Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Moc heblowania stypiar

Z doświadczenia najfajniejsze lachony to samotne matki

Polecane posty

Twoje doświadczenie opiera się wyłącznie na kafekomunikatorze. Oszczędź sobie wstydu piwniczaku i usuń dobrowolnie konto, a potem nie pisz tutaj więcej. 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tobą i samotnymi matkami jest problem kompatybilności... bo nawet zakładając że obie strony by chciały, to biorąc sobie taką, stajesz się dla niej kolejnym dzieckiem do opieki, a one raczej nie tego szukają XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Logistycznie może być ciężko , bo dla pewnej grupy tego typu kobiet musiałbyś mieć prawko, rydwan i ze dwie średnie krajowe żeby czuła się bezpiecznie. Lub być bedbojem i mieć problemy z nadużywaniem alkoholu, agresją bo są i takie co z takimi siedzą i żyją sobie na koszt podatnika. W obu przypadkach wymagane komunikatywność , umiejętności społeczne, duża knaga i władczy charakter. 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedza  Leżaka o kobietach pochodzi w 100% z internetu. To opinia kogoś kto wierzy w toktoki i to, że napaloe laski na Datezone to realne kobiety.😂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, __Rym&Cym napisał:

z tobą i samotnymi matkami jest problem kompatybilności... bo nawet zakładając że obie strony by chciały, to biorąc sobie taką, stajesz się dla niej kolejnym dzieckiem do opieki, a one raczej nie tego szukają XD

Ja jestem w pełni samodzielny mieszkaniowo i systemowo. Jedynie nie pracuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Chochlik napisał:

Wiedza  Leżaka o kobietach pochodzi w 100% z internetu. To opinia kogoś kto wierzy w toktoki i to, że napaloe laski na Datezone to realne kobiety.😂

 

Nie tylko z neta w realu też poznałem i to samotna była najbardziej fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No,  znając ciebie robiłbyś jej jazdy i argumentem na wszystko byłoby a bo ty masz dziecko z babiwakiem ty kurfo xd

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, flagowiec napisał:

No,  znając ciebie robiłbyś jej jazdy i argumentem na wszystko byłoby a bo ty masz dziecko z babiwakiem ty kurfo xd

protestuję leżak nie nadaje się do wychowywania moich dzieci xd

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Chochlik napisał:

Wiedza  Leżaka o kobietach pochodzi w 100% z internetu. To opinia kogoś kto wierzy w toktoki i to, że napaloe laski na Datezone to realne kobiety.😂

 

Ile znam sztuk z reala to jedna z uk mi blondynka jak anastazje pokazywala bielizne 

Siostra szwagra jest mega brunette lachonem z dwójka dzieci obecnie oslupiona się gapila na mnie z iPhone video rozmowy

Taka co grałem z nią w rozbierany pokera na klatce jest obecnie wdowa ale szerdza niż wyzsza też się patrzyła aż ślina jej ciekla

Taka mega lachon brunette została zalana przez lobuza jakiegoś fobiczka chodziłem do niej pomagała mi z matematyki rozszerzonej to już nie mieszka ale topila winde 

Taka z uk co masowala mi kark i oteierala piwo teraz się rozstaje z takim jak Rym&Cym 

No i drugie tyle z neta 

Wszystkie jakieś bardziej miłe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

protestuję leżak nie nadaje się do wychowywania moich dzieci xd

Siostrzeniec wychowalem tak że ma 20 pare it uprawia już sex z drugą dziewczyna i pracuje w uk zbiera hajs na nieruchomości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Crеер napisał:

Logistycznie może być ciężko , bo dla pewnej grupy tego typu kobiet musiałbyś mieć prawko, rydwan i ze dwie średnie krajowe żeby czuła się bezpiecznie. Lub być bedbojem i mieć problemy z nadużywaniem alkoholu, agresją bo są i takie co z takimi siedzą i żyją sobie na koszt podatnika. W obu przypadkach wymagane komunikatywność , umiejętności społeczne, duża knaga i władczy charakter. 😁 

Coś dla mnie matką rzadzilem od 3dekad 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Moc heblowania stypiar napisał:

Ile znam sztuk z reala to jedna z uk mi blondynka jak anastazje pokazywala bielizne 

Siostra szwagra jest mega brunette lachonem z dwójka dzieci obecnie oslupiona się gapila na mnie z iPhone video rozmowy

Taka co grałem z nią w rozbierany pokera na klatce jest obecnie wdowa ale szerdza niż wyzsza też się patrzyła aż ślina jej ciekla

Taka mega lachon brunette została zalana przez lobuza jakiegoś fobiczka chodziłem do niej pomagała mi z matematyki rozszerzonej to już nie mieszka ale topila winde 

Taka z uk co masowala mi kark i oteierala piwo teraz się rozstaje z takim jak Rym&Cym 

No i drugie tyle z neta 

Wszystkie jakieś bardziej miłe 

To są twoje urojenia, że każda leci co cie od razu z buta nie traktuje. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samotne matki często obniżają wymagania bo wiedza że mając ogon nie mogą liczyć na najlepsze partie. Ale to też tak naprawdę pobozne zyczenia Mirków bo powyższe dotyczy jedynie matek z patoli. Normalne kobiety nawet mając dziecko nie muszą się zaniżać do poziomu rowu Mariańskiego typu seba. Obleśny zlezak w świecie fantazji który próbuje uwierzyć we własne teorie z důpy by już całkiem nie sfiksować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Moc heblowania stypiar napisał:

Ile znam sztuk z reala to jedna z uk mi blondynka jak anastazje pokazywala bielizne 

Siostra szwagra jest mega brunette lachonem z dwójka dzieci obecnie oslupiona się gapila na mnie z iPhone video rozmowy

Taka co grałem z nią w rozbierany pokera na klatce jest obecnie wdowa ale szerdza niż wyzsza też się patrzyła aż ślina jej ciekla

Taka mega lachon brunette została zalana przez lobuza jakiegoś fobiczka chodziłem do niej pomagała mi z matematyki rozszerzonej to już nie mieszka ale topila winde 

Taka z uk co masowala mi kark i oteierala piwo teraz się rozstaje z takim jak Rym&Cym 

No i drugie tyle z neta 

Wszystkie jakieś bardziej miłe 

To są wszystko Twoje urojenia. Nikt ciebie nie pragnie, nie ślini się na twój widok. Nie jesteś łakomym kąskiem dla żadnej szanującej się kobiety, z dziećmi czy bez. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pożyczka na mały procent napisał:

Hej siostro leżaka.

Co twoja babę znowu ktoś bolcuje i się nudzisz? Idź zapytaj czy nie trzeba much nad nimi poganiać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lezak ma paranoje i jest przeczulony jak każdy fobik na własnym punkcie. Baba z zabki się spojrzała czyli w jego umyśle się ślinila i go podrywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Chochlik napisał:

Co twoja babę znowu ktoś bolcuje i się nudzisz? Idź zapytaj czy nie trzeba much nad nimi poganiać. 

Elka patelka 😎 huh 

Polujesz na upośle.

 

Edytowano przez Pożyczka na mały procent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najzabawniejsze jest to jak zlezak porównuje masturbacje przy użyciu sztucznej pochwy do seksu xD w realu jako stary pravik doszedl by w 20 sekund o ile ze stresu w ogóle by mu stanął po spotkaniu na żywo z prawdziwa kobieta. To swiadczy o tym że chlop jest zwyczajnie uposledzony umysłowo skoro nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji swojego stanu i próbuje pozować na wielkiego rùchacza. Haha. Ja jebje. Nie ma ratunku dla zyeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Pożyczka na mały procent napisał:

Elka patelka 😎 huh 

Polujesz na upośle.

 

Nie, nie interesujesz mnie, odbij ułomie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, AbsolwentChoroszczy napisał:

Najzabawniejsze jest to jak zlezak porównuje masturbacje przy użyciu sztucznej pochwy do seksu xD w realu jako stary pravik doszedl by w 20 sekund o ile ze stresu w ogóle by mu stanął po spotkaniu na żywo z prawdziwa kobieta. To swiadczy o tym że chlop jest zwyczajnie uposledzony umysłowo skoro nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji swojego stanu i próbuje pozować na wielkiego rùchacza. Haha. Ja jebje. Nie ma ratunku dla zyeba.

Jakoś nie dochodzę ze stypiarą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×