Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
𝖎𝖒𝖆𝖓𝖚𝖊𝖑𝖑𝖆

Podobają się wam dziewczyny w okularach?

Polecane posty

1 minutę temu, __Rym&Cym napisał:

nie, nie boją się ciemnoto, bo to wbrew pozorom jest dobrze pomyślany system.

Może.nie 100 procent w temacie, ale ja straciłam dostęp do starej poczty na Onecie bo miałam dwuetapowe uwierzytelnianie z jakąś aplikacją google i przy zmianie telefonu nie migrowałam jej. Już nie pamiętam szczegółów, ale dostęp nie do odzyskania.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Śliwka Jukońska napisał:

Może.nie 100 procent w temacie, ale ja straciłam dostęp do starej poczty na Onecie bo miałam dwuetapowe uwierzytelnianie z jakąś aplikacją google i przy zmianie telefonu nie migrowałam jej. Już nie pamiętam szczegółów, ale dostęp nie do odzyskania.

No właśnie o to chodzi. Cokolwiek się stanie z tel i nie da się wejść na konto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Śliwka Jukońska napisał:

Może.nie 100 procent w temacie, ale ja straciłam dostęp do starej poczty na Onecie bo miałam dwuetapowe uwierzytelnianie z jakąś aplikacją google i przy zmianie telefonu nie migrowałam jej. Już nie pamiętam szczegółów, ale dostęp nie do odzyskania.

no jak robisz dwuetapókę to trzeba tych haseł pilnować bo nie ma zmiłuj XD tyle dobrego, że większość serwisów oferuje trzeci alternatywny sposób do dostania się do danego serwisu na taki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 74hx 60 hd73je7jdj napisał:

No właśnie o to chodzi. Cokolwiek się stanie z tel i nie da się wejść na konto 

oczywiście, że się da... tylko trzeba nie być życiową kaleką i iść np do banku... no i dowód osobisty mieć, którego ty oczywiście nie posiadasz... beka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, __Rym&Cym napisał:

daj spokój... informatycy ubóstwiają user interface'y... bawią się linuxami, środowiskami graficznymi, konsolami, co ty tam pierdzielisz... facetowi z branży takie rzeczy nie brzydną...

Ile ja w tym życia dlubalem miałem ubuntu nawet oryginalne płyty zamawialem dla bajery bo ja płyt fan. Różne wyglądy Windows ze starego nowy z nowego stary. Wygląd jak apple system operacyjny. Kilka systemu na raz no grzebalo się. A po moim depozytu już mi się znudziło. Bo liczy się hajs masz apple to nawet ich domyslna tapeta wygląda super nie trzeba nic więcej. I obecnie to takiego trejda puścić 100k x10 w 3lata z bessy dna następnej to jest wszystko co mnie zawodowo interesuje w tej rzeczywistości. Wtedy wjedzie 100 sony konsole od kolekcjonerów nowe. Gruntowny remont mieszkania na beton i kasy na singla do końca życia. Na lachona znowu się puści kiedyś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Śliwka Jukońska napisał:

Może.nie 100 procent w temacie, ale ja straciłam dostęp do starej poczty na Onecie bo miałam dwuetapowe uwierzytelnianie z jakąś aplikacją google i przy zmianie telefonu nie migrowałam jej. Już nie pamiętam szczegółów, ale dostęp nie do odzyskania.

Na onecie to pół roku i kasujom. Też ostatnio hasło zapomniałem to chcieli dowód osobisty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Ja np kupiłam sobie nowszy model samsunga i mając nadal ten starszy wszystko sobie przesłałam na drugi tel przez smart switch.

on o tym nie wie, bo kaleka ciśnie jeszcze starego niewspieranego androida 10... telefon po matce ma bo go nie stać na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, System małych misji rzeczy napisał:

Na onecie to pół roku i kasujom. Też ostatnio hasło zapomniałem to chcieli dowód osobisty. 

co kasują? konto? ja kiedyś 6 lat nie wchodziłem i było XD bez dowodu żadnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, __Rym&Cym napisał:

on o tym nie wie, bo kaleka ciśnie jeszcze starego niewspieranego androida 10... telefon po matce ma bo go nie stać na nic.

A po co nowszy Jak ten działa dobrze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, __Rym&Cym napisał:

on o tym nie wie, bo kaleka ciśnie jeszcze starego niewspieranego androida 10... telefon po matce ma bo go nie stać na nic.

A ja mam sony m2 chyba androida 5 i śmiga wszystko gg i poczta xD ale przymierzam się do zakupu iPhone 12-16 pro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

i po ch … tablet nad domofon

ten ułom myśli, że jak sobie zrobi "milionerski look" jak jakiś tam rafał czy jego inne guru, to samym tym (tj. myśleniem życzeniowym) przyciągnie miliony do siebie. on jedzie na wiecznej odklei i wyparciu. wymaluje ściany, yebnie ipada na nią i już będzie czuł się jak milioner. a laski z hipermarket oczywiście będą wtedy jeszcze mocniej "czatować" i "polować" na niego, bo szóstym zmysłem będą wyczuwać, że ma "milionerski" design w chacie i ipada na ścianie. odklejka total.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, __Rym&Cym napisał:

co kasują? konto? ja kiedyś 6 lat nie wchodziłem i było XD bez dowodu żadnego...

Kasują szympans na każdym serwisie po jakimś czasie nieaktywności darmowe konta

Edytowano przez 74hx 60 hd73je7jdj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, System małych misji rzeczy napisał:

A ja mam sony m2 chyba androida 5 i śmiga wszystko gg i poczta xD ale przymierzam się do zakupu iPhone 12-16 pro

To chyba nie prędko, bo na to trzeba mieć pieniądze a siostra raczej nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 74hx 60 hd73je7jdj napisał:

To chyba nie prędko, bo na to trzeba mieć pieniądze a siostra raczej nie da

Nie wiem bo dopiero tablet kupiłem dzisiaj jak zarobie muszę zbędne rzeczy ze zsypu pogonic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Klaudius Meridus Decimus napisał:

ten ułom myśli, że jak sobie zrobi "milionerski look" jak jakiś tam rafał czy jego inne guru, to samym tym (tj. myśleniem życzeniowym) przyciągnie miliony do siebie. on jedzie na wiecznej odklei i wyparciu. wymaluje ściany, yebnie ipada na nią i już będzie czuł się jak milioner. a laski z hipermarket oczywiście będą wtedy jeszcze mocniej "czatować" i "polować" na niego, bo szóstym zmysłem będą wyczuwać, że ma "milionerski" design w chacie i ipada na ścianie. odklejka total.

rozumiem mieć Picassa w oryginale na ścianie jako milionerski look ale stary tablet XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

rozumiem mieć Picassa w oryginale na ścianie jako milionerski look ale stary tablet XDD

Będzie nad domofonem 10 cali lcd to lepiej niż wszystkie gotowe do kupienia video domofony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, 74hx 60 hd73je7jdj napisał:

To chyba nie prędko, bo na to trzeba mieć pieniądze a siostra raczej nie da

tak jak i tobie nieudaczniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, System małych misji rzeczy napisał:

A ja mam sony m2 chyba androida 5 i śmiga wszystko gg i poczta xD ale przymierzam się do zakupu iPhone 12-16 pro

wróćmy do tematu tej niebrzydkiej atencjuszki z maxmodels... nadal podtrzymujesz że z nią z związku byłeś czy już zeszła odklejka? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, 74hx 60 hd73je7jdj napisał:

JA MAM TYLKO NA HASŁO, MIMO ŻE NA KONCIE KILKASET TYS ZŁ 

Masz ale GTA San Andreas szczerbaty mitomanie
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, 74hx 60 hd73je7jdj napisał:

No właśnie o to chodzi. Cokolwiek się stanie z tel i nie da się wejść na konto 

BO JESTEŚ ZBYT TĘPY ŻEBY WEJŚĆ NA KONTO

Edytowano przez Ziomuś1994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×