Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl3nd3r

ciagle marze o katiuszce, 3 miesiace temu mnie olala, a ja do tej pory placze...

Polecane posty

wiec zaczalem maltretowac sie lodowata woda w lesnym bajorku, bo gdy w tej wodzie sie zanurzam i sobie plyne to placz mi szybko schodzi a smieje sie jak dziecko, bo taka fajna woda i mi mrozi cale cialo, endorfiny w mozgu pewnie sie wtedy ladnie wydzielaja XDDD

wiec jade nad wode, a nie biore telefonu, bo wieje przelotne opady i w ogole, wiec nara 😄

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, bl3nd3r napisał:

wiec zaczalem maltretowac sie lodowata woda w lesnym bajorku, bo gdy w tej wodzie sie zanurzam i sobie plyne to placz mi szybko schodzi a smieje sie jak dziecko, bo taka fajna woda i mi mrozi cale cialo, endorfiny w mozgu pewnie sie wtedy ladnie wydzielaja XDDD

wiec jade nad wode, a nie biore telefonu, bo wieje przelotne opady i w ogole, wiec nara 😄

Opamiętaj się, gnoju. Twoja stara nie byłaby zadowolona wiedząc, że się z ruską starszą od niej spotykasz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie spotykam, ale gdybysmy sie spotkali, to nasze pierwszes potkanie byloby najpiekniejszym dniem w calym moim zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale bym sie nieziemsko czul, gdybym taki po kapieli w czystym lesnym strumyku i mydelka nagle przytulila sie do mnie katiuszka, ahh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze dobrze ze sie nie spotkalismy, bo to bylo takie latwo przyszlo latwo poszlo, ale teraz jak sobie wyobrazam pierwsze spotkanie z katiuszka, to masakra jakas, najpiekniejszy dzien na swiecie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałeś ostatnio żegnam, odchodzę stąd na zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ale lezak to taki zajeebisty gosc, ze normalnie ja prdl, a on tu ciagle siedzi, wiec zostalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a poza tym codziennie placze za katiuszka i ja nie wiem co mam robic juz, szczegolnie rano gdy sie budze 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlaczego ja nie moge przezyc szczesliwej milosc z samica, tylko wiecznie zamiast sie cieszyc i kochac, to ja placze i smutek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zamiast spac to ja sobie podlaczylem laptopa do mojej wiezy technics  i odpalilem Diablo 2 i poszedlem do tristram i sluchalem tej muzyki i bylo ciemno i w ogole o ja prdl a mi z glosnikow tristram i demony laza dookola, FAK ale mi bylo dobrze, nie wiem czy sobie nie pogram, to przestane plakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w ogole to beka dotkna;em sie wlasnie po siusiaku pod spodniami i jest normalnie zimny jak cholera buahah masakra co ten bajorek robi z cialem... XD spadam nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no trudno, ide spac, bo mam stopy lod, nogi chlodne, siusiak zmrozony masakra, dobrze mi pod ciepla kolderka.lezak xD

to dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma zadnej katiuszki, bo mnie nienawidzi, katiuszka to tylko w.mojej wyobrazni istnieje, niestety, jak sobie wyobraze, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×