Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
masculinescent

imanuella sie z moonem ruuha teraz pewnie

Polecane posty

wyobrazam sobie ta scene i dialogi ktore tam wrzuce i leosia z filipem 30 lat pozniej leosia w koncu przyjechala po Filipa i jada razem w gory to rycze ze smiechu normalnie to bedzie hit dla mnie XDDDDDDDDDDDDDDDDDD

miejsce akcji: psychiatryk o zaostrzonym rygorze

ja mam polewke gdy sobie to wyobrazam, to bedzie mocne, musze to dobrze zrobic, bo chce sie posmiac 😄

dobra, spadam spac chyba narka xD

Edytowano przez kalg0n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zyjemy na swiecie januszy biznesu american psycho i w kazdym momencie czeba uwazac z widelcem zeby ktos ci sie nie wbil w odbyt po prostu nie ma odpoczynku od hierarchi i porzadku dziobania gejow w kolnierzykach mhm

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ty moze zyjesz, ja tam zyje w innym swiecie 😄

chuujowa noc 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja teraz zyje w swiecie 30 lat pozniej 2054 rok leosia przyjechala w koncu po fifiego zabrac go w gory... 😄

to bedzie dobre 😄

chyba nie powinno to byc trudne zeby dodac jakies zdjecia do filmu, wyciac fragment i dodac napisy przy dialogach, naucze sie przy okazji jak to sie robi i sie posmieje haha 😄 dobre to bedzie chyba 😄

to nara 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

janusz biznesu chce dosiegnac takich jak ty, zrobic sex analny a potem wypic z ciebie krew mhm ze mnie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie trzymam z daleka od ludzi i w ogole wiec mnie nikt nie chce dosiegnac 😄

ostatnio lejdi leosia chciala mnie dosiegnac i porwac do Polski, a przyjaciele mnie nie puscili, bo mowia, ze juz bym nigdy nie wrocil koorwa, i mi nie wyszlo i jej tez 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

filip idzie sobie spac wiec juz znika stad nara mhm mhm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogladam film o babie ktora gvalci duch w kazdej sekundzie kazdy jest gvalcony facety tez walcza ze soba caly czas a baby rywalizuja cycami o absztyfikantow mhm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom w ogole to przez przyjaciela geeja nie pojechalem z lejdi leosia, bo mu caly czas mowilem, co do mnie pisze albo raz sie najeebalem, bo mnie ziomek gitarzysta/wokalista zaprosil na pub i mialem caly wieczor alko za darmo, i przekrecilem potem cos co pisala, i wyszlo na to, ze mu powiedzialem, ze leosia mi napisala, ze jak z nia nie pojade do Polski to popelni samoboojstwo, hah, a ten juz ja prdl jakas crazy ta dziewczyna, ale jak juz mu potem mowilem, ze sie najeebalem i cos przekrecilem, to do niego nie docieralo, hahah beka w chooy i mi odradzal i w ogole mnie nie puscili nikt 😄

wiec wychodzi na to ze angielskie geeje wygrali z leosia 😄

no pa 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakis szalony ten film, ja wole sobie popisac na klawiaturze albo poczytac cos ciekawego, dobra chyba ide chociaz nie musze, ale chce to narka 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no te energie mhrocznych januszy biznesu z blue jajami czasem czeba wyrzygac bo sie nie mieszczo a my czujemy te vajby straszne i bardzo to nudne jest jak taki janusz biznesu sie przechwala czyms to mozna sie poczuc jak na tureckim kazaniu wole sobie muzyki posluchac z kolego

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to niedobrze ze wolisz sobie posluchac muzyki bo ty musisz zarabiac pieniadze i kupowac rzeczy i posiadac coraz wiecej i wiecej na tym polega zycie, rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj friend byl gay i go lubilam bardzo a nawet wiecej ale dobrze ze byl gey bo nie bylby ze mna szczesliwy wtedy

teraz tez nie wiem czasem sie boje ze janusze i ich ego zanudza mnie na smierc i szybko umre bo nie bede mogla na te mordy patrzec i usne sobie juz po prostu zeby ich gderania nie sluchac

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dla mnie to zawsze baba powinna duzo gadac a facet powinien sluchac a na koniec jak jej sie gadanie znudzi to chodz sie kochac, ja sobie tak to wyobrazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja sie zastanawiam jak czytam to dziobanie kogucikow w kolnierzykach to czy milosc i wspolpraca miedzy ludzmi jest mozliwa mhm czy wszystko polega na analu i rywalizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mam zielonego pojecia, mnie ludzie nie interesuja, chcialbym miec dwie kolezanki fajne, ktore by mi pomogly z samotnoscia, a tak to mam wyjeebke, dobra spadam chyba narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

januszki biznesowe tez sa ale lepiej im sie podlizywac niz januszom bo jak bedziesz mila dla januszka biznesowego to jeszcze jakas januszka wydlubie ci oczy tez i wpadnie w szał mhm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×