Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

10 minut temu, Stardust1231 napisał:

Komcie już chyba ocenzurowane bo nie wszystko się wyświetla, ktoś poratuje streszczeniem?

W sumie to standard: znajomi osoby wiadomej atakują ją za niewdzięczność i kilka rzeczy z tej kategorii. Oczywiście za dokładnie taką samą krytykę atakowali krytykujących jeszcze kilka miesięcy temu, więc ten teges no.

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ściągnęłaś jej na łeb Kafe" 

ale my tylko czekamy na rozliczenie! 

Które teraz oczywiście się nie pojawi bo temat zgrabnie znika w cieniu aferki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po jej kolejnych postach z shitcontentem to rozliczanie zbiórki idzie sprawnie, że strach.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Makiavelli123 napisał:

Sądząc po jej kolejnych postach z shitcontentem to rozliczanie zbiórki idzie sprawnie, że strach.

nie rozliczy żadnej ze zbiórek - musiałaby pisać o laptopie/tablecie, który sprzedała za bezcen czy przyznać się do tego, że kasy ze zbiórki na zęby już dawno nie ma, bo wydała ją na ...enki, węża (którego też już nie ma! co za przypadek) itd

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe, w temacie zbiórki na zęby to akurat jest cisza i od początku było mówione, że na razie to będzie rozliczenie zbiórek „na życie”

No faktycznie jeśli chodzi o zbiórkę na zęby to nawet tutaj nie ma co rozliczać, bo zabieg miał być robiony na Ukrainie „gdy skończy się wojna”. Czyli nic nie zostało zrobione a 22k przepadło XD 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, poludnica napisał:

Co ciekawe, w temacie zbiórki na zęby to akurat jest cisza i od początku było mówione, że na razie to będzie rozliczenie zbiórek „na życie”

No faktycznie jeśli chodzi o zbiórkę na zęby to nawet tutaj nie ma co rozliczać, bo zabieg miał być robiony na Ukrainie „gdy skończy się wojna”. Czyli nic nie zostało zrobione a 22k przepadło XD 

no przecież to za „jej” pieniądze Ukraina miała być odbudowana… 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, zapaleniepecherza napisał:

double post, ale nasza gwiazda znowu na twitterku sugeruje, że ma kolejnego kota:) 

szkoda że osoba, która była ze skołtunionym kotem u weta, nie założyła jej sprawy w sądzie. może by dało się wyszarpać zakaz posiadania zwierząt na chociaż dekadę

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2024 o 15:12, zapaleniepecherza napisał:

oczywiście, dlatego to wszystko trwa od dwóch lat, bo tess siedząc całe dnie na dupie w domu nie ma czasu tego zrobić xD daruj se zboczencu  

Tess jest bezrobotna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg opisu na jej Patronite tak, zaznacza, że zrezygnowała z etatu, żeby się aktywizmowi poświęcić. XD

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, koluska napisał:

szkoda że osoba, która była ze skołtunionym kotem u weta, nie założyła jej sprawy w sądzie. może by dało się wyszarpać zakaz posiadania zwierząt na chociaż dekadę

Czyli ledwo ma pieniądze na własne utrzymanie (choć już wspominałem, jaką mam teorię), ale kota to wzięła? Ja prdl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
6 godzin temu, Magika De Czar napisał:

Tess jest bezrobotna?

tak, od wielu lat jest na utrzymaniu męża, a nawet jak wcześniej trochę „pracowała” dla picu, to i tak utrzymywali ją rodzice, a potem Adam 

zawsze się chwaliła, że „nie musi pracować dla pieniędzy”

Edytowano przez zapaleniepecherza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, to środowisko ma pewne bardzo charakterystyczne cechy wspólne, szczególnie w kwestii finansów. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bohaterka wątku aktywnie udziela się w grupach o pisaniu prac magisterskich za pieniądze (publicznych - każdy może te posty zobaczyć) i skarży na nieuczciwą klientkę. Kto by pomyślał, że ludzie, którzy popełniają przestępstwa, oddając cudzą pracę jako swoją, w innych dziedzinach też nie są uczciwi?

  • Haha 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Rutynka napisał:

Bohaterka wątku aktywnie udziela się w grupach o pisaniu prac magisterskich za pieniądze (publicznych - każdy może te posty zobaczyć) i skarży na nieuczciwą klientkę. Kto by pomyślał, że ludzie, którzy popełniają przestępstwa, oddając cudzą pracę jako swoją, w innych dziedzinach też nie są uczciwi?

juz oznajmiła, że zgłosiła ją na policję za podszywanie się pod adwokata xDDDD

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, zapaleniepecherza napisał:

juz oznajmiła, że zgłosiła ją na policję za podszywanie się pod adwokata xDDDD

Ale pochwaliła się pomysłem na to, co powie, jak zapytają, czego dotyczyło zlecenie? XD

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli jej pomysł na zarabianie kasy, to pisanie prac na zaliczenie. Chyba jak jej (niektórzy tutaj) życzyliśmy znalezienia pracy, to zapomnieliśmy dodać, że uczciwej

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, koluska napisał:

Ok, czyli jej pomysł na zarabianie kasy, to pisanie prac na zaliczenie. Chyba jak jej (niektórzy tutaj) życzyliśmy znalezienia pracy, to zapomnieliśmy dodać, że uczciwej

na twitterze pisała, że na etacie składa ubrania w primarku i to „bardzo chillowa praca” 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, zapaleniepecherza napisał:

na twitterze pisała, że na etacie składa ubrania w primarku i to „bardzo chillowa praca” 

Ciągle mnie fascynuje ta umiejętność balansowania między "znowu w życiu mi nie wyszło, pomuszcie" i "mam zajebiste żyćko, paczajcie"

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, koluska napisał:

Ciągle mnie fascynuje ta umiejętność balansowania między "znowu w życiu mi nie wyszło, pomuszcie" i "mam zajebiste żyćko, paczajcie"

mimo całej swojej - wyłącznie deklarowanej - inteligencji (mensa w liceum, pamiętacie?) ona dalej nie rozumie, że jak się już kłamie na taką skalę, to wypadałoby zachować trochę spójności, nie wiem, zapisywać sobie co i komu się ściemniało, stworzyć jakiś scenariusz, plan ramowy, cokolwiek xD a ona nie dość, że gubi się w kłamstwach między platformami (co innego na fb, co innego na twitterku), to i jeszcze w kolejnych kilku postach na tym samym peju potrafi sama sobie zaprzeczyć dwadzieścia razy

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, aggressive napisał:

Ogłosiła odwyk od polityki. Daję jej 3 dni.

Przy znajomości jej odpałów dawanie aż 3 dni to oznaka jakiegoś absurdalnego hurraoptymizmu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jako że wcale nie czyta kafeterii, to wstawia teraz „baitujące” posty o zamyśle przygarniania bezdomnych kotów. oczywiście żaden leming nie wspomniał jeszcze o jej wspanialej historii kociej opiekunki (co najmniej dwa rasowe koty zaniedbane i oddane, a wręcz odebrane)

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Nie polecam Pani [wycięłam by wątek nie zleciał] .

Wzięła 350 zł zaliczki i mimo, że 4x wydłużała sobie termin, to nie otrzymałam pracy, na którą się umawiałyśmy. Po wysłaniu wiadomości, że czekam na zwrot pieniędzy - cisza... A upłynęło już kilka dni

Jeśli oszukiwanie oszustów to jej nowy modus operandi to nawet propsuję, ale to raczej powrót do starych nawyków. Powodzenia tym frajerom, którzy płacą za napisanie pracy: nawet jak się chcą poskarżyć to nie mogą xD

  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Rutynka napisał:

Jeśli oszukiwanie oszustów to jej nowy modus operandi to nawet propsuję, ale to raczej powrót do starych nawyków. Powodzenia tym frajerom, którzy płacą za napisanie pracy: nawet jak się chcą poskarżyć to nie mogą xD

widzę że lena konsekwentnie buduje swoją markę krętaczki, wyludzaczki i oszustki, która nie skala się uczciwą pracą na miarę własnych możliwości 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, zapaleniepecherza napisał:

widzę że lena konsekwentnie buduje swoją markę krętaczki, wyludzaczki i oszustki, która nie skala się uczciwą pracą na miarę własnych możliwości 

No ale chyba jej nie odmówisz konsekwencji i samozaparcia!

  • Like 2
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2024 o 12:54, zapaleniepecherza napisał:

na twitterze pisała, że na etacie składa ubrania w primarku i to „bardzo chillowa praca” 

A na grupkach o pisaniu prac za kasiorę, że nie ma pracy, dlatego się zgłasza praktycznie pod każdym postem. Chyba zaczyna znów się gubić w swoich ściemach.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×