Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nie potrzebuje więcej niż

Jak tak obserwuje rzeczywistości to w ludziach wgl nie ma uczuć

Polecane posty

1 godzinę temu, Żyje z własnego kapitału napisał:

Jak chcesz prac kota zamiast obciagac fioota to faktycznie nie musisz 

I przemówił uczuciowy człowiek, nierozumiany przez świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Hobbi(s)tka napisał:

Wróciłeś ze sklepu? 😄

Strach przed inwestowaniem uczuć powoduje ich stłumienie między innymi. A co do młodych, to tak, często mylą seks z miłością. Albo spełnienie w życiu z posiadaniem mnóstwa pieniędzy. A przecież chyba nie o to w życiu chodzi... 

Czyli widzisz jak dużo i gęsto mam racje , bo obserwuje i analizuje. 😄 Dzisiaj jeszcze byłem dokupić ale,  to tylko małe sklepy gdzie właściciel musi obsłużyć. Wody dużo zakupiłem bo woda jest dobra i nawet młyny porusza. 

A co do młodych nie mają wzorca z góry, bo wszędzie syf i kłótnia jak się odpali tv i internety ajbibwyhdsue gdziekolwiek. 😁 Ja też im wzorców nie dam chociaż doskonale wiem jak coś powinno funkcjonować, bo raz że nikt tego nie doceni, a dwa zdrowy egoizm bierze górę 😄

Edytowano przez Ktoś całkiem obcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, kris888 napisał:

otóż to. ja po ciągłym trafianiu na zajęte panienki odpuściłem sobie jakiekolwiek działanie w kierunku poznawania i podrywania.

Ty akurat dałeś sobie spokój inwestując w siebie i stawiając na święty spokój. Ale wielu się nie poddaje i narzeka , albo co gorsza popada w alkohol z powodu niepowodzeń 😁

Edytowano przez Ktoś całkiem obcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Śliwka Jukońska napisał:

Ty jesteś bi akurat. Albo krypto.

Było pite alkohole zgadza się , bo jeszcze taki rozlazły w tych kwestiach nie byłeś 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Było pite alkohole zgadza się , bo jeszcze taki rozlazły w tych kwestiach nie byłeś 😁

Wajcha w mózgu wskoczyła na nową pozycję na następny rok. Jeszcze niedawno byłam Eve bo przecież "to oczywiste i wszyscy widzą".

A leżak sam pisał zę brałby się za męskie organy. Bi jak nic, albo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Śliwka Jukońska napisał:

Wajcha w mózgu wskoczyła na nową pozycję na następny rok. Jeszcze niedawno byłam Eve bo przecież "to oczywiste i wszyscy widzą".

A leżak sam pisał zę brałby się za męskie organy. Bi jak nic, albo lepiej.

A co mnie to obchodzi i co za różnica jakiej płci jesteś skoro i tak musisz się ukrywać jak szczur z powodu komprom.😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

A co mnie to obchodzi i co za różnica jakiej płci jesteś skoro i tak musisz się ukrywać jak szczur z powodu komprom.😁

A, już nie zgadujesz i żeby było łatwiej mózgowi wolisz mówić per "on". Spoko :,D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Śliwka Jukońska napisał:

A leżak sam pisał zę brałby się za męskie organy. Bi jak nic, albo lepiej.

Według ciebie orientacja seksualna jest do genitaliow? A co powiesz na mega lachona z kootasem brala byś go ją? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Żyje z własnego kapitału napisał:

Według ciebie orientacja seksualna jest do genitaliow? A co powiesz na mega lachona z kootasem brala byś go ją? 

nom moja jest do genitaliów w pewnym sensie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Śliwka Jukońska napisał:

A, już nie zgadujesz i żeby było łatwiej mózgowi wolisz mówić per "on". Spoko :,D

Nie mam pojęcia o czym bredzisz teraz i nie chce wiedzieć, a jak sie uchlałeś  pewnie tanim alkoholem to przewietrz łeb😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Żyje z własnego kapitału napisał:

Ja mam do wyglądu samicy stasyq jeśli jest spasiona swinia o modzie typa a ma pochwe to dla mnie jest foka a nie kobieta.

Choćby Rysiek ta od kaczek gdyby się nie określiła, to wygląda jak otyły i mały facio z niemytymi włosami. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Żyje z własnego kapitału napisał:

Według ciebie orientacja seksualna jest do genitaliow? A co powiesz na mega lachona z kootasem brala byś go ją? 

Facet hetero nie bierze męskich organów do ręki, czy tam ust. Nie kombinuj.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Nie mam pojęcia o czym bredzisz teraz i nie chce wiedzieć, a jak sie uchlałeś  pewnie tanim alkoholem to przewietrz łeb😄

A,  czyli, palisz głupa że przez kilka lat miałeś omamy że jestem Eve Blue coś tam, i jeszcze kilkoma osobami.

To wypieraj sobie krzysiu jak lubisz 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie też beka, jak zaprzecza faktom, które ludzie mu sami piszą, na podstawie tego, co on sam napisał pierw lol(?). Potem pisze, że zalał szambem kogoś, albo, że nie jest pravikiem od kilku miesięcy wtf? Po...eniec niezły...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Śliwka Jukońska napisał:

A,  czyli, palisz głupa że przez kilka lat miałeś omamy że jestem Eve Blue coś tam, i jeszcze kilkoma osobami.

To wypieraj sobie krzysiu jak lubisz 😄

Ale ja nie jestem Krzysio, a twoja płeć jest mało istotna skoro ukrywasz się jak nikt jeszcze na tym forum więc można cię nazywać różnie i naprzemiennie. 😄

Edytowano przez Ktoś całkiem obcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ale ja nie jestem Krzysio, a twoja płeć jest mało istotna skoro ukrywasz się jak nikt jeszcze na tym forum więc można cię nazywać różnie i naprzemiennie. 😄

Moja płeć jest tak mało istotna, że miesiącami wmawiałeś wszystkim, że jestem Eve. Dobra, skończ udawać głupiego, naprawdę nie musisz 🙂

Edytowano przez Śliwka Jukońska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Śliwka Jukońska napisał:

Moja płeć jest tak mało istotna, że miesiącami wmawiałeś wszystkim, że jestem Eve. Dobra, skończ udawać głupiego, naprawdę nie musisz 🙂

No jak naśladujesz drewnianą to będziesz znowu płaską dechą, bo chyba o to ci chodzi inwalido umysłowy 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

No jak naśladujesz drewnianą to będziesz znowu płaską dechą, bo chyba o to ci chodzi inwalido umysłowy 😁 

Ale to naśladowanie jest tylko w twojej głowie, miałeś tysiąc razy mówione i dalej jak krew w piach 😄 dobra, już się nie nakręcaj że swoimi tekstami na pamięć. Nara 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Śliwka Jukońska napisał:

Ale to naśladowanie jest tylko w twojej głowie, miałeś tysiąc razy mówione i dalej jak krew w piach 😄 dobra, już się nie nakręcaj że swoimi tekstami na pamięć. Nara 🙂

Nara atencjuszu i nie podglądaj ludzi zboku terenowy 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×