Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
bl3nd3r

ale dzisiaj w saunie siedzialem z cycata ukrainka, niezla byla

Polecane posty

miala fajne stopki, ktore mialem na wyciagniecie reki, a ja caly czas sie patrzylem na nia i ja ogladalem, a ona niezly rozkrok raz zrobila i dotykala sie po udzie, i fajny miala stroj kapielowy i wielkie cyce xD

bralbym B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a potem kapalem sie z niezla jasna blond 30, zgrabna i fajny tylek miala, biore sobie prysznic a ona obok przychodzi i tez sie kapie i ja obczajalem, co za widoki na tej plywalni ahh 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sauna to jest sztos, ale nie z obcymi. Kiedyś miałem w domku, tylko dla siebie, bajka, potem dzakuzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bl3nd3r napisał:

miala fajne stopki, ktore mialem na wyciagniecie reki, a ja caly czas sie patrzylem na nia i ja ogladalem, a ona niezly rozkrok raz zrobila i dotykala sie po udzie, i fajny miala stroj kapielowy i wielkie cyce xD

bralbym B)

Dobry wieczór, my z Ukrainy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tzn na saune to przychodza ci sami ludzie odkad chodze czyli od dwoch lat wiec tak jest obco jak i nie jest 😄

ale jak czasem przychodzi fajna laseczka albo kobitka w bikini siedza a ja przed oczami mam takie cudo to jest pieknie 😄 fajnie sobie bylo popatrzec na cycata ukrainke dotykaja sie po udzie, robiaca rozkrok 😄 mialem jej wagine z metr przed oczami 😄 polizalby 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×