Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Uwksjdhd

Elcia pozowała nago u Bogumiła Lacha FOTO

Polecane posty

2 minuty temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

ustawić modelkę

ale chodzi mi o jego inne fotki z morzem

dziwnie też kończyny obcina

pewno jakiś wąsaty Janusz pod 60 co se kupił aparat za 500 zł z obiektywem kitowym i robi wszystko na automacie

ty masz tiger bonzo w avku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedzieć nawet niewinna fotka  czyli samo zdjęcie negliżu. Nie wytłumaczy jeden powie drugi doda. Nie zmieni. Opinia zrypana gdzie mieszka pracuje, czy dzieci będą. wytykane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co później sobie myślą już takiej sesji... czy są zadowolone z efektów: ) sporo już tych sesji wykonał.

Moga się troszkę kojarzyć z gazetkami z czasów PRL (jako dziecko nie wiem skąd, ale natknęłam się na takie czasopismo: ))

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marawstala napisał:

Ciekawe co później sobie myślą już takiej sesji... czy są zadowolone z efektów: ) sporo już tych sesji wykonał.

Moga się troszkę kojarzyć z gazetkami z czasów PRL (jako dziecko nie wiem skąd, ale natknęłam się na takie czasopismo: ))

one nie maja uczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, masculinescent napisał:

one nie maja uczuc

Mam na myśli estetykę. Każda kolejna ogląda fotki swojej poprzedniczki i mniej więcej wie czego się może spodziewać... być może są zadowolone. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marawstala napisał:

Mam na myśli estetykę. Każda kolejna ogląda fotki swojej poprzedniczki i mniej więcej wie czego się może spodziewać... być może są zadowolone. 

to pewnie bezguscia sa, teraz kazde karynsko moze byc modelka przez takie strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, masculinescent napisał:

to pewnie bezguscia sa, teraz kazde karynsko moze byc modelka przez takie strony

Przed fotografem stoi nie lada wyzwanie... kiedyś oglądałam materiał gdzie jeden fotograf opowiadał jak to z kolegami po fachu nawzajem sobie pozowali do zdjęć na stoki i wtedy dopiero odczuli jak to jest gdy się jest po jednej jak i po drugiej stronie aparatu... fotograf musi ogarnąć wszystko, sprzet, światło, musi mieć pomysł na zdjęcia... musi dać wskazówki modelowi, a modela interesuje jak ma stanąć co ma robić, myśli o jedzeniu kiedy jest głodny i o temperaturze jak jest za zimno lub za gorąco... i tyle. To wcale nie muszą być zawodowi modele, ale czegoś tu ewidentnie zabrakło.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marawstala napisał:

Przed fotografem stoi nie lada wyzwanie... kiedyś oglądałam materiał gdzie jeden fotograf opowiadał jak to z kolegami po fachu nawzajem sobie pozowali do zdjęć na stoki i wtedy dopiero odczuli jak to jest gdy się jest po jednej jak i po drugiej stronie aparatu... fotograf musi ogarnąć wszystko, sprzet, światło, musi mieć pomysł na zdjęcia... musi dać wskazówki modelowi, a modela interesuje jak ma stanąć co ma robić, myśli o jedzeniu kiedy jest głodny i o temperaturze jak jest za zimno lub za gorąco... i tyle. To wcale nie muszą być zawodowi modele, ale czegoś tu ewidentnie zabrakło.

ja sie nie znam na tym ale to na pewno tez ciezki kawalek chleba, a kiedys myslalem czy nie zglosic sie do takiej brytyjskiej agencji ugly models z dziwakami i brzydalami, ale wstyd dla mnie by byl xdd choc pewnie bym zarobil w choooj xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, marawstala napisał:

Przed fotografem stoi nie lada wyzwanie... kiedyś oglądałam materiał gdzie jeden fotograf opowiadał jak to z kolegami po fachu nawzajem sobie pozowali do zdjęć na stoki i wtedy dopiero odczuli jak to jest gdy się jest po jednej jak i po drugiej stronie aparatu... fotograf musi ogarnąć wszystko, sprzet, światło, musi mieć pomysł na zdjęcia... musi dać wskazówki modelowi, a modela interesuje jak ma stanąć co ma robić, myśli o jedzeniu kiedy jest głodny i o temperaturze jak jest za zimno lub za gorąco... i tyle. To wcale nie muszą być zawodowi modele, ale czegoś tu ewidentnie zabrakło.

nom ja im jeszcze muszę ciuchy wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×