Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Hajduszoboszlo

Ginekolog w znajomych żony

Polecane posty

Hej co myślicie o tej sytuacji że żona zaprosiła swojego lekarza ginekologa do znajomych  na FB i polajkowala mu jedno zdjęcie ? Probowałem rozmawiać z nią na ten temat mówi że inne pacjentki też mają go w znajomych i jest ok i naskoczyła na mnie że się czepiam i że go nie usunie. Dla mnie to takie niesmaczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Hajduszoboszlo napisał:

Hej co myślicie o tej sytuacji że żona zaprosiła swojego lekarza ginekologa do znajomych  na FB i polajkowala mu jedno zdjęcie ? Probowałem rozmawiać z nią na ten temat mówi że inne pacjentki też mają go w znajomych i jest ok i naskoczyła na mnie że się czepiam i że go nie usunie. Dla mnie to takie niesmaczne....

Nie rob scen, mozesz dodac do znajomych kogo chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Tak kogo chcesz jednak według mnie lepiej zapraszać znajomych a nawiązywanie takich znajomości wydaje mi się dziwne... Ale skoro takie twoje zdanie to ok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Hajduszoboszlo napisał:

Hej co myślicie o tej sytuacji że żona zaprosiła swojego lekarza ginekologa do znajomych  na FB i polajkowala mu jedno zdjęcie ? Probowałem rozmawiać z nią na ten temat mówi że inne pacjentki też mają go w znajomych i jest ok i naskoczyła na mnie że się czepiam i że go nie usunie. Dla mnie to takie niesmaczne....

Nie chcę cię martwić kolego, ale na pewno ją wziernikuje swoim kolposkopem 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To akurat nie dziwne. Ale jak nie rozumiesz pytania to sorka 😉.mi nie chodzi o badanie przecież wiadomo w jakim.celu się tam idzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×