Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Od dłuższego czasu poszukuję pracy. Wysłam CV, ale różnie to bywa: od jednych zero odzewu, inni zapraszają na rozmowy ale później cisza. 

Wczoraj byłam na rozmowie o pracę i nie wiem co o niej myśleć, bo do tej pory nigdy taka rozmowa kwalifikacyjna nie miała miejsca.

Rozmowę przeprowadzała ze mną osoba, która nigdy rekrutacji nie przeprowadzała (bo osoba która w tej firmie się tym zajmuje jest na l4). Na dodatek była to osoba, która niby pracuje w tym samym dziale do którego aplikowałam. Ale mam mieszane uczucia...

Cała rozmowa trwała 10 min może nawet krócej. I przebiegała według planu z kartki! Zakres obowiązków czytany z kartki (a niby Pani pracuje w tym dziale na podobnym stanowisku z podobnymi obowiązkami), nie dopuściła mnie w ogóle do głosu, nie mogłam zadać pytań, które sobie przygotowałam. Dwukrotnie Pani przerwałam - raz zadałam pytanie, ale takie doprecyzowujące uzyskaną informację, za drugim razem przerwałam ale Pani powiedziała "nie wiem" i ciągnęła swoje dalej.

Ogólnie zero negocjacji wynagrodzenia, zero jakiś konkretów. Na koniec tekst "przekaże koleżance swoje 'spostrzeżenia i odczucia' (te dwa wyrazy w ' ' wypowiedziane takim dziwnym tonem) odnośnie dzisiejszego spotkania". 

Co mam o tym myśleć? Jest szansa czy powinnam dać sobie spokój?

Sama mam mieszane odczucia. I pomimo tego, że bardzo zależy mi na pracy i chcę pracować, to nie płakałabym gdyby odrzucili moją kandydaturę, ba mam ogromną ochotę jej nie przyjmować (gdyby złożyli mi jednak ofertę) i skłamać, że dostałam lepszą ofertę (chociaż takiej na horyzoncie nie ma na razie). 

Jeżeli otrzymałabym ofertę pracy to co byście zrobili na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×