Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
mk777

Hobby.. fajnie samemu.. a co jak Twoja druga połówka nie akceptuje?

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Ja mam fart. Uwielbiam tańczyć i moja partnerka też to kocha. Jednak ostatnio usłyszałem, że ludzie potrafią grozić drugiej osobie rozstaniem, jeżeli ta nie zaprzestanie swojego hobby, którego nie dzieli jej partner lub partnerka. Ja wiem, czasem zazdrość o radość, spędzanie czasu z innymi ludźmi.. Ale jaka jest perspektywa? Czy Wy potrafilibyście zrezygnować z tego co kochacie, na życzenie Waszej drugiej połówki? Nieważne: taniec, ryby, sport, wędrówki po górach...

I czy ta osoba stawiając takie żądanie, kieruje się Waszym dobrem?

Edytowano przez mk777
przecinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że takie osoby są zazdrosne o czas poświęcony na hobby/zajęcie które się lubi, a druga strona niekoniecznie... może nie ma własnych i oczekuje, że wolny czas zawsze muszą spędzać razem. Jak zainteresowania są wspólne to może tak jak u Was nie ma tego problemu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, marawstala napisał:

Możliwe, że takie osoby są zazdrosne o czas poświęcony na hobby/zajęcie które się lubi, a druga strona niekoniecznie... może nie ma własnych i oczekuje, że wolny czas zawsze muszą spędzać razem. Jak zainteresowania są wspólne to może tak jak u Was nie ma tego problemu.

 

A Ty jak masz?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
8 minut temu, mk777 napisał:

A Ty jak masz?

 

Trochę inaczej bo mnie nie ma kto ograniczać, podcinać skrzydła itp itd : )

NIefajna sprawa... pewnie każda sytuacja jest inna i różnie się ludzie poświęcają robiąc coś wbrew sobie.

Edytowano przez marawstala
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×