu Mohito, Reserved, Stradivarius... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

40 stopni i tak piorę same jeansy bo bałabym się że inne ubrania przejdą tym zapachem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zauwazlylam zeby jeansy smierdzialy, moze mam mniej wraziwy wech. Stosuje Lenor i wszystko ladnie pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się to odrobinę kojarzy z takim kwaśnym zapachem w pralce, spowodowanym brudem i kamieniem. A na dżinsach to chyba najszybciej się rozpoznaje ten zapach. 

Sprobuj odkamienić bęben pralki jakimś vanishem, calgonem czy innym środkiem do czyszczenia pralek. Być może będzie potrzeba fachowca od naprawy pralki, zależy jaki jest stopień zabrudzenia. To ewidentnie nie jest wina dżinsów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×