Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nie potrzebuje więcej niż

Ale jak ztyrano moją persone z zazdrości tutaj

Polecane posty

Patrz czy nie zasypiają przy tobie czy padają jak muchy czy są ożywieni i nie trzeba ich ocucić bo nie dobiłeś ich nudziarstwem

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakbyś pisał normalnie nie czepiając się innych i nie będąc wrednym to byłoby tego mniej... wobec kobiet często bywasz mizoginem a facetom też nie szczedzisz 'komplementów'.

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to trochę zastanawiające czy faktycznie nie widzisz jak sam się tu zachowujesz czy tylko udajesz... kto mieczem wojuje od miecza dostanie. A na różnych ludzi trafisz w swoim życiu niekoniecznie na pokojowo nastawionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Vlad Srakula napisał:

Po prostu przynudzasz

Nie da się inaczej samica jak pasozytem idzie przez życie używając go samiec jest bezpieczeństwem idzie przez życie gromadząc zasobów

Nie moja wina że lachony są głupie i swojego spojrzenia szukają w typie a później kredyt hipoteczny i inne gowwno ale wszystko gra jeśli samiec babiwak na to zapierdala fajnie se wykombinowaly ale rzeczywiście tak nie działa przynajmniej nie dla mnie nie wyobrażam sobie mieć nad głową 2mln do samej spłaty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, marawstala napisał:

Pewnie jakbyś pisał normalnie nie czepiając się innych i nie będąc wrednym to byłoby tego mniej... wobec kobiet często bywasz mizoginem a facetom też nie szczedzisz 'komplementów'.

Hehehe dobre . To miejsce wyzwala zwierzęce instynkty nad którymi ciężko zapanować 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zadna cie nie poprowadzi za raczke 

niczym nie fascynujesz jestes nudny, płytki i chamski nawet 13 dobrze nie uzywasz, łysiejesz i masz tepa gebe i kaprawe przycpane oczka i masz wizje po melatoninie

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nadajesz sie do przedszkola zeby usypiac dzieci i wysysac z nich siły zyciowe jak na pedo przystalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, marawstala napisał:

W sumie to trochę zastanawiające czy faktycznie nie widzisz jak sam się tu zachowujesz czy tylko udajesz... kto mieczem wojuje od miecza dostanie. A na różnych ludzi trafisz w swoim życiu niekoniecznie na pokojowo nastawionych.

Dobrze jest też mieć świadomość gdzie przebywamy i w lesie trzeba się spodziewać np. kleszcza 😁 Rozbawiły mnie Twoje analizy, bo z taką powagą. Nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam w d wyglad ale czasem pasztety meskie maja najwieksze wymagania i najwiecej wytykaja chyba przez zdrowie i slabego pena

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Dobrze jest też mieć świadomość gdzie przebywamy i w lesie trzeba się spodziewać np. kleszcza 😁 Rozbawiły mnie Twoje analizy, bo z taką powagą. Nieźle.

Mnie też rozbawiło jak po dodaniu przeczytałam ten fragment o mieczu : ) nie da się ukryć, że pokojowo nastawiony to on nie jest... takie skojarzenie. 

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marawstala napisał:

Mnie też rozbawiło jak po dodaniu przeczytałam ten fragment o mieczu : ) 

Zawodowo zajmujesz się psychologią czy hobbystyczne 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Zawodowo zajmujesz się psychologią czy hobbystyczne 🤔

Hobbystycznie dzień w dzień wałkuje filmiki z YT : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spotykam sie z kims nawet nie pomyslal zeby po wygladzie mi cisnac tylko ciagle chwali patrzy jak na piekno osobe chociaz super ladna nie jestem wtf a taki paszczur sie zapluwa bo boi sie z domu wyjsc swoje frustracje bedzie wypluwal i kompleksy malego czlonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marawstala napisał:

Hobbystycznie dzień w dzień wałkuje filmiki z YT : ) 

Nie bez powodu takie zainteresowanie , bo wiem po sobie, tylko że ja z książek czerpałem potrzebne  info wybiórczo . 😄Potrafisz sobie zorganizować czas , to dobrze porządkuje psyche. A Leżak kłóci się z mini i przepycha całe dnie co fatalnie robi na psyche , bo czerpie negatywną energię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Vlad Srakula napisał:

zadna cie nie poprowadzi za raczke 

niczym nie fascynujesz jestes nudny, płytki i chamski nawet 13 dobrze nie uzywasz, łysiejesz i masz tepa gebe i kaprawe przycpane oczka i masz wizje po melatoninie

Nie oczekuje tego wszystkiego zalatwiam sam to ja lachona mogę prowadzić 

Lachon jedyne czego może mnie nauczyć to życia taką chwilą i głupot 

Moje pasje to gry video (jest to bardzo rozbudowana dziedzina w której się mieści ogrom rzeczy it rtv audio obraz software hardware a nawet w sumie giełda bo unity to silnik graficzny a nVidiie karty graficzne) minimalizm (też estetyka i wystrój wnętrz w tym jest nie tylko mieć mniej ale filozofia) i lachony. Dzisiaj mi chodzi po głowie zakup gry do tworzenia gier bo jest tania 45 a była 149,99 jak tetris a można tam stworzyć gre. Po jej stworzeniu i jakby pomysł był dobry można stworzyć od nowa już produkt na pc profesjonalnie. 

Kootasa mam 17,2cm i mogę 1,5h

Nie łysieje mój ojciec nie miał problemów z lysieniem więc ja też nie będę miec

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też siedzenie caje dnie w betonowym pomieszczeniu jak pod celą ryje psyche. Musiałby pobyć na łonie natury , jakiś przebywanie  ze zwierzętami potrafi dać odpoczynek i pozytywnie nastawić człowieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Vlad Srakula napisał:

ja mam w d wyglad ale czasem pasztety meskie maja najwieksze wymagania i najwiecej wytykaja chyba przez zdrowie i slabego pena

Właśnie pasztety damskie mają ja jestem przystojny po pierwsze wysoki po drugie z mieszkaniem i mogę mieć 

1,7m u mamy pijak z niebieska karta może nie mieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Vlad Srakula napisał:

spotykam sie z kims nawet nie pomyslal zeby po wygladzie mi cisnac tylko ciagle chwali patrzy jak na piekno osobe chociaz super ladna nie jestem wtf a taki paszczur sie zapluwa bo boi sie z domu wyjsc swoje frustracje bedzie wypluwal i kompleksy malego czlonka

17,2 to średnio duży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Nie bez powodu takie zainteresowanie , bo wiem po sobie, tylko że ja z książek czerpałem potrzebne  info wybiórczo . 😄Potrafisz sobie zorganizować czas , to dobrze porządkuje psyche. A Leżak kłóci się z mini i przepycha całe dnie co fatalnie robi na psyche , bo czerpie negatywną energię. 

Książki też są ok. ale więcej czasu trzeba im poświęcić a tutaj już ktoś to robi za nas wyłapując najistotniejsze fragmenty... być może własną perspektywę, ale jak dojdzie obraz to jakoś lepiej się słucha : ) no tak... jakby tak człowiek miał tu siedzieć całe dnie biorąc czynny udział uczestnicząc w pogadankach : ) to byłby energetycznym kapciem... Niektórzy potrzebują sporej interakcji ale na pewno nie są nimi dogryzanki (te na nikogo dobrze nie wpływaja)

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nie potrzebuje więcej niż napisał:

 

1,7m u mamy pijak z niebieska karta może nie mieć 

A wiesz że on może być konusem 1, 70 m , bo zbyt na siłę i pozytywnie próbują go przedstawić jak w reklamie wiesz kto 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

A wiesz że on może być konusem 1, 70 m , bo zbyt na siłę i pozytywnie próbują go przedstawić jak w reklamie wiesz kto 😄

Kiedyś się wygadal że ma tyle później magicznie urósł 

Z priva z dumbo też wynikalo że to kurdupel z serdelka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nie potrzebuje więcej niż napisał:

Dumbo znajomy chyba koordupel bo się odpalila 

Nie do końca wiem o co chodzi. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×