Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
radster84

CO SIĘ STAŁO Z DYSKUJSJĄ OGÓLNĄ

Polecane posty

jeszcze parę lat temu ten dział hulał że aż miło a teraz cisza... gdzie się podziały te wszystkie przegrywy z tego forum ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Nie wiem o co chodzi z tymi "przegrywami" ale abstra...hu...jąc od tego określenia, napisałam kilka dni temu na ogólnym i cisza. 

Pewnie temat niewygodny. Dziwne, że jeszcze nie został zablokowany. Może dlatego, że z tytułu tematu nie wynika o co chodzi w treści. 

Edytowano przez Hetty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o przegrywy to mam na myśli ludzi którzy nie do końca dobrze radzą sobie w relacjach międzyludzkich i ogólnie z życiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O! To dzięki za info. Nie wiedziałam jak to interpretować. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2024 o 16:30, Hetty napisał:

O! To dzięki za info. Nie wiedziałam jak to interpretować. 

 

spoksik  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście osoby zniknęły a to dlatego chyba, ze kiedyś nie trzeba było się logować , pisali z gościa a przegrywy hejtowali wiec nie chcieli się logować by bez konsekwencji psocić tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2024 o 21:15, radster84 napisał:

jeszcze parę lat temu ten dział hulał że aż miło a teraz cisza... gdzie się podziały te wszystkie przegrywy z tego forum ????

Jedno wyprzedza drugie jak wszędzie. Kiedyś nasza klasa, a teraz fb. Podobnie z forami. Jedne stają się przeszłością, drugie przewodzą. Ludzie przychodzą, odchodzą i szukaj wiatru w polu jeżeli nie zorganizowałeś sobie kontaktu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Seven napisał:

Jedno wyprzedza drugie jak wszędzie. Kiedyś nasza klasa, a teraz fb. Podobnie z forami. Jedne stają się przeszłością, drugie przewodzą. Ludzie przychodzą, odchodzą i szukaj wiatru w polu jeżeli nie zorganizowałeś sobie kontaktu. 

smutne to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak. Większość osób pisze na uczuciowym ale przecież, jeżeli temat jest ogólny to powinien być w Dyskusji ogólnej. Po to utworzono działy tematyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×