Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
aakupp

Co uważacie ?

Polecane posty

Co byście sądziły, gdyby Wasz obecny narzeczony posiadał lewe konto w mediach społecznościowych (przynajmniej tak podejrzewam). W sumie tak naprawdę znamy się dwa lata. Wiem, że przede mną był z kimś i dużo o niej mówił, teraz jestem z nim w ciąży i za miesiąc ślub. Czy on żeni się ze mną bo mnie kocha czy ma jakieś ukryte cele ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się wkurzyła. Skoro ukrywa to jest powód ukrywania. Ale te tematy przechodziłam dobrych kilka lat temu. Musiałam go nauczyć żeby nic przede mną nie ukrywał. Ale to były początki i nie pisał z żadną konkretną, ale wiesz, czujność miałam w razie w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.06.2024 o 11:41, aakupp napisał:

Co byście sądziły, gdyby Wasz obecny narzeczony posiadał lewe konto w mediach społecznościowych (przynajmniej tak podejrzewam). W sumie tak naprawdę znamy się dwa lata. Wiem, że przede mną był z kimś i dużo o niej mówił, teraz jestem z nim w ciąży i za miesiąc ślub. Czy on żeni się ze mną bo mnie kocha czy ma jakieś ukryte cele ?

Zeni sie, poniewaz koniecznie chce byc rozwodnikiem obciazonym alimentami. Przynajmniej tak podejrzrwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Batsu napisał:

Ja bym się wkurzyła. Skoro ukrywa to jest powód ukrywania. Ale te tematy przechodziłam dobrych kilka lat temu. Musiałam go nauczyć żeby nic przede mną nie ukrywał. Ale to były początki i nie pisał z żadną konkretną, ale wiesz, czujność miałam w razie w

Też jestem zirytowana, plus za dużo mówi o byłej. Minęło 3 lata jak z nią nie jest, ze mną już jest z 2,5 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×