Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ola2121

Zejście się z chłopakiem

Polecane posty

Witam, mam dosyć duży problem bo osoba którą kocham nie dała mi kolejnej szansy... Byliśmy parą przez 5 lat różnie bywało ale zawsze bez kłótni i zdrad ale mieliśmy różnice zdań co do miejsca zamieszkania później i wiele drobnych, ja czasem już nie wytrzymywałam ponieważ my bardzo mało gadaliśmy a to też mój błąd bo oboje jesteśmy dosyć zamknięci. Jesteśmy 30- latkami więc i wiek mówi dużo o sobie, przeżywałam ten związek w chwili gdy nie mogłam się dogadać tak w najgorszych że nie widziałam sensu, wiem że robiłam że bo tak naprawdę kocham go tylko nie poradziliśmy sobie z błędami. Codziennie życie nas przerosło, do tego się przyznaje że 3 lata temu napisałam do byłego w kryzysie i to było też przyczyną że nie ma teraz do mnie zaufania. Pomimo że rozstawaliśmy się z 3 razy zawsze wracaliśmy do siebie bo wiem że się kochamy, nia urodziny napisał z życzeniami po 3 miesiącach zero kontaktu dał mi nadzieję na walkę o niego, raz nawet przytulił pocałował a ja oszalałam. Zapytałam wprost czy mogę mieć cień szansy bo nie chce mieć kogoś innego, nie zakładam kont na portalach randkowych w przeciwieństwie do niego. Kto może niech się wypowie czy jest cień szansy według Was, ja mogę schować dumę do kieszeni i walczyć bo inaczej się nie da, będę przypominała o sobie i dam czasu ile potrzebuje bo wiem że warto tylko człowiek po czasie się przekonuje o swoich błędach, nie przedłużam ale jestem w proszku ogólnie mówiąc i szukam sposobu żeby się do niego zbliżyć ale też nie męczyć zbytnio kontaktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ile chcesz mieć jeszcze tych szans... 150? Trzy rozstania i powroty już były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jak się ma ponad 30 lat to nie warto być z osobą która psuje krew. Szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli Ci nie dał kolejnej szansy to raczej nie licz na cud. Czym prędzej sie z tym pogodzisz tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×