Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
s33r33k

pamietam, jak dwa lata temu chodzilem do college w Anglii...

Polecane posty

pierwszy rok super podekscytowany, chodzilem regularnie sie uczyc na poczatku, i super, ale kilka miesiecy pozniej, gdy chodzilem do biblioteki z zamiarem nauki, to zaczelo mi sie nudzic, i doskwierala mi samotnosc, i bylem bardzo przygnebiony, ze caly dzien do nikogo geby otworzyc...

wiec zaczalem zamiast sie uczyc to chodzic do sklepu po cydr w puszce. po drodze spowrotem pilem puszke i znowu biblioteka... za pol godziny znowu to samo, a muzyka grala ze sluchawek, chcialem sobie faze podkrecic... I znowu powrot do sklepu po cydr, bo mnie to uszczesliwialo, a sprzedawca jedyna osoba ktora sie usmiechnela do mnie dzisiaj, bo mu mowie, ze 2p moze sobie zatrzymac.

zaczalem wpadac w alkoholizm w ogole... no ale zaliczylem egzaminy, wszystko super xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

drugi rok to byl drugi level, noj tez fajnie, no dobra jade dalej... z angielskiego niestety prymus nie bylem, bo na pierwszym roku po 3 miechac przestalem sie uczyc regularnie przez smutek i przygnebienie...

ale z matmy pierwszy egzamin 74/76 punktow i nauczycielka wow, najlepszy wynik a z 15 osob w grupie, a ja no fajnie...
nastepny egzamin chyba mialem tez z 73/76, no i znowu, a ja pamietalem duzo ze szkoly w Polsce xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pamiętam jak opowiadałeś że przylazłeś nawalony jak ostatnia świnia na salę wykładową a profesor zniesmaczony twoim zachowaniem wyprowadził cię za wszarz na zewnątrz... ale to była beka z tego wtedy hahaha...

Edytowano przez ___RymCym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i nauczycielka zaczela chwalic i zadowolona, i do mnie zebym sie uczyl i w ogole, pojde na level wyzej za rok... A ja zamiast sie cieszyc, to smutki i przygnebienie, kompletnie mi sie odechciewalo powoli nauki i chodzic do szkoly, za to po pol dnia lezalem w przyczepie na farmie i myslalem o jakichs kwikernesach, i chcialem skonczyc ze soba, wiec zadzwonilem do lekarza, i bralem 3 miechy antydepresanty...

no i chooy ale szkoly i tak mi sie odechciewalo, 3 rok juz na pewno nie ide, i tak to jest.

a do tego bardzo mi sie spodobala przesliczna british girl, jak ona sie ubierala zajeebiscie, a w ogole byla tak piekna... Raz bylismy sam na sam w bibliotece, a ja nawet sie nie usmiechnalem, masakra... ale miala zajeebista czapke Von Dutch.
no ale chooyi, gdyby nie to ze tyle.sie.smuce i doluje, to pewnie bysmy zabajerowali, a ja klebek smutku i rozpaczy XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdalem egzaminy.ale wynik tylko, zeby zdac bo mi przestalo zalezec, a pierwsze pol roku oceny po 94-96%

masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w ogole to razi mnie ten bialy kolor tla, ja chyba emigruje na swoje forum sobie popisze teksty, bo TAM TAK BIALY KOLOR TLA NIE DAJE PO OCZACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 puszek wypilem, a nauczyciel myslal, ze zaraz zaczne byc agresywny, a ja mialem stan pol sen pol zywy, i mowie ze rozumiem nie ma problemu narka

przez te cydry to mi pamiec krotkotrwala niezle siadla troche ;(
dziwie sie, ze nie wpadlem w alkoholizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×