Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sr44k4

Foto w lustrze najnowsze do oceny FOTO

Polecane posty

nienawidze tego miejsca i nie powinno mnie tu byc w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rzygam tym sraafe i ludzmi ktorzy tutaj postuja a ja nie powinienem tutaj w ogole kont zakladac 50000 czuje pogarde do samego siebie ze tu jestem a moderacja dalej banuje a ja dalej konta zakladam jak kuurwa iddioota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i co ze sobie popiszemy jak zaraz temat znowu poleci?

nic mnie tak nie wkuurwia jak skasowany kolejny temat, i po co ja tu czas trace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sr44k4 napisał:

rzygam tym sraafe i ludzmi ktorzy tutaj postuja a ja nie powinienem tutaj w ogole kont zakladac 50000 czuje pogarde do samego siebie ze tu jestem a moderacja dalej banuje a ja dalej konta zakladam jak kuurwa iddioota

Zrobisz jak uwazasz mi bedzie smutno tyle ze ja nie mam duzo czasu zeby tu byc czesto ale fajnie jest poklikac z ludzikami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale moderacja i wp.pl mnie nie lubia, wiec nie powinno mnie tu od dawna byc 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest duzo fajniejszych miejsc w internecie 😄

a ja trace tutaj tylko czas i zycie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sr44k4 napisał:

i co ze sobie popiszemy jak zaraz temat znowu poleci?

nic mnie tak nie wkuurwia jak skasowany kolejny temat, i po co ja tu czas trace?

Ale w pamieci zostaje tak mniej wiecej to z kim i o czym klikalismy .... mnie to tez wqrwia ale co zrobisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, sr44k4 napisał:

jestem pasozytem albo ze robie loody za dach nad glowa albo nadstawiam sie za jedzenie

Cicho bo się wyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Monalisa12, napisał:

ale co zrobisz 

przestane sie tu udzielac i tu zagladac i bede szczesliwy 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlaczego mam zakladac kolejne konta i postowac w meijscu gdzie jestem traktowany jak jakies goowno, a tutaj jestem zwyklym towarem do napedzania ruchu na stronie, zeby zyd z wp.pl mial wiecej za reklamy 😄

a za chwile znowu mnie kasuja i ban 😄

jeebal to pies 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sr44k4 napisał:

przestane sie tu udzielac i tu zagladac i bede szczesliwy 😄

 

Jak bedziesz w stanie i Ci to pomoze to ja jestem na tak nawet gdy mi bedzie smutno przez to : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi bylo smutno ze leosia zaczela na mnie najezdzac i mnie obrazac u mnie na forum,  to ja skasowalem przez to i praavika tak samo, a potem zaczalem kapac sie na outdoor w lodowatych wodach i plywac i wyleczylem sie z depresji chyba przez to 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Monalisa12, napisał:

Jak bedziesz w stanie i Ci to pomoze to ja jestem na tak nawet gdy mi bedzie smutno przez to : D

Druga iskra zbawicielka całego świata 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Monalisa12, napisał:

Jak bedziesz w stanie i Ci to pomoze to ja jestem na tak nawet gdy mi bedzie smutno przez to : D

pamietam jak przylecialem do UK i z polaczkami mieszkalem pod jednym dachem to tez na mnie tak najezdzali pasozyt i w ogole a ja mialem ich w doopie bo sobie myslalem dobra niech sobie pogadaja, bo oni jutro do pracy znowu, a ja znowu ide z angolami na miasto i bedzie zajeebiscie haha 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sr44k4 napisał:

pamietam jak przylecialem do UK i z polaczkami mieszkalem pod jednym dachem to tez na mnie tak najezdzali pasozyt i w ogole a ja mialem ich w doopie bo sobie myslalem dobra niech sobie pogadaja, bo oni jutro do pracy znowu, a ja znowu ide z angolami na miasto i bedzie zajeebiscie haha 😄

Ja nie znam zadnych polakow tylko Rodzicow siostre jej Dzieci i meza : D Ale poklikac fajnie jest na polskiej stronie takiej jak kafe : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sobie klikam z polakami w Tibii w gierce w ktora gram ostatnio codziennie, bo tutaj na srafe mnie nikt od dawna nie rozsmieszyl, tylko hejtuja, a tam mimo ze pieerdole czasem 3 po 3 to ludzie mnie lubia innig racze, a czesto jakies cytaty wklejaja albo jakims tekstem ktos pieerdolnie to opluwam monitor ze smiechu, a tutaj na srafe w ogole mnie nic nie bawi, beznadziejnie tutaj jest xD

wiec wole polaczkow w gierce, w ktora gram niz tutaj na srafe xD

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, FIFI〠 napisał:

Druga iskra zbawicielka całego świata 

Hue hue Iskierka jest fajna  : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha pewnie, ze jest, nigdy nic zlego z jej strony do mnie nie bylo, zadnych hejtow nic 😄

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam dobra pamiec, jak mnie ktos wkurzyl albo shejtowal czy obrazil to pamietam juz bardzo dlugo 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, sr44k4 napisał:

a ja mam dobra pamiec, jak mnie ktos wkurzyl albo shejtowal czy obrazil to pamietam juz bardzo dlugo 😄

Ja tez bylam obrazana ..... ale nie chce tego pamietac napewno potrafie wybaczac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no na szczescie od dawna mnie nikt nie obrazil, tutaj na srafe tylko mnie obrazaja bo tak to nigdzie sie z hejtem nie spotykam od lat, jak i w realu tak i w internecie haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, sr44k4 napisał:

nie no na szczescie od dawna mnie nikt nie obrazil, tutaj na srafe tylko mnie obrazaja bo tak to nigdzie sie z hejtem nie spotykam od lat, jak i w realu tak i w internecie haha 😄

Serniczek ide spac padnieta jestem po robocie trzymaski i mam nadzieje ze jeszcze poklikamy ? xD I nie przejmuj sie tak tymi zlymi : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, FIFI〠 napisał:

Druga iskra zbawicielka całego świata 

Moon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no jak dostane bana na ip i nie bede sie mogl zarejestrowac bo wszystkie vpn nie dzialaja to nie poklikamy 😄

ja jestem adminem na jednym forum ale tam nikogo nie ma, ale tam mnie nikt nie zbanuje, ale tam nikt nie przyjdzie, bo przeciez tutaj lepiej, masakra...

ja tez ide spac zaraz wiec dobranoc papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, flagowiec napisał:

Moon?

wypieerdalaj z tym srrunem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×