Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
𝖎𝖒𝖆𝖓𝖚𝖊𝖑𝖑𝖆

Podobają się wam dziewczyny w okularach?

Polecane posty

1 minutę temu, Śliwka Jukońska napisał:

Jasne. A ja znam Brada Pitta.

Przecież ty tu myślałeś że podrywania cię Żaba albo Szynszyla. Masz po prostu zero ogarnięcia co się dookoła.ciebie dzieje. Stąd pewnie 4 randki, zapewne w urzędzie jak musiałeś coś załatwić.

No koorwa jeździłem do niej 150km na ranki. 

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, System małych misji rzeczy napisał:

No koorwa jeździłem do niej 150km na ranki. 

Mitoman jeebany

Dla ciebie wyjscie 10 km od meliny to coś nieosiągalnego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

to było łoże w kolorze czerwonym xD

Wersja: to była prycza w kolorze czerwonym xD 

 

7 minut temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

choć w przypadku Szczerbatka to chyba wieża samotności czy jakoś tak xd

Izolatka? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, 74hx 60 hd73je7jdj napisał:

Grażyna ty chyba też chcesz wpierrdol 

Podoba mi się ta coraz większa żartobliwa zażyłość między nami 😄

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, __Rym&Cym napisał:

odlkejka postępuje

Nawet dzisiaj oglądałem zdjęcia z nią i wypadów tam. Bo robiłem pliki misje rzeczywistości. No i zwaliłem bo usunąłem screeny kupionych rzeczy + instalki programów laptopa 2023. Obym miał rachunki przelewy czy umiejętności znowu kiedyś dobrze wgrać trejding wiew czy populaus the beginning z modami. Myślałem że nie mam miejsca na pendrive a potem się okazało że trzymam na nim androida sony m2 stawiania od cegły plik 1.09gb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, System małych misji rzeczy napisał:

Ja się podobalem nie jednej tylko nie mam rotacji. Ciężko poznać lachona jak się piwniczy. Takie studia pół roku to dobry hak rzeczywistości żeby się wkrecic w młode lachony którym się nie widzi kredyt hipoteczny. 

ty nie masz szans ani na taką na studiach, ani po... nawet takie po liceum, kursach/zawodówkach mają przecież większe perspektywy i ambicje niż ty. i większe ogarnięcie życiowe. jedyny twój target to takie karyńska najniższego sortu, typu bezrobotne mopsiary, albo jakieś inne angeliki po gimnazjum z bąbelkami.

ponadto utrzymywałeś, ze jesteś magister, a już tylko licencjat? (choć i tak nikt tego nie łyknie)

i mając licencjat (zwłaszcza na inż. kierunku) szukałbyś fizycznej roboty? hahahaha

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, System małych misji rzeczy napisał:

Nawet dzisiaj oglądałem zdjęcia z nią i wypadów tam. Bo robiłem pliki misje rzeczywistości. No i zwaliłem bo usunąłem screeny kupionych rzeczy + instalki programów laptopa 2023. Obym miał rachunki przelewy czy umiejętności znowu kiedyś dobrze wgrać trejding wiew czy populaus the beginning z modami. Myślałem że nie mam miejsca na pendrive a potem się okazało że trzymam na nim androida sony m2 stawiania od cegły plik 1.09gb...

xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Caryca z czubrycą napisał:

Podoba mi się ta coraz większa żartobliwa zażyłość między nami 😄

Jakbyś była młoda i ładna, to  może byśmy się bliżej zapoznali....

 

Edytowano przez 74hx 60 hd73je7jdj
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 74hx 60 hd73je7jdj napisał:

Jakbyś była młoda i ładna, to  może byśmy się bliżej zapoznali....

Jak dobrze, że Bozia poskąpiła mi urody 😅

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, AbsolwentChoroszczy napisał:

Ładna zawsze będzie się podobać a brzydkiej nic nie pomoże. To chyba logiczne i po co takie pytania zadawać.

Wieczorna ty jakbyś zrobiła te cycki to może jakiś Janusz by się skusił jeszcze na ciebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, System małych misji rzeczy napisał:

No koorwa jeździłem do niej 150km na ranki. 

Przejście 50 metrów do "hipermarket" to jest dla ciebie misja życia, którą codziennie się szczycisz. Zejdź na ziemie Iras, jesteś tutaj skończony mitomanie 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Klaudius Meridus Decimus napisał:

ty nie masz szans ani na taką na studiach, ani po... nawet takie po liceum, kursach/zawodówkach mają przecież większe perspektywy i ambicje niż ty. i większe ogarnięcie życiowe. jedyny twój target to takie karyńska najniższego sortu, typu bezrobotne mopsiary, albo jakieś inne angeliki po gimnazjum z bąbelkami.

ponadto utrzymywałeś, ze jesteś magister, a już tylko licencjat? (choć i tak nikt tego nie łyknie)

i mając licencjat (zwłaszcza na inż. kierunku) szukałbyś fizycznej roboty? hahahaha

Ja mam ambicje zarobić miliony a minimum mieszkać takie rtv że żaden pracujacy nie ma a rtv agd i sklep konsolowy się zawstydzi. Ogarnięty jestem tak że już pół roku bez nikogo wszystko załatwiam. Zrobiłem już 14 misji rzeczywistości które z podmisjami to z 50 albo 100 wypadów do okienka grazyny paznokcie. Niestety nie pisałam że magister. Mam dwa kierunki 6,5 roku inżynier i licencjat. Tak obojętne mi jaka to robota byle nie wylądować na ulicy. Pieniądze się zarabia na giełdzie. Nie zamierzam w pracy zagrzac dłużej niż 4lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Caryca z czubrycą napisał:

Podoba mi się ta coraz większa żartobliwa zażyłość między nami 😄

on ma specjalnie brak zębów centralnie na środku m0rdy by język ukochanej lepiej wchodził przy pocałunku XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, System małych misji rzeczy napisał:

Ja mam ambicje zarobić miliony a minimum mieszkać takie rtv że żaden pracujacy nie ma a rtv agd i sklep konsolowy się zawstydzi. Ogarnięty jestem tak że już pół roku bez nikogo wszystko załatwiam. Zrobiłem już 14 misji rzeczywistości które z podmisjami to z 50 albo 100 wypadów do okienka grazyny paznokcie. Niestety nie pisałam że magister. Mam dwa kierunki 6,5 roku inżynier i licencjat. Tak obojętne mi jaka to robota byle nie wylądować na ulicy. Pieniądze się zarabia na giełdzie. Nie zamierzam w pracy zagrzac dłużej niż 4lata.

tak serio szczycisz się tym że przed 40 już od pół roku zupełnie sam załatwiasz spr urzędowe ? beka xD

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, AbsolwentChoroszczy napisał:

Ładna zawsze będzie się podobać a brzydkiej nic nie pomoże. To chyba logiczne i po co takie pytania zadawać.

To prawda brzydka może się bardzo starac i nic a do ładnej budzą się uczucia nawet w autobusie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odleżak po skończeniu dwóch kierunków, w tym oczywiście jednego inżynierskiego, rozważa tylko i wyłącznie fizyczną, najprostszą robotę typu tyrka na taśmie albo cieciowanie, no czego nie rozumiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

tak serio szczycisz się tym że przed 40 już od pół roku zupełnie sam załatwiasz spr urzędowe ? beka xD

No niestety muszę bo mi pisze typ z wytroju po przekreconej babci że mój poziom wykończenia wnętrz czy obycia nie jest ogarnięty, a to właśnie to jest dowodem na ogarnuetosc na forum internetowym gdzie przemek ma problem pół dekady wyrobic dowód a pawie kazdy lachon mieszka z rodzicami, jesteście smieszni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Klaudius Meridus Decimus napisał:

odleżak po skończeniu dwóch kierunków, w tym oczywiście jednego inżynierskiego, rozważa tylko i wyłącznie fizyczną, najprostszą robotę typu tyrka na taśmie albo cieciowanie, no czego nie rozumiecie?

Nie interesuje mnie kariera zawodowa a praca przy komputerze jeszcze bardziej mnie męczy niż odwal się fizyczna i do domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, System małych misji rzeczy napisał:

No niestety muszę bo mi pisze typ z wytroju po przekreconej babci że mój poziom wykończenia wnętrz czy obycia nie jest ogarnięty, a to właśnie to jest dowodem na ogarnuetosc na forum internetowym gdzie przemek ma problem pół dekady wyrobic dowód a pawie kazdy lachon mieszka z rodzicami, jesteście smieszni.

też byś mieszkał z rodzicami gdyby nie zmarli

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, System małych misji rzeczy napisał:

A taka np grafik komputerowy w reklamie janusza to jeszcze bardziej męczy bo jest kteatywna typ wymysl ulotke i muszisz kleic z niczego mieć pomysł dużo łatwiej pikac na sortowni i 5k wziąć w nocy.

Taki upoślak jak ty to by pół godziny w takiej pracy na sortowni nie wytrzymał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, __Rym&Cym napisał:

on ma specjalnie brak zębów centralnie na środku m0rdy by język ukochanej lepiej wchodził przy pocałunku XD

Weź mi go nie reklamuj 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×