Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Klitek

Ponieważ zakładam, że ani jeden pracodawca nie odpowie na moje zgłoszenie, to zamierzam wysłać jednego dnia aż tysiąc aplikacji o pracę

Polecane posty

Jestem bardzo ciekaw, czy na te 1000 wysłanych CV, nie odpowie nikt - czyli tak jak się obawiam, czy odpowie ze 2 pracodawców (z czego potem i tak żaden z nich mnie nie przyjmie), czy może zdarzy się istny cud i zostanę wręcz tak zasypany odpowiedziami, że nie nadążę na nie odpowiadać

Robię to na zasadzie analogii z serwisami randkowymi

Dopóki wysyłałem wiadomość do kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu kobiet, to nie otrzymywałem odpowiedzi od żadnej i to było mega dołujące

Ale kiedy wysyłałem wiadomość do kilkuset jednocześnie to zwykle jednak kilka a czasem nawet kilkanaście odpisywało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

Jesli wyslesz CV nie na temat to moze sie nikt nie odezwac. Ale sprobuj i daj znac czy byl jakis odzew.

Co to znaczy "cv nie na temat"?

Czy masz na mysli wysylanie cv nie majac ani odpowiedniego wyksztalcenia ani doswiadczenia? Jesli tak, to tak wlasnie zamierzam zrobic

Bo niby jak inaczej moge zrobic jesli chce sie przebranzowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po tylu latach dopiero odkryłeś , że  wieksza ilość ogłoszeń przełoży się na większy odzew. 😁Dobrze że ty w policji nie pracujesz, bo puścił byś podatnika z torbami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Klitek napisał:

Co to znaczy "cv nie na temat"?

Czy masz na mysli wysylanie cv nie majac ani odpowiedniego wyksztalcenia ani doswiadczenia? Jesli tak, to tak wlasnie zamierzam zrobic

Bo niby jak inaczej moge zrobic jesli chce sie przebranzowic?

Musisz miec chociaz jakis punkt zaczepienia.

Zwykle w wymaganiach sa wyszczegolnione tzw. soft skills, to chociaz te sobie wpisz, ze masz (np. jesli chca kogos komunikatywnego to wpisz, ze jestes komunikatywny, umie pracowac w grupie, to wpisz, ze umiesz pracowac w grupie itd. nie chce mi sie tego znowu tlumaczyc). Cos musi sie pokrywac z wymaganiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pracodawca się od razu zorientuje, że jesteś trochę opóźniony i z takimi jak ty jest tylko kłopot. Próbuj może jakieś proste prace typu sprzątanie , ale też wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Klitek napisał:

Co to znaczy "cv nie na temat"?

Czy masz na mysli wysylanie cv nie majac ani odpowiedniego wyksztalcenia ani doswiadczenia? Jesli tak, to tak wlasnie zamierzam zrobic

Bo niby jak inaczej moge zrobic jesli chce sie przebranzowic?

zgłoszenia są filtrowane przez automaty pod kątem słów kluczowych

Twoje CV może nie załapać się w 'klucz' i żaden człowiek nawet na nie nie spojrzy bo odpadniesz na automatycznym filtrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, WychodzeNaChwile napisał:

zgłoszenia są filtrowane przez automaty pod kątem słów kluczowych

Twoje CV może nie załapać się w 'klucz' i żaden człowiek nawet na nie nie spojrzy bo odpadniesz na automatycznym filtrze

Nie zamierzam wysyłać do dużych firm, a małe firmy raczej nie stosują takich wynalazków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×