Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Łechtacz

Czy miałoby dla was znaczenie, że poznany przez was facet zmieniający branżę w wieku 45 lat, przez poprzednie 20 lat nic nie robił i nie osiągnął?

Polecane posty

4 minuty temu, Niburdiama napisał:

Właśnie. Zobaczymy co jeszcze czeka Nas w 2024 roku i jak to się będzie układać i czy zdrowie oraz finanse pozwolą, a póki co można i zwiedzać oczami wyobraźni i palcem po mapie 😁

Od nowego roku odkładam z nadzieją na podróże, to instynkt. Idziemy spać cisza nocna 😊😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Crеер napisał:

Jutro herbaty nam zaparze z Twojego przepisu jeszcze z tymi dodatkami jak Sewen była i podawałaś. To lepsze niż elektrolity. 😊👋 Mój mózg wszytko pamięta doskonale jak trzeba coś wyłowić potrzebnego i bluze z kapturem trzeba wybrać dla mnie , to na weekend bym sie w tym może pokazał 😊

A teraz zamierzam popijać kawę z pieprzem i kurkumą 😊 nie wiedziałam że kurkume trzeba jesc z pieprzem. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Crеер napisał:

Od nowego roku odkładam z nadzieją na podróże, to instynkt. Idziemy spać cisza nocna 😊😘

Oki. To ja może też kupię świnkę skarbonkę i zobaczymy ile uda się zachomikować. Taka podroż pewnie z 10-15 tys i pozostałe koszta. Ale póki co zainspirowałeś mnie, żeby odnalezc te ksiazke sprzed lat i poczytac o Inkach 😘

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×