Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kvvrwyj33ban3

do spania kuurwy bo jutro musicie do pracy wstac, a ja sobie wstane i pojade na rowerze plywac sie w jeziorze jeee i bedzie sloneczko a wy w pracy wtedty hahahah beeka

Polecane posty

taa ta to nastepna hejterka tutaj hejterow nie brakuje, ale ja mam wyjeebanew to miejsce tutaj, bo ludzie kuurwy moderacja to samo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kvvrwyj33ban3 napisał:

no moglbym zrobic, ale mi sie nie chce 😄

wyjeebane mam 😄

ale jaki ja gniew czuje przez to miejsce tutaj i ludzi co wypisuja to masakra jakas 😄

nikt mnie tak w realu nie wkuurwia a przez to srafe to mam ochote komus rozjeebac o morde laptopa 😄

Doskonale to rozumiem. Bo tu pizzdy czują się bohaterami bo przez ekran plują. W realu nie spotkałam się z takim hejtem jak tu bo się tacy boją gęby otworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam wyebane na ich opinie i teksty.

Edytowano przez Hebee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Hebee napisał:

Doskonale to rozumiem. Bo tu pizzdy czują się bohaterami bo przez ekran plują. W realu nie spotkałam się z takim hejtem jak tu bo się tacy boją gęby otworzyć.

ja teraz i tak w gre sobie gram i z polakami normalnie pisze i jest super 😄

nikt sie nie hejtuje i w ogole 😄 na szczescie 😄 jedyne miejsce gdzie moge normalnie z polaczkami popisac, bo tutaj to szambo a gdzie indziej mnie nie ma 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Hebee napisał:

Też mam wyebane na ich opinie i teksty.

ja tam sobie w gierke gram i chooy xD

wpadlem sie posmiac tylko XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kvvrwyj33ban3 napisał:

ja teraz i tak w gre sobie gram i z polakami normalnie pisze i jest super 😄

nikt sie nie hejtuje i w ogole 😄 na szczescie 😄 jedyne miejsce gdzie moge normalnie z polaczkami popisac, bo tutaj to szambo a gdzie indziej mnie nie ma 😄

 

A czy mikrofonem się też łączycie podczas tej gry? W co grasz? Nie znam się na grach ale wygoogluję jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no inni sie chyba lacza, ja tam tylko pisze, ale na irc serwerze tez koresponduje z ludzmi calego swiata wiec mam z kim pisac 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kvvrwyj33ban3 napisał:

ja tam sobie w gierke gram i chooy xD

wpadlem sie posmiac tylko XD

To dobrze😄 i powiem Ci że jak tak czytam posty w tym temacie to śmiesznie to brzmi, jakby Cygana słuchać na YouTube że ciężka renta😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tutaj kiedys dash rysiu pisal, to on mial jakos 1000+ level elite knight ale on na secura gral, ja gram na innym serwerze XD 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kvvrwyj33ban3 napisał:

no inni sie chyba lacza, ja tam tylko pisze, ale na irc serwerze tez koresponduje z ludzmi calego swiata wiec mam z kim pisac 😄

Bardzo dobrze umiesz angielski to praktycznie z każdym możesz pogadać i popisać. 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Hebee napisał:

To dobrze😄 i powiem Ci że jak tak czytam posty w tym temacie to śmiesznie to brzmi, jakby Cygana słuchać na YouTube że ciężka renta😄

no beke mam, bo ja sobie jak sie rano budze albo do poludnia to wsiadam na rowerek, jade za miasto i sie kapie w rzece albo jeziorze super woda, slonce swieci, podziwiam drzewa i w ogole zadnych ludzi dookola i jest mi dobrze, a hejtery wtedy w pracy hahahah i czuje cos pieknego przez to ❤️😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Hebee napisał:

Bardzo dobrze umiesz angielski to praktycznie z każdym możesz pogadać i popisać. 👍

no od dziecka do 16 roku zycia mi krewni oplacali szkoly jezykowe to umiem xD

a potem wyjechalem do Anglii jak mialem 19 lat i zaczalem poznawac anglikow i sie nauczylem mowic po angielsku 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kvvrwyj33ban3 napisał:

tutaj kiedys dash rysiu pisal, to on mial jakos 1000+ level elite knight ale on na secura gral, ja gram na innym serwerze XD 😄

Czyli taki miszczu nad miszczami ten gość😎 Wszystko przed Tobą możesz też tak mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kvvrwyj33ban3 napisał:

no beke mam, bo ja sobie jak sie rano budze albo do poludnia to wsiadam na rowerek, jade za miasto i sie kapie w rzece albo jeziorze super woda, slonce swieci, podziwiam drzewa i w ogole zadnych ludzi dookola i jest mi dobrze, a hejtery wtedy w pracy hahahah i czuje cos pieknego przez to ❤️😄

Ostatnio też staram się jezdzić tylko że tu wszędzie są ludzie nie ma takich przestrzeni wolności. Do jeziora masz ile czasu jazdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Hebee napisał:

Czyli taki miszczu nad miszczami ten gość😎 Wszystko przed Tobą możesz też tak mieć.

musze byc ostrozny, bo zanim lecialem do Polski, to mi przyjaciele anglicy mowili, zebym uwazal na ta dodgy girl (leo katiuszke) jak bede w Polsce xD

ale przylecialem sobie do Polszy i musze uwazac, zeby mnie zadne dodgy girl nie wystalkowaly przypadkiem i nie porwaly xD bo ja chce wrocic do UK a nie zostac w PL na stale xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Hebee napisał:

Ostatnio też staram się jezdzić tylko że tu wszędzie są ludzie nie ma takich przestrzeni wolności. Do jeziora masz ile czasu jazdy?

do jeziora to jechalem 20km na rowerze, ale ogolnie w rzece ostatnio bylem pierwszy raz za miastem i bylo zajeebiscie, slonce bylo i w ogole bezchmurne niebo, teraz sie brzydko zrobilo blee ale nawet jak niebo pochmurne to mozna plywac 😄 bo jestem goracy chlopak jee 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kvvrwyj33ban3 napisał:

musze byc ostrozny, bo zanim lecialem do Polski, to mi przyjaciele anglicy mowili, zebym uwazal na ta dodgy girl (leo katiuszke) jak bede w Polsce xD

ale przylecialem sobie do Polszy i musze uwazac, zeby mnie zadne dodgy girl nie wystalkowaly przypadkiem i nie porwaly xD bo ja chce wrocic do UK a nie zostac w PL na stale xD

😆 Albo jakaś Ukrainka bo tu teraz ich sporo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma opcji, bo ja sie od bab trzymam z daleka 😄

jak widze jakas w lesie idzie sama albo za miastem to ja ide w przeciwna strone 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kvvrwyj33ban3 napisał:

do jeziora to jechalem 20km na rowerze, ale ogolnie w rzece ostatnio bylem pierwszy raz za miastem i bylo zajeebiscie, slonce bylo i w ogole bezchmurne niebo, teraz sie brzydko zrobilo blee ale nawet jak niebo pochmurne to mozna plywac 😄 bo jestem goracy chlopak jee 😄

😱 20km to razem 40 w obie strony. Miszczu ja bym nie dała rady. 😄 Gdy tyle się napedałujesz na rowerze to pewnie że gorący chłopak 😄 A do tej szkoły jeszcze chodzisz co chodziłeś ?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobry rower mam, to jezdze tyle 😄

ostatnio jechalem chodnikiem to na jakas malolate prawie wpadlem hahah ze sie zatrzymala i sie poddala haha ja w lewo skrecam a ona w lewo za chwile ja w prawo ona w prawo a za chwile ja w lewo znowu i ona w lewo i juz oo kurna i sie zatrzymala i poddala a ja FAK i ja minalem prawie wpadlem na nia XDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kvvrwyj33ban3 napisał:

nie ma opcji, bo ja sie od bab trzymam z daleka 😄

jak widze jakas w lesie idzie sama albo za miastem to ja ide w przeciwna strone 😄

😆 To tak jak ja na murzyna na polach gdy sama jestem rowerem😄 Ale koleżankę masz tę Rosjankę co wspominałeś czy to o Katiuszy było?😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chodze bo skonczylem 2 lata a 3 rok kosztuje, siedze w domu calymi dniami przed kompem a jak chce przerwe to sobie ide na rower, biegam albo plywam w jeziorku, zeby rozprostowac plecki troche 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Hebee napisał:

😆 To tak jak ja na murzyna na polach gdy sama jestem rowerem😄 Ale koleżankę masz tę Rosjankę co wspominałeś czy to o Katiuszy było?😄

tak mam w internecie fajna kolezanke rosjanke hehe 😄 Swietlanke 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kvvrwyj33ban3 napisał:

dobry rower mam, to jezdze tyle 😄

ostatnio jechalem chodnikiem to na jakas malolate prawie wpadlem hahah ze sie zatrzymala i sie poddala haha ja w lewo skrecam a ona w lewo za chwile ja w prawo ona w prawo a za chwile ja w lewo znowu i ona w lewo i juz oo kurna i sie zatrzymala i poddala a ja FAK i ja minalem prawie wpadlem na nia XDDD

Sytuacja jak z komedii romantycznej 😍😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czekam jak sie pogoda troche poprawi, sloneczko i znowu pewnie wstane i nad wode i rowerek i wroce wieczorem do domu bo szkoda siedziec na chacie, ale dobrze ze jak dwa dni teraz bylo sloencznie i fajnie to ja sobie poplywalem i pojezdzilem 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kvvrwyj33ban3 napisał:

nie chodze bo skonczylem 2 lata a 3 rok kosztuje, siedze w domu calymi dniami przed kompem a jak chce przerwe to sobie ide na rower, biegam albo plywam w jeziorku, zeby rozprostowac plecki troche 😄

 

Dobrze że masz teraz ciepłe mieszkanie. Oby przez zimę tak przezimować bo dawniej w namiocie czy kamperze  to były spartańskie warunki że nawet wiewiór wchodził z zimna w gacie😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kvvrwyj33ban3 napisał:

tak mam w internecie fajna kolezanke rosjanke hehe 😄 Swietlanke 😄

Graczka to jest? Taka laska o jakiej leżak zawsze marzył😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nauczycielka na uniwersytecie 😄 ona w Sydney mieszka, to troche daleko 😄

ale ja mam cieply kat w UK, nie jestem bezdomny juz rok czasu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×