Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
s33r33k

ale widzialem przesliczna blondi w sklepie angielke

Polecane posty

17 minut temu, s33r33k napisał:

raj na Ziemi taka dziewczyna

to prześliczna czy angielka, zdecyduj się sodomito 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przesliczna angielka, jaka biala cera i piekny warkocz, cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

duza fajniejsza widzialem

teraz przed chwila cos ala.leosia ale naturalna bez ciemnych brwi, marzenie taka dziewczyna dla mmie, codziennie obok sie takiej budzic to czlowiek chcialby zyc wiecznie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, s33r33k napisał:

duza fajniejsza widzialem

teraz przed chwila cos ala.leosia ale naturalna bez ciemnych brwi, marzenie taka dziewczyna dla mmie, codziennie obok sie takiej budzic to czlowiek chcialby zyc wiecznie xD

xDDDD Bredzisz od narkotyków, wracaj do Polski zanim zaciążysz z jakimś pasztetem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie bredze, i nie bralem narkotykow, kocham skandynawskie blondi, chcialbym miec z nia piekne blond dzieci cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh wysiadam z pociagu, a tam stoi jakas przesliczna blondynka szczupla bardzo ale no bardzo fajna, a ja tuz przy niej ja mijam a ona na kolezanke czeka i sie przytulaja akurat, ehh a ja sobie wyobrazilem, ze to leosia i czeka na mnie i sie przytulamy :(

a potem jak wyszedlem ze stacji to wszedlem w ciemna uliczke, a one szly za mna i gadaly o mnie ;/ ta blondynka mowila o mnie, ze wygladam fine a ta druga ze wygladam na zmartwionego i zestresowanego a ja uciekalem od nich w ogole jak najdalej, a one szly za mna i mnie obgadywaly :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, s33r33k napisał:

ehh wysiadam z pociagu, a tam stoi jakas przesliczna blondynka szczupla bardzo ale no bardzo fajna, a ja tuz przy niej ja mijam a ona na kolezanke czeka i sie przytulaja akurat, ehh a ja sobie wyobrazilem, ze to leosia i czeka na mnie i sie przytulamy 😞

a potem jak wyszedlem ze stacji to wszedlem w ciemna uliczke, a one szly za mna i gadaly o mnie ;/ ta blondynka mowila o mnie, ze wygladam fine a ta druga ze wygladam na zmartwionego i zestresowanego a ja uciekalem od nich w ogole jak najdalej, a one szly za mna i mnie obgadywaly 😕

Masz halucynacje od narkotyków i prawiczenia... typowa angielska baba wygląda bardzo podobnie https://cdn.images.dailystar.co.uk/dynamic/117/photos/394000/620x/570783e7324c3_2.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pisalem leosi, ze jestem jej na zawsze, dopoki nie umre, powinnismy dzisiaj spedzac czas razem a nie... 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie klikam w twoje linki, bo wrzucasz jakies pasztety

w realu takie przesliczne blondi, ta ze stacji kolejowej jak byla ubrana, miala chyba czarna skorzana kurtke, jeansy i walonki ugg do kostki jaka byla fajna... 😞 a ja leosie w glowie i smutek + placz 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 miechy temu katiuszka pisala mim tutaj, zebym spieerdalal, a jak sobie zlamalem reke to s ie z praavikiem smiali ze mnie 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szlismy w ciemnej uliczce sami one za mna ze moglem zrobic im co chcialem, to ja.wolalem uciekac i zestresowany bylem, ehh

dlatego wole nie wychodzic z domu, tylko chata, plywalnia i bajorek, bo tam nie ma tych hot blond towarow, a ja wtedy sie nie smuce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×