Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
__Rym&Cym

Wiem, wiem, forum babskie o paznokciach i miłości, ale muszę to z siebie wyrzucić i tyle... xD

Polecane posty

2 minuty temu, __Rym&Cym napisał:

dobra... już wiem gdzie jest nieścisłość...

okazuje się że w PS2 czip z PSX był niezbędny do działania konsoli także w trybie zwykłym, dlatego emotion engine z ps2 w ps3 miał wbudowany cpu z psx na tej samej kości...

Technicznie ps2 każde miało hardware emulator ps1 więc ps3 miało hardware ps2 z hardware ps1 xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lezak w konc znalazl partnera na srorum ktoremu wsadzi swoje "17cm" XDD

rymcip jaki zachwycony ze w koncu wezmie do ust :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Moc heblowania stypiar napisał:

Technicznie ps2 każde miało hardware emulator ps1 więc ps3 miało hardware ps2 z hardware ps1 xD 

ale co najciekawsze, teraz czytam, że bez chipsetu z psx ponoć nie uruchomisz ps2, bo on pełnił jakieś funkcje w konsoli także poza emulacją więc był niezbędny dla ps2... fascynujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, __Rym&Cym napisał:

poza tym chipset z ps2 w ps3 fat nie wpływał na temperatury gdy korzystałeś z gier na ps3 bo wtedy był zupełnie nieaktywny, on był wykorzystywany w zasadzie do biblioteki z ps2 i do kilku funkcji związanych z bezpieczeńśtwem antypirackim a poza tym był nieaktywny, więc nie generował temperatur

Mocno konsola się grzala na graniu w ps1 wówczas mi padła po 5 latach gdy grałem w jamraja 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, __Rym&Cym napisał:

ale co najciekawsze, teraz czytam, że bez chipsetu z psx ponoć nie uruchomisz ps2, bo on pełnił jakieś funkcje w konsoli także poza emulacją więc był niezbędny dla ps2... fascynujące...

Kumate wykorzystali go do pracy po co miał się kurzyc xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po kulturze pracy było widać że cell mocno się grzeje próbując ps1 bo emulowal software cpu ps2 a żeby odpalić ps1 to już nie wiadomo co tam popiepszyli i się spalila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo mam ps3 slim grałem cyfrowa kule world (nie polecam tego doświadczenia obraz tej gry ps1 na 85 to kopa 25zł w plecy) to nie zauważyłem żadnych problemów temperatury 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Moc heblowania stypiar napisał:

Później jak wycieli całkowicie ps2 zostawili tylko ps1 czip podejrzewam już temperatury były normalne 

ps3 slim miała ponoć dużo lepszą kulturę pracy. no ale tam już chyba zminiaturyzowali samego cell'a (lepsza litografia) bo pobór energii był mniejszy

Edytowano przez __Rym&Cym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak jak jasper w elite x360 miał lepszą litografię, wyprodukowany w mniejszej nanometrii dzięki czemu nie spalał się jak cpu z x360 core... gdzie awaria była w zasadzie kwestią czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, __Rym&Cym napisał:

ps3 slim miała ponoć dużo lepszą kulturę pracy. no ale tam już chyba zminiaturyzowali samego cell'a (lepsza litografia) bo pobór energii był mniejszy

Jak 2 fat chodzi ps3 slim jest okej chociaż nadal bym wymienił chłodzenie moda na coś takiego z pcet co ma milsze dla ucha lozyska tam jest mocno tanio... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, __Rym&Cym napisał:

no, ważne że zadowoleni jesteście... series x macie?

Nie, serie s. Kupowalismy go w pandemii gdy popsul sie stary i nigdzie nie mozna bylo dostac xboxa na juz, kupilismy go cudem na ebayu od jakiegos chlopaka.

A drugi to stary xbox 360, ale jeszcze chodzi, ja na nim gram, bo gram tylko w Civilization Revolution 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

Nie, serie s. Kupowalismy go w pandemii gdy popsul sie stary i nigdzie nie mozna bylo dostac xboxa na juz, kupilismy go cudem na ebayu od jakiegos chlopaka.

A drugi to stary xbox 360, ale jeszcze chodzi, ja na nim gram, bo gram tylko w Civilization Revolution 🤣

no civ to mega seria... też lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, __Rym&Cym napisał:

ucieczka jak facet chce zawsze się znajdzie... jak nie konsola to co innego 😆 

Lepsze coś innego, bo czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, przewr(l)otna napisał:

Lepsze coś innego, bo czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal 😁

zależy... jak np ucieka w konsole to jedno, ale jakby uciekał w inne kobiety, to już grubsza afera 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, __Rym&Cym napisał:

zależy... jak np ucieka w konsole to jedno, ale jakby uciekał w inne kobiety, to już grubsza afera 😉

Pod warunkiem, że nieudolnie to ukryje 😂 

Sorry, że ja o grach ani słowa. Jedyne które znam to Atari, potem Pegasus. Te "nowsiejsze" syn już kupił sam i pograć nie dał 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, __Rym&Cym napisał:

zależy... jak np ucieka w konsole to jedno, ale jakby uciekał w inne kobiety, to już grubsza afera 😉

Teraz czekam na mgs 3 delta dobrą cenę 

I muszę wykupić wszystkie tanie gry do 50 70 zł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, __Rym&Cym napisał:

zależy... jak np ucieka w konsole to jedno, ale jakby uciekał w inne kobiety, to już grubsza afera 😉

Zawsze chciałem przeżyć mgs3 jeszcze raz na dużym ekranie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, __Rym&Cym napisał:

zależy... jak np ucieka w konsole to jedno, ale jakby uciekał w inne kobiety, to już grubsza afera 😉

Ja w nic nie uciekam to moja pasja tak samo jak pochwy w owulacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×