Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nemesio Cervantes

Dragan profesor Andrzej

Polecane posty

19 minut temu, bełkot napisał:

moim zdaniemj logika przeszkadza w zrozumieniu zaawansowanej fizyki :d zwykle sprawdzaja sie tam ludzie oderwanie od rzeczywistosci. jak sie odnajdujesz w zyciu to fizykiem nie zostaniesz 😄

 

ty nie masz logiki i wyobraźni, masz natomiast kompulsje koloryzowania i punktowego pojmowania dluzych wypowiedzi.😁

dlatego siedzisz w warzywniaku. gdybys rozumial ze fizyka nie jest czarną magią to moglbys z.docentem golić uczelnie na odczynniki.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nemesio Cervantes napisał:

ty nie masz logiki i wyobraźni, masz natomiast kompulsje koloryzowania i punktowego pojmowania dluzych wypowiedzi.😁

dlatego siedzisz w warzywniaku. gdybys rozumial ze fizyka nie jest czarną magią to moglbys z.docentem golić uczelnie na odczynniki.

 

fizycy to chyba za duzo tych odczynnikow nie potrzebuja pamietam laborki z fizyki i chyba nie bylo tam odczynnikow raczej sie tam cos mierzylo

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, bełkot napisał:

moim zdaniemj logika przeszkadza w zrozumieniu zaawansowanej fizyki :d zwykle sprawdzaja sie tam ludzie oderwanie od rzeczywistosci. jak sie odnajdujesz w zyciu to fizykiem nie zostaniesz 😄

 

Bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nemesio Cervantes napisał:

brzmi jakbys chcial wrazenie zrobic na gawiedzi...rozumiem ze dostales sie na studia bo tata byl w Armii Czerwonej. ale mi wyczyn.

Tata był w Gwardii Cesarskiej. W Armii Czerwonej byłem ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nemesio Cervantes napisał:

brzmi jakbys chcial wrazenie zrobic na gawiedzi...rozumiem ze dostales sie na studia bo tata byl w Armii Czerwonej. ale mi wyczyn.

Tata był w Gwardii Cesarskiej. W Armii Czerwonej byłem ja.

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Nemesio Cervantes napisał:

ty nie masz logiki i wyobraźni, masz natomiast kompulsje koloryzowania i punktowego pojmowania dluzych wypowiedzi.😁

dlatego siedzisz w warzywniaku. gdybys rozumial ze fizyka nie jest czarną magią to moglbys z.docentem golić uczelnie na odczynniki.

 

to weź mi wyjaśnij dualistyczną naturę światła i paradoks kota Schrodingera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

to weź mi wyjaśnij dualistyczną naturę światła i paradoks kota Schrodingera

Mogl tam wlozyc do tego pudełka coś, co nie miauczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Żaba Monìka napisał:

Mogl tam wlozyc do tego pudełka coś, co nie miauczy.

ten gość jest od fizyki kwantowej a niektóre teorie są naprawdę pojechane i trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nemesio Cervantes napisał:

wiem  on sie uwaza za prawdziwego komuniste. co poradzić

Nie komunistę. Lewaka. Jak nie widzisz różnicy, to już twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

ten gość jest od fizyki kwantowej a niektóre teorie są naprawdę pojechane i trudne

Wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nemesio Cervantes napisał:

wiem  on sie uwaza za prawdziwego komuniste. co poradzić

Nie komunistę. Lewaka. Jak nie widzisz różnicy, to już twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

to weź mi wyjaśnij dualistyczną naturę światła i paradoks kota Schrodingera

Ten prawicki nieuk miałby to wyjaśnić? Nie żartuj. On tylko hajlowac umie. Chociaż akurat co do paradoksu kota, to wlasciwa jest zupełnie inna interpretacja, niż ta powszechnie znana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Res Zyx555 napisał:

Ten prawicki nieuk miałby to wyjaśnić? Nie żartuj. On tylko hajlowac umie. Chociaż akurat co do paradoksu kota, to wlasciwa jest zupełnie inna interpretacja, niż ta powszechnie znana. 

oświeć mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

to weź mi wyjaśnij dualistyczną naturę światła i paradoks kota Schrodingera

ide spać już..ale kot Schrodingera to dobry przykład. oki

jest pudlo zamknięte a w nim kot. wiesz, bo to założenie doświadczenia. dopoki nie otworzysz pudla i nie dokonasz tzw. obserwacji to kot jest w 2 stanach kwantowych tj. w super duper pozycji. jednoczesniw jest żywy i jest martwy.bez obserwacji nie masz pomiaru, kiedy pomiar zrobisz to bedziesz widzial jego stsn kwsntowy. dobranoc. poczytaj o tym, ciekawe.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Res Zyx555 napisał:

Ten prawicki nieuk miałby to wyjaśnić? Nie żartuj. On tylko hajlowac umie. Chociaż akurat co do paradoksu kota, to wlasciwa jest zupełnie inna interpretacja, niż ta powszechnie znana. 

nie hajluje, jednakże czytalem Main Kampf i mam do tej ksiązki sentyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

oświeć mnie

Proszę bardzo: ten kot nie jest w dwóch stanach, czyli żywy i martwy. To, że obserwator nie wie, w jakim stanie jest obiekt, w tym przypadku kot, nie wpływa na to, w jakim stanie jest on w rzeczywistości. Więc jest on albo żywy, albo martwy. Brak wiedzy obserwatora nic nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Res Zyx555 napisał:

Tata był w Gwardii Cesarskiej. W Armii Czerwonej byłem ja.

bez wątpienia zasluzyles na dodatkowe punkty, za pochodznie😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Nemesio Cervantes napisał:

nie hajluje, jednakże czytalem Main Kampf i mam do tej ksiązki sentyment.

No tak, wy nie hajlujecie, tylko tak zamawianie piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Nemesio Cervantes napisał:

nie hajluje, jednakże czytalem Main Kampf i mam do tej ksiązki sentyment.

masz jednak gorzej w glowie niz sadzilem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nemesio Cervantes napisał:

bez wątpienia zasluzyles na dodatkowe punkty, za pochodznie😄

Jeden wyrwany paznokiec - jeden punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Res Zyx555 napisał:

No tak, wy nie hajlujecie, tylko tak zamawianie piwo.

gest starożytnych rzymian 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, bełkot napisał:

gest starożytnych rzymian 😄

 

Najlepiej na tle hinduskiego symbolu szczęścia 🤣.

 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
16 minut temu, Nemesio Cervantes napisał:

ide spać już..ale kot Schrodingera to dobry przykład. oki

jest pudlo zamknięte a w nim kot. wiesz, bo to założenie doświadczenia. dopoki nie otworzysz pudla i nie dokonasz tzw. obserwacji to kot jest w 2 stanach kwantowych tj. w super duper pozycji. jednoczesniw jest żywy i jest martwy.bez obserwacji nie masz pomiaru, kiedy pomiar zrobisz to bedziesz widzial jego stsn kwsntowy. dobranoc. poczytaj o tym, ciekawe.

 

wiem o tym

ale to nie jest magia wg ciebie ? bo mamy jakieś racjonalne wyjaśnienie ?

Edytowano przez Bawidamek z Szczywilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
8 godzin temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

wiem o tym

ale to nie jest magia wg ciebie ? bo mamy jakieś racjonalne wyjaśnienie ?

staram sie jakos to przelozyc na magie, moze troche tak, jesli niewidoczne znaczy magiczne.

 dla mnie magią jest przelozenie tej teorii na uklad scalony. te bramki i uklady wzmacniaczy w kompach są zrozumiale, są tranzystory i na nich to bazuje następnie maszyny dokonaly minimalizacji do wielkosci procesora  komputera.

Ale uklad kwantowy ktory dziala na zasadzie prawdopodobienstwa i to ma dawac booster w obliczeniach matematyxznych, mnie rozwala. to jest magia tak

Edytowano przez Nemesio Cervantes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Res Zyx555 napisał:

Nie komunistę. Lewaka. Jak nie widzisz różnicy, to już twój problem.

wyjaśnij, podejrzewam ze to cos jak anarchista vs komunista. czyli rozwalka systemu i robta co chceta, kazdy moze brac co chce , gwalcic krasc itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
20 minut temu, Nemesio Cervantes napisał:

wyjaśnij, podejrzewam ze to cos jak anarchista vs komunista. czyli rozwalka systemu i robta co chceta, kazdy moze brac co chce , gwalcic krasc itd

To może faszysta chce rozwalać jakiś system, gwałcić, podpalać, zabijać inaczej myślących. Bo lewak chce: całkowicie świeckiego państwa, bez żadnych wpływów kościoła na politykę, żadnego finansowania że strony instytucji państwowych. Gwarancji praw reprodukcyjnych kobiet, czyli swobodnego dostępu do aborcji do określonego czasu, dostępu do antykoncepcji, badań prenatalnych, rzetelnej edukacji seksualnej w szkołach, żadnych klauzul sumienia. Całkowitego zrównania praw osób LGBT z prawami osób hetero.  Żadnej dyskryminacji ze względu na płeć, religię, przekonania. Rozsądnej polityki dotyczącej ekologii i imigracji.  Pokazywania prawdziwej historii,  a nie polityki historycznej. Żadnego "patriotycznego" prania mózgu. Prawa do eutanazji dla osób które tego chcą i potrzebują. Prawa do korekty płci, po rozsądnych badaniach lekarskich. Czyli wolności. No ale dla faszystów, opierających się na sojuszu tronu i ołtarza, średniowiecznych fobiach czy hodowaniu mięsa armatniego, to oczywiście jest rozwałka ich systemu.

Edytowano przez Res Zyx555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Res Zyx555 napisał:

To może faszysta chce rozwalać jakiś system, gwałcić, podpalać, zabijać inaczej myślących. Bo lewak chce: całkowicie świeckiego państwa, bez żadnych wpływów kościoła na politykę, żadnego finansowania że strony instytucji państwowych. Gwarancji praw reprodukcyjnych kobiet, czyli swobodnego dostępu do aborcji do określonego czasu, dostępu do antykoncepcji, badań prenatalnych, rzetelnej edukacji seksualnej w szkołach, żadnych klauzul sumienia. Całkowitego zrównania praw osób LGBT z prawami osób hetero.  Żadnej dyskryminacji ze względu na płeć, religię, przekonania. Rozsądnej polityki dotyczącej ekologii i imigracji.  Pokazywania prawdziwej historii,  a nie polityki historycznej. Żadnego "patriotycznego" prania mózgu. Prawa do eutanazji dla osób które tego chcą i potrzebują. Prawa do korekty płci, po rozsądnych badaniach lekarskich. Czyli wolności. No ale dla faszystów, opierających się na sojuszu tronu i ołtarza, średniowiecznych fobiach czy hodowaniu mięsa armatniego, to oczywiście jest rozwałka ich systemu.

proponujesz dekadencje i rozpasanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nemesio Cervantes napisał:

proponujesz dekadencje i rozpasanie

No straszne 🤣. Jak w ogóle mozna żyć inaczej, niż według wskazań księdza proboszcza. Ruja i porubstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cd. I to co proponuję, nie ma na pewno nic wspólnego z Holodomorem, lagrami czy Rewolucją Kulturalna. Więc uświadom się trochę, i nie myl d... z bębnem, a lewactwa z komunizmem. Chociaż możliwe, że to dla ciebie za trudne. Ale to już nie mój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Res Zyx555 napisał:

No straszne 🤣. Jak w ogóle mozna żyć inaczej, niż według wskazań księdza proboszcza. Ruja i porubstwo.

znaczy sie mentalnie siedzisz nadal w lawce w szkole podstawowej i tupiesz nogą.

to Platforma z Lewicą to jest wlasnie prawdziwy populizm, oni wciskają kity takim jak ty by glosowali. Igrzyska dla wszystkich, pol litra wyborowej i po mieszkaniu, by żylo sie jak w niebie. 

A potem przychodzi ruski i jednym piardem zmiata takich jak Ty a niedobitki zabija śmiechem. Jak chcesz idylli to jedz na jakąs wyspę na pacyfiku i tam sobie zyj, z dala od ruska i niemca. chinol tez oleje tą wyspe. poki co zyjemu w Europie i zciąganie gaci nie wzbudza lęku czy szacunku u wrogów.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×