Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jerry89

Juz mam dosyć kobiet, kolejna porażka

Polecane posty

Poważnie już mam dosyć kobiet. Mam dosyć ciągłych odmów, jestem już tak tym zmęczony i zniszczony psychicznie że już chyba świadomie do końca życia chcę być samotny i nie przeżywać tego znowu. jedna laska zrobiła mi lekkie nadzieje, fajnie było miło zaproponowałem jej teraz wyjście w sobotę to dała taki argument z d0py że po prostu opadła mi szczęka. na moje pytanie czy wyjdziemy wieczorkiem w sobotę na jakieś piwko i pizzę odpowiedziała mi że jest zmęczona po tym tygodniu a poza tym za tydzień ma wesele więc musi się na nie naszykować. ... mać to co najmniej tak jakby mi ktoś zaproponował obejrzenie filmu a ja bym mu powiedział że nie dam rady bo 2 dni wcześniej będę jadł jajecznicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Jerry89 napisał:

Poważnie już mam dosyć kobiet. Mam dosyć ciągłych odmów, jestem już tak tym zmęczony i zniszczony psychicznie że już chyba świadomie do końca życia chcę być samotny i nie przeżywać tego znowu. jedna laska zrobiła mi lekkie nadzieje, fajnie było miło zaproponowałem jej teraz wyjście w sobotę to dała taki argument z d0py że po prostu opadła mi szczęka. na moje pytanie czy wyjdziemy wieczorkiem w sobotę na jakieś piwko i pizzę odpowiedziała mi że jest zmęczona po tym tygodniu a poza tym za tydzień ma wesele więc musi się na nie naszykować. ... mać to co najmniej tak jakby mi ktoś zaproponował obejrzenie filmu a ja bym mu powiedział że nie dam rady bo 2 dni wcześniej będę jadł jajecznicę

Lachon ma mój mental podobnie kolejkuje rzeczywistości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Jerry89 napisał:

Mam dosyć ciągłych odmów

 

48 minut temu, Jerry89 napisał:

jakieś piwko

Tu może być przyczyna. Ja nawet u lachona nie lubię pomysłu piwa. Ludzie którzy nie są alkoholikami co weekend nie widzą tego fajnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Żaba Monìka napisał:

A czy lepiej bys sie poczul gdyby Ci powiedziala "Nie, bo mi sie nie podobasz"?

Całkiem poważnie gdybym był lachonem nie chciałbym żadnego pijaka. A ty zaba jak to widzisz jako pochwa. Fajna jest wizja związku z alkoholikiem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×