Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pemo1

Dziewczyna zostawiła mnie z dnia na dzień

Polecane posty

Witam potrzebuje rady co zrobić bo naprawdę jest mi strasznie źle. Byłem z dziewczyną 10 miesięcy 

Ona ma 15 lat ja 17 dzieliła nas odległość 5 godzin mimo tego jeździłem do niej dwa razy w miesiącu na tydzień więc spędzaliśmy sporo czasu razem. Ona nagle z dnia na dzień

zostawiła mnie mówiąc mi że ją ogarniczałem że ona jest za bardzo energiczna osoba i że musi poznawać nowych ludzi i że zamknąłem ja w klatce

a ja jej tego zabranialem a to w ogóle nie prawda że ja ogarniczałem . Na następny dzień dowiaduje się że ona kręci już z 2 jak jej k tym napisałem że tak się nie robi i że chyba mnie nie kochała ona nic mi nie odpisała na to 

Miałem jeszcze dostęp do jej msg chyba zapomniała zmienić hasła patrzę a ona temu chłopowi pisze "że niedawno miała chłopaka który ją teraz wyzywa i wypisuje do innych na mnie bzdury mam nadzieję że to nie przeszkodzi w tym żebyśmy się poznali"

 A tej jej nie dawno znaczy wczoraj bo jescze wczoraj ze mną była  I zablokowała mnie wszędzie gdzie się da .

Robiłem dla niej wszystko kupowalem co tylko chciała jeździłem tyle godzin do niej a one mnie tak potraktowała jakbym nigdy nic dla niej nie znaczył powiedzcie mi co mam robić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi , że coś takiego Ciebie spotkało.

Ale pomyśl jakby jej na Tobie zależało to zostawiła by cie? Moim zdaniem już wcześniej musiała coś kombinować do innego chłopaka .Poza tym co może mieć w głowie 15-latka?

Dobrze, że ta relacja skończyła się teraz . Im dłużej by to trwało tym bardziej by bolało.

Głowa do góry:) przyjdzie czas i trafisz na tą jedyną . 

Myśl pozytywnie a wszystko się ułoży 😊

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"a ja jej tego zabranialem a to w ogóle nie prawda że ja ogarniczałem" - Naucz się trochę interpunkcji, bo ciężko jest zrozumieć co piszesz, zniechęcasz tym potencjalnych odpowiadających i odrzucasz porządne dziewczyny. Rozumiem że w Twoich czasach (masz 17 lat) już się raczej nie czyta książek ale serio polecam się nauczyć chociaż tej interpunkcji, to fajna umiejętność. 

Co do postu, trafiłeś na jakąś patologiczną dziewczynę która cię omamiła i wykorzystała, radzę odciąć wszelkie bodźce od niej i zapomnieć, nie była nic warta. Znajdziesz kogoś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, ivana84 napisał:

"a ja jej tego zabranialem a to w ogóle nie prawda że ja ogarniczałem" - Naucz się trochę interpunkcji, bo ciężko jest zrozumieć co piszesz, zniechęcasz tym potencjalnych odpowiadających i odrzucasz porządne dziewczyny. Rozumiem że w Twoich czasach (masz 17 lat) już się raczej nie czyta książek ale serio polecam się nauczyć chociaż tej interpunkcji, to fajna umiejętność. 

Co do postu, trafiłeś na jakąś patologiczną dziewczynę która cię omamiła i wykorzystała, radzę odciąć wszelkie bodźce od niej i zapomnieć, nie była nic warta. Znajdziesz kogoś lepszego.

Witam niestety autokorekta mi poprzekręcała zdania i dzikeuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×