Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fjewf39ewfj

Szkoda że ten skurrwiel Moon nie utonął w powodzi

Polecane posty

Przed chwilą, s33r33k napisał:

a co to za roznica czy zyje czy zdech?

Też prawda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie utone bo umiem sie utrzymac na wodzie, moze najwiecej to 5-10m plywalem glebokosci ale jednak

potrafie w miejscu sie zatrzymac, ruszam cialem i rekami i nie tone xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, s33r33k napisał:

a co to za roznica czy zyje czy zdech?

jakby zdech to by nie wkurrwiał ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahah pamietam jak z pol roku temu chillowalismy z ziomeczkami, a ja mialem faze gruba, i wszyscy siedzielismy cicho i relaks, a ja pisalem na czacie irc, gdzie jestem operatorem, ze moge kickowac banowac ludzi i w ogole, a ja mialem faze w chooy, i mi jakis typ pisal, ze nie mam przyjaciol w realu, a ja wszystkim ze sa nudni i mnie nudza, po 2 godzinach wkuurwilem caly kanal i typek juz nie wytrzymal, bo bylem tak wkuurwiajacy, i atak ddos zrobil i wszystkie serwery jeeblo hahah, a ja oo kuurwa mac co sie dzieje, palce mi fruwaly na klawiaturze a na nastepny dzien musialem przepraszac innych adminow, bo pisali, ze to co zrobilem bylo nieprofesjonalne, ale fajnie bylo wkuurwic caly kanal XD

niezla beka jest jak siedze za ekranem, i wkuurwiam caly kanal na irc, oni sie wkuurwiaja na mnie a ja beke mam i smieje sie, az juz jeden typek nie wytrzymal po dwoch godzinach i wybuchl XDD

ale to raz tylko tak mialem, ale dobre to bylo, LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, s33r33k napisał:

 

A pamietasz jak przez rok wrzucałeś przeróbki Vikernes w gimpie z gównem w tle, aż do twojej babci trzeba było zadzwonić, bo do wnuczka słowa nie docierały? 😄 Wczoraj pisałeś, że chciała mi twoja babcia w...ić, a dostałby ten gruz wtedy liścia na ochłodę i tak by się skończyło, gdyby z łapami skakała :D:D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przerobki byly po waszych telefonach, taki bohater jestes, zebys kobiete uderzyl, a przyyjebala by ci za to co wymyslales i wymyslasz na moj temat, ty mendo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak nie to by wujek ktory byl kulturysta i mial silownie kiedys,j ak jeszcze moj ojciec zyl by ci z bejsbolowy wyjeebal, bys nawet nie wiedzial kiedy i byl lezal zdechly, frajerze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam, ze nawet moj wspollokator by ci najeebal, bo on od 9 lat boks trenuje xD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

buahah jeebal pies to wasze srafe i srorum, jak mi srun zasmiecal u mnie to od razu go skasowalem XD

u mnie na irc tez bym mu bana wlepil od razu, a inni admini by nic nie zrobili, mam nawet kilka swoich kanalow #iq i #camping i moge sobie robic co mi sie podoba xD

Edytowano przez s33r33k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zassrane forum i cringowe romansiki dla downow nie ma nic bardziej fejkowego, obleśne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, s33r33k napisał:

przerobki byly po waszych telefonach, taki bohater jestes, zebys kobiete uderzyl, a przyyjebala by ci za to co wymyslales i wymyslasz na moj temat, ty mendo

Przyjebałbym twojej babci bez mrugnięcia okiem, gdyby z łapami się zaczęła rzucać i z pianą na mordzie, że na pewno jeden mail nie skończył się taką miłością, 5 lat xD Mój wnuczek jest normalny i sru łokieć w babcie xD 

Edytowano przez Walentina Dumbojewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chuuj mnie co ty bys robil albo zrobil w ogole, wez sie odpieerdol ode mnie, bo brzydze sie toba :D i nie pisz do mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

srun ma bool doopci, bo babcia i leosia stwierdzily, ze kwikernes to kuurwiszcze XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no jak babci powiedzialem, ze mi kwikernes pisala mejle, ze tak by mi ssala, ze wessalbym doopa przescieradlo, to tak stwierdzila, ze kuurwiszcze XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Walentina Dumbojewa napisał:

A pamietasz jak przez rok wrzucałeś przeróbki Vikernes w gimpie z gównem w tle, aż do twojej babci trzeba było zadzwonić, bo do wnuczka słowa nie docierały? 😄 Wczoraj pisałeś, że chciała mi twoja babcia w...ić, a dostałby ten gruz wtedy liścia na ochłodę i tak by się skończyło, gdyby z łapami skakała :D:D 

ojojoj, ale się sfajszył białorycerzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie na serwie z innymi sysadminami obczajamy system plan9 do prowadzenia serwerow, ktos jest zainteresowany, to na bsdforall rozdaje vps z wgranym plan9, jak ktos chcialby sie uczyc elo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Walentina Dumbojewa napisał:

Przyjebałbym twojej babci bez mrugnięcia okiem, gdyby z łapami się zaczęła rzucać i z pianą na mordzie, że na pewno jeden mail nie skończył się taką miłością, 5 lat xD Mój wnuczek jest normalny i sru łokieć w babcie xD 

Myśle że jego babcia by ci przyjeebała mocniej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest love wklejanie latami piosenek do kwikernes albo do mnie ale żadnego spotkania nawet no libedy może chociaż mieli seksy raz na pół roku oprócz hejtu na forumku xD

Edytowano przez prut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, prut napisał:

Ale to jest love wklejanie latami piosenek do kwikernes albo do mnie ale żadnego spotkania nawet no libedy może chociaż mieli seksy raz na pół roku oprócz hejtu na forumku xD

no i zaorany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Klaudius Meridus Decimus napisał:

no i zaorany.

Nie sądzę że zaorany, mysle że mu wszystko jedno, babki tutaj to dla niego takie ściery na które można się wyssrac, podobnie jak i dla leżaka, ale czasem miał filmy

Było minęło... Został niesmak.

Edytowano przez prut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, prut napisał:

Niee mysle że mu wszystko jedno babki tutaj to dla niego takie ściery na które można się wyssrac, podobnie jak i dla leżaka, ale czasem miał filmy

Było minęło... Został niesmak.

tak czy siak.

a  od mefedroniarza nie oczekuj nawet minimum przyzwoitości czy godności ludzkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Klaudius Meridus Decimus napisał:

ojojoj, ale się sfajszył białorycerzyk.

Ojoj, a ty chyba nie do końca wiesz o czym mówisz

26 minut temu, prut napisał:

Ale to jest love wklejanie latami piosenek do kwikernes albo do mnie ale żadnego spotkania nawet no libedy może chociaż mieli seksy raz na pół roku oprócz hejtu na forumku xD

Sprawdź w google Varg Vikernes, a potem zastanów się czy jakakolwiek piosenka była adresowana do niej, potem powinnaś też sprawdzić czy na pewno się nie spotykaliśmy. Ona normalna - ty ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Walentina Dumbojewa napisał:

A pamietasz jak przez rok wrzucałeś przeróbki Vikernes w gimpie z gównem w tle, aż do twojej babci trzeba było zadzwonić, bo do wnuczka słowa nie docierały? 😄 Wczoraj pisałeś, że chciała mi twoja babcia w...ić, a dostałby ten gruz wtedy liścia na ochłodę i tak by się skończyło, gdyby z łapami skakała :D:D 

Psychiatra, pilne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×