Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
__Rym&Cym

Wiem, wiem, forum babskie o paznokciach i miłości, ale muszę to z siebie wyrzucić i tyle... xD

Polecane posty

Czemu nie warto kupować PS5 Pro:

- cena, wiadomo dokładasz trochę i masz peceta, cena śmieszna i zaporowa.

- wydajność:

PS5 PRO obiecuje, że więcej gier będzie działać w 60 fps a nie w 30 jak w obecnej wersji... ale pomijają jeden niewygodny fakt... nowa wersja to podkręcony układ graficzny, pamięć i w zasadzie niemalże identyczny procesor - to jest kluczowe... jako posiadacz PC wiem doskonale że większość gier współcześnie jeśli cierpi na problemy z wydajnością to nie przez nienadążający układ graficzny, ale właśnie przez procesor! multum współczesnych gier jest bardzo procesorowo wymagająca, więc jeżeli PRO dostaje praktycznie ten sam CPU to nie ma co liczyć że nagle magicznie zrobi się 60 FPS, ta sztuczka zadziała tylko w przypadku gier gdzie CPU nadąża, a GPU jest za wolne, w odwrotną stronę nawet DLSS od Nvidii guzik da... także wielu jeleni będzie zawiedzionych, że nie uświadczy wyraźnego skoku wydajności w grach takich jak Jedi Survivor, Starfield (gdy wyjdzie na PS5), Elden Ring czy seria Assasin's, ale to tylko kilka przykładów, takich gier jest bardzo wiele współcześnie.

ciekawostka:

czemu w PRO nie wsadzili mocniejszego procesora? dlatego że podstawowa PS5 już miała problem z kulturą pracy i przegrzewaniem, dlatego zdecydowano się na ciekły metal jako odprowadzacz temperatury... PS5 jest tak zaprojektowana, że nic mocniejszego się tam już nie wciśnie, dlatego Xbox robi mądrze nie robiąc wersji PRO, a wersję przenośną konsoli...

wątpię by PS5 Pro osiągnęła sukces PS4 Pro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Nie wiem, syn ma PS4 pro i nintendo switch a i tak większość czasu siedzi w telefonie...

 Bo koledzy grają i gra z kolegami... zawsze są jakieś trendy w grach, a smartfon każdy w klasie ma

Edytowano przez __Rym&Cym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz wiesz dlaczego my kobiety często malujemy paznokcie i na forum się rozpisujemy  o niespełnionej miłości 😡 

Przegrać z PS5 pro, to dla nas dramat niewyobrażalny 😪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, przewr(l)otna napisał:

Teraz wiesz dlaczego my kobiety często malujemy paznokcie i na forum się rozpisujemy  o niespełnionej miłości 😡 

Przegrać z PS5 pro, to dla nas dramat niewyobrażalny 😪

z PS5 Pro nie da się przegrać... Sony błąd zrobiło z tym czymś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, __Rym&Cym napisał:

z PS5 Pro nie da się przegrać... Sony błąd zrobiło z tym czymś

A co za różnica czy gra felerna, czy mocno wyeksploatowana wędka.

"Ucieczka" się liczy 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, __Rym&Cym napisał:

Czemu nie warto kupować PS5 Pro:

- cena, wiadomo dokładasz trochę i masz peceta, cena śmieszna i zaporowa.

- wydajność:

PS5 PRO obiecuje, że więcej gier będzie działać w 60 fps a nie w 30 jak w obecnej wersji... ale pomijają jeden niewygodny fakt... nowa wersja to podkręcony układ graficzny, pamięć i w zasadzie niemalże identyczny procesor - to jest kluczowe... jako posiadacz PC wiem doskonale że większość gier współcześnie jeśli cierpi na problemy z wydajnością to nie przez nienadążający układ graficzny, ale właśnie przez procesor! multum współczesnych gier jest bardzo procesorowo wymagająca, więc jeżeli PRO dostaje praktycznie ten sam CPU to nie ma co liczyć że nagle magicznie zrobi się 60 FPS, ta sztuczka zadziała tylko w przypadku gier gdzie CPU nadąża, a GPU jest za wolne, w odwrotną stronę nawet DLSS od Nvidii guzik da... także wielu jeleni będzie zawiedzionych, że nie uświadczy wyraźnego skoku wydajności w grach takich jak Jedi Survivor, Starfield (gdy wyjdzie na PS5), Elden Ring czy seria Assasin's, ale to tylko kilka przykładów, takich gier jest bardzo wiele współcześnie.

ciekawostka:

czemu w PRO nie wsadzili mocniejszego procesora? dlatego że podstawowa PS5 już miała problem z kulturą pracy i przegrzewaniem, dlatego zdecydowano się na ciekły metal jako odprowadzacz temperatury... PS5 jest tak zaprojektowana, że nic mocniejszego się tam już nie wciśnie, dlatego Xbox robi mądrze nie robiąc wersji PRO, a wersję przenośną konsoli...

wątpię by PS5 Pro osiągnęła sukces PS4 Pro...

Gdybym nie miał ps5 to bym wolał ps5 pro niż pcta 

5k za czarny komplet ujdzie teraz iPhone czy ipad pro tak kosztuje takie czasy... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za te wiadomosc 🤣 rownie interesujaca jak rozmowy o paznokciach. Nigdy nie mialam PS i nie zamierzam szczerze mowiac. Nie, zebym byla szczegolnym wrogiem tej marki, ale dwa xboxy w domu wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Nie wiem, syn ma PS4 pro i nintendo switch a i tak większość czasu siedzi w telefonie...

Normalna sprawa ja mam wszystko a wolę popisać z lachony xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, __Rym&Cym napisał:

z PS5 Pro nie da się przegrać... Sony błąd zrobiło z tym czymś

Ja wiem czy błąd sporo graczy czekało na pro nie biorąc slimki to jest jakiś rynek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Fakt, ostatnio z minecrafta przerzucił się na roblox i tak co chwilę co innego.

Dziwne pokolenie zupełnie jak siostrzeniec też robloxy 

Ja to wolałem gry przechodzic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, __Rym&Cym napisał:

cena, wiadomo dokładasz trochę i masz peceta, cena śmieszna i zaporowa.

1800 normalna slim biała vs 3500?

Tak porównując jest drogo 

Tymczasem ja w 2021

Ps5 3000 czarny pad 300 czarne panele 300 słuchawki czarne 450

Poszło ponad 4000

Jak ktoś chce kupić to kupi...

To tak jak z iPhone 6.3 vs 6.9" raczej nie będziesz patrzył na cenę za max jeśli w ręce jednak lepiej leży dla mnie za duże są maxy mam małe dłonie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Nie wiem, syn ma PS4 pro i nintendo switch a i tak większość czasu siedzi w telefonie...

Może kręci bajere u mnie w podstawówce była taka brunette kaska... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, __Rym&Cym napisał:

ciekawostka:

czemu w PRO nie wsadzili mocniejszego procesora? dlatego że podstawowa PS5 już miała problem z kulturą pracy i przegrzewaniem, dlatego zdecydowano się na ciekły metal jako odprowadzacz temperatury... PS5 jest tak zaprojektowana, że nic mocniejszego się tam już nie wciśnie, dlatego Xbox robi mądrze nie robiąc wersji PRO, a wersję przenośną konsoli...

Dziwi mnie to że nie wsadza 2x cpu przecież to konsola mogą optymalizacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy że rynek obecny ps5 to 60mln w zaokrąglone a prawdziwy 100mln bo 40mln czeka od razu na pro byli spóźnieni albo coś. Sony ma statystyki i ludzi od tego raczej wiedzą co czynią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Moc heblowania stypiar napisał:

Normalna sprawa ja mam wszystko a wolę popisać z lachony xD 

 

18 minut temu, Moc heblowania stypiar napisał:

Dziwne pokolenie zupełnie jak siostrzeniec też robloxy 

Ja to wolałem gry przechodzic 

 

8 minut temu, Moc heblowania stypiar napisał:

Może kręci bajere u mnie w podstawówce była taka brunette kaska... 

Prędzej umawia się z kolegami na granie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to 2 bo to trzeba porządny monitor 32:9 49" oled 5kola zostaje 15

Jak bude to mieć ultra wszystkie statystyki grafiki bo bez sensu mieć bude żeby uzyskać konsole bez płyt w ogóle tylko żeby też dało się odpalić photoshopa

To jest jeszcze takie myślenie z lat 2000 gdzie ludzie nie mieli pieniędzy na oba

Teraz lachony mają iPhone i nie siedzą na stacjonarny 5k pcet z Gadu-Gadu 

To dlaczego samiec ma żałować sobie konsoli bo tylko do grania inne czasy 

Edytowano przez Moc heblowania stypiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

 

 

Prędzej umawia się z kolegami na granie.

Elka ja miałem siostrę w 2 pokoju pochwe słychać ciężko usnac xD Pewnie ma kolekcje majtek koleżanek gdzieś w głębi komody 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

Dzięki za te wiadomosc 🤣 rownie interesujaca jak rozmowy o paznokciach. Nigdy nie mialam PS i nie zamierzam szczerze mowiac. Nie, zebym byla szczegolnym wrogiem tej marki, ale dwa xboxy w domu wystarcza.

no, ważne że zadowoleni jesteście... series x macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Moc heblowania stypiar napisał:

Sama 4090 to minimum 8k na mega promce na bude trzeba mieć tak z dyche dwie 

w tym właśnie klucz, że 4070 wystarczy by zniszczyć wydajnościowo nawet ps5 pro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, __Rym&Cym napisał:

w tym właśnie klucz, że 4070 wystarczy by zniszczyć wydajnościowo nawet ps5 pro

Ale pcta się nie kupuje by mieć praktycznie to samo i wspierac stima cyfrowe tylko żeby mieć maxa np 8k30 minimum albo 4k60 wszystko ulta z 8xaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, __Rym&Cym napisał:

w tym właśnie klucz, że 4070 wystarczy by zniszczyć wydajnościowo nawet ps5 pro

Ja mówię pozostałe funkcje pcta w 2024 roku nikogo nie interesują raczej każdy ma laptopa czy tablet żeby sobie zalogować do banku i zrobić opłatę czy obrobic fotkę 

Edytowano przez Moc heblowania stypiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×