Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
jedrzej

Widzieliście już ten wynalazek? A może ktoś z was pił? Wołam naszych forumowych alkoholików Moona, Bapke, Dutcha, Elcie

Polecane posty

Przed chwilą, Hobbi(s)tka napisał:

Będzie nowa plaga śmierci dzieci, jak po dopalaczach. 

A kto im to sprzeda? Jestem przeciwna takim wynalazkom, ale nie przesadzajmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Caryca z czubrycą napisał:

A kto im to sprzeda? Jestem przeciwna takim wynalazkom, ale nie przesadzajmy.

Fakt, dopalacze to była szara strefa sprzedaży i czarny rynek. Ale zauważ... Ładne, kolorowe opakowanie przyciągające wzrok... Nie powiesz mi, że takie kolory i taka postać saszetki jest przeznaczona, aby zainteresować dorosłego. To dzieci zaczną się tym interesować. Najpierw z ciekawości, w sklepie, będą pytać rodziców co to jest. Później znajdą starszego kolegę który im to kupi. 

Wczoraj czytałam artykuly, aktorzy, gwiazdy (byli alkoholicy) ale i politycy SĄ ZAŁAMANI, że to weszło do sprzedaży. Tylko ze ktos na to zezwolił. Ciekawe kto. 

Edytowano przez Hobbi(s)tka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Hobbi(s)tka napisał:

Fakt, dopalacze to była szara strefa sprzedaży i czarny rynek. Ale zauważ... Ładne, kolorowe opakowanie przyciągające wzrok... Nie powiesz mi, że takie kolory i taka postać saszetki jest przeznaczona, aby zainteresować dorosłego. To dzieci zaczną się tym interesować. Najpierw z ciekawości, w sklepie, będą pytać rodziców co to jest. Później znajdą starszego kolegę który im to kupi. 

Wczoraj czytałam artykuly, aktorzy, gwiazdy (byli alkoholicy) ale i politycy SĄ ZAŁAMANI, że to weszło do sprzedaży. Tylko ze ktos na to zezwolił. Ciekawe kto. 

Tak, ja też uważam, że to źle na psychikę dzieci działa pokazując, że alkohol to taka niewinna fajna przekąska. Może nawet zdrowa skoro pakowana jak owoce. Kiedyś były gumy do żucia jak papierosy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Caryca z czubrycą napisał:

Tak, ja też uważam, że to źle na psychikę dzieci działa pokazując, że alkohol to taka niewinna fajna przekąska. Może nawet zdrowa skoro pakowana jak owoce. Kiedyś były gumy do żucia jak papierosy.

To wszystko jest podejście psychologiczne, ktoś wpadł na pomysł żeby zarobić i obawiam się że zarobi. Oby nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Caryca z czubrycą napisał:

Tak, ja też uważam, że to źle na psychikę dzieci działa pokazując, że alkohol to taka niewinna fajna przekąska. Może nawet zdrowa skoro pakowana jak owoce. Kiedyś były gumy do żucia jak papierosy.

Masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Caryca z czubrycą napisał:

A kto im to sprzeda? Jestem przeciwna takim wynalazkom, ale nie przesadzajmy.

Zdziwiłabyś się, u syna na 1 wywiadówce w liceum było o piciu małpek w szatni 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pokraka napisał:

Zdziwiłabyś się, u syna na 1 wywiadówce w liceum było o piciu małpek w szatni 😏

Licealiści mają już kolegów z dowodami osobistymi. Aczkolwiek nie wykluczam, że istnieją spizgani sprzedawcy. Moja klasa w liceum upijała się głównie w weekendy, ale raz się zdarzył incydent w szkole. Do dzisiaj chłopaki wspominają jak kibel z rzygów czyścili.

Te małpki pomagają też dorosłym alkoholikom ukrywać nałóg. Ładnie wygląda jak musik owocowy i nie dzwoni szkło w torebce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×