Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
___RymCym

Dziś zbudził mnie pierwszy poranek od tygodnia bez ulewy...

Polecane posty

jeszcze z samego rana dostrzegłem że strumyk górski który przechodzi przez moje podwórko zaczął wylewać i to dość mocno... już się małe jeziorko robiło, także stres z rana jak śmietana... no ale odpływ zapchał się mułem kamieniami, w zasadzie wszystkim... udrożniłem i spływa...  znajomi i część rodziny tyle szczęścia nie miała.

oby prognozy się sprawdziły, że najgorsze pogodowo za nami.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, trzymajcie sie tam! Mam rodzine w Krapkowicach, sa odcieci od swiata, ale nie sa zalani. Plus groby we Wroclawiu na cmentarzu kolo rzeki, ostatnio, tzn w 97 jakims cudem ich nie zalalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Żaba Monìka napisał:

Mam nadzieje, trzymajcie sie tam! Mam rodzine w Krapkowicach, sa odcieci od swiata, ale nie sa zalani. Plus groby we Wroclawiu na cmentarzu kolo rzeki, ostatnio, tzn w 97 jakims cudem ich nie zalalo.

dzięki. trzymamy się. kuzynostwo najbardziej oberwało... ojciec zaproponował im pokój u niego jakby co, zobaczymy, też są odcięci, także na bieżąco ciężko z nimi na messengerze czy whatsappie się kontaktować z oczywistych powodów, a i sieć komórkowa działa tam ledwo ledwo... zobaczymy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, s33r33k napisał:

nic mnie to nie intere

to po kiego tu włazisz głodny atencji schizofreniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lepiej bys sie za prace wzial, bo juz niedlugo 11, zamiast hejtowac w internecie to pracuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po kiego w ogole korzystam z internetu, ee bo nie mam nic lepszego do roboty

moze sobie pojde na puba z dwoma laptopami, ale mam taki burdel w pokoju znowu, ze musze posprzatac, to najwazniejsza misja rzeczywistosci na ten dzien XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×