Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Cappuccino

Kawa po turecku, kryzys w związku

Polecane posty

Czy zaglądaliście ostatnio do Magdy i Nuriego?

Ja oglądałam ich regularnie ponad rok temu, później miałam przerwę, weszłam ostatnio i szooook...

Ale u nich się pozmieniało. Nuri na ostatnich filmikach taki nieobecny, jakby zdegustowany a na Magdę patrzy z obrzydzeniem pomieszanym z politowaniem. Wydaje mi się, że on kompletnie stracił nią zainteresowanie, ona non stop się do niego łasi, chichocze a on zachowuje się identycznie jak Lew na ostatnich vlogach przed rozstaniem z szusz.

Widać, że strasznie go już wkurza to pajacowanie na YouTube a jeszcze bardziej irytuje go sama Magda, tak jakby miał jej już kompletnie dosyć a z drugiej strony zdawał sobie sprawę, że nie może jej zostawić więc wygląda na przybitego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Cappuccino napisał:

Czy zaglądaliście ostatnio do Magdy i Nuriego?

Ja oglądałam ich regularnie ponad rok temu, później miałam przerwę, weszłam ostatnio i szooook...

Ale u nich się pozmieniało. Nuri na ostatnich filmikach taki nieobecny, jakby zdegustowany a na Magdę patrzy z obrzydzeniem pomieszanym z politowaniem. Wydaje mi się, że on kompletnie stracił nią zainteresowanie, ona non stop się do niego łasi, chichocze a on zachowuje się identycznie jak Lew na ostatnich vlogach przed rozstaniem z szusz.

Widać, że strasznie go już wkurza to pajacowanie na YouTube a jeszcze bardziej irytuje go sama Magda, tak jakby miał jej już kompletnie dosyć a z drugiej strony zdawał sobie sprawę, że nie może jej zostawić więc wygląda na przybitego.

Zapomniałam o tym kanale. Ciekawe spostrzeżenia, muszę tam zajrzeć

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba mamy zupelnie inne odczucia ogladajac tego samego vloga.Moim zdaniem nic sie miedzy nimi nie zmienilo. Co wiecej na Insta widzialam ze sie pakuja w pudla - czyzby w koncu wymarzona przeprowadzka blizej zachodu?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, iceland napisał:

To chyba mamy zupelnie inne odczucia ogladajac tego samego vloga.Moim zdaniem nic sie miedzy nimi nie zmienilo. Co wiecej na Insta widzialam ze sie pakuja w pudla - czyzby w koncu wymarzona przeprowadzka blizej zachodu?

Możliwe że to tylko moje, subiektywne odczucia, ale mam wrażenie że Magda liczy że ta przeprowadzka przełamie przede wszystkim impas w ich związku.

Nuri jest już wyraźnie znudzony Magdą, nawet w sytuacji gdy w Erciş poza Magdą były przede wszystkim kobiety z chustami na głowach.

A może Nuri zakochał się w jednej z nauczycielek ze szkoły? Magda wcześniej tak piała na temat ich życia w Erciş (rzekomo mieli tam znacznie wyższy poziom życia niż w Polsce hahaha). A teraz nagły zwrot, wszystko zaczęła tam krytykować, łącznie z tym że... na zachodzie Turcji w lodówkach w hotelu jest piwo, a na wschodzie Turcji go nie ma... 

Mi to wygląda jakby desperacko próbowała stamtąd uciec, za to Nuri wygląda na podłamanego i zrezygnowanego całą sytuacją. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×