Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nemesio Cervantes

Mała Ines oddana

Polecane posty

1 minutę temu, Nemesio Cervantes napisał:

ktora to butelka juz zrobiona?

Chowasz się po wc z telefonem, czy pod kołdrą, wytłumacz alwaro 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Zwłaszcza jak powiesz że nie chcesz do takiej która ma branie i która by chciała cię , to w kompleksy ją wpędzisz😁

o, to brzmi jak uderzenie ciężkim kalibrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz ty mi jeszcze kochany, dlaczego wypowiadasz się na temat sportu, skoro jest jesteś zielony w tej dziedzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, malowany napisał:

Chowasz się po wc z telefonem, czy pod kołdrą, wytłumacz alwaro 😄

poczytaj sobie o RP moze cos zakoczy, skumasz zycie w koncu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kris888 napisał:

bezradność też. ale również zdziwienie, czasem zarzut o gejostwo (rzadkie już w dzisiejszych czasach), czy oskarżenie o niedojrzałość.

Łącznie z impotencją i obarczenie cię nawet  o nadmierne opady deszczu 😁 Ale sporo jest takich gości co dali se spokój argumentując zbyt wyśrubowanymi wymaganiami kobiet. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Nemesio Cervantes napisał:

 

qwerty juz zagotowana  bo przewaga nad facetami jej ucieka hehe

baby nie lubily patriarchatu bo 2% facetow po pijaku tluklo swoje baby, no to teraz mają wszystkie przeyebbane przez RP. Za czasow patriarchatu facet skakal za panienką by jej nieba uchylic a teraz przecietny facet wyciaga kielbe i testuje zaangazowanie księzniczki, bo wiadomo ze lachony tylko by braly i narzekaly ze mało😁

A po co komu lachon weź taką nimfe... No chyba że właśnie nie będzie gwiazdorzyc tylko brać się do roboty jak stanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Nemesio Cervantes napisał:

Na YT  sa fajne filmy jak chadersi punktują roszczeniowe i leniwe Karyny, co im sie niebo z doopą pomylilo... cos pięknego.

a chyba widziałem jak typ z jakąś luksusową furą prankuje. najpierw próbuje się umówić z karyną, ona go zlewa, a potem koleś podjeżdża luksusowym autkiem - to chyba to.

Edytowano przez kris888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, malowany napisał:

Powiedz ty mi jeszcze kochany, dlaczego wypowiadasz się na temat sportu, skoro jest jesteś zielony w tej dziedzinie?

wszyscy Cie wysmieli jak po pijaku twierdziles ze Legia jest na 36miejscu w tabeli 😅😅 wrociles po kolejne tyranko ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Łącznie z impotencją i obarczenie cię nawet  o nadmierne opady deszczu 😁 Ale sporo jest takich gości co dali se spokój argumentując zbyt wyśrubowanymi wymaganiami kobiet. 

doopony są niewinne i nie odpowidzialne za nic, mają licencje na bezradnosc od mamy i taty 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, kris888 napisał:

o, to brzmi jak uderzenie ciężkim kalibrem.

Zwłaszcza jak staniesz na nogi finansowo i widać że dbasz o siebie to te które cię odrzucały nagle zaczynają być zainteresowane tobą. 😁

Edytowano przez Ktoś całkiem obcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nemesio Cervantes napisał:

wszyscy Cie wysmieli jak po pijaku twierdziles ze Legia jest na 36miejscu w tabeli 😅😅 wrociles po kolejne tyranko ha!

Coś ci się chyba po pomyliło. Ty stwierdziłeś, że betis jest słaby i jest na 23 miejscu 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Dużo pochwy w pochwie 2 napisał:

A po co komu lachon weź taką nimfe... No chyba że właśnie nie będzie gwiazdorzyc tylko brać się do roboty jak stanie 

Odwal się od Nimfy stulejarzu 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kris888 napisał:

a chyba widziałem jak typ z jakąś luksusową furą prankuje. najpierw próbuje się umówić z karyną, ona go zlewa, a potem koleś podjeżdża luksusowym autkiem - to chyba to.

Sporo jest takich filmików w ramach eksperymentu społecznego i beka w UJ z tego jest jak kobieta potrafi zmienić priorytety 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś z Warszawy i nawet nie wiedziałeś co to za mecz, na dodatek nazwałeś Legię slabiakamki 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Zwłaszcza jak staniesz na nogi finansowo i widać że dbasz o siebie to te które cię odrzucały nagie zaczynają być zainteresowane tobą. 😁

no z finansami to u mnie tak średnio

ale jak założyłem fejsa to się zaczęły odzywać niektóre, i pytały co u mnie, czy mam dziewczynę itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kris888 napisał:

a chyba widziałem jak typ z jakąś luksusową furą prankuje. najpierw próbuje się umówić z karyną, ona go zlewa, a potem koleś podjeżdża luksusowym autkiem - to chyba to.

to tez widzialem 😁 rzuca Karynie szpadel  by sobie zloto wykopala hehe golddiggerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Jakby co ja mam tamte posty na meilu jakby ktoś nie pamiętał co pisał apropo meczu. ;D

Nie ośmieszaj go 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, malowany napisał:

Coś ci się chyba po pomyliło. Ty stwierdziłeś, że betis jest słaby i jest na 23 miejscu 😆

ocho...bylo pite...moze byc i na 15 i 3 miejscu, powaga..  bylebys byl zadowolony bo mi to lata kolo jajec. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, malowany napisał:

Ty jesteś z Warszawy i nawet nie wiedziałeś co to za mecz, na dodatek nazwałeś Legię slabiakamki 😆

Ja nawet nie wiem czy był jakiś mecz czasem dra mordy w śródmieściu nie zwracam już uwagi 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, malowany napisał:

Nie ośmieszaj go 😄

Elke ci wkleila tego posta ale udales ze nie widzisz, pomrocznosc znaczy sie zapadla xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kris888 napisał:

no z finansami to u mnie tak średnio

ale jak założyłem fejsa to się zaczęły odzywać niektóre, i pytały co u mnie, czy mam dziewczynę itd.

O to jest dobry pomysł dawno mnie nie było na fcb 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Dużo pochwy w pochwie 2 napisał:

Ja nawet nie wiem czy był jakiś mecz czasem dra mordy w śródmieściu nie zwracam już uwagi 

Legia patalachy...bylem na Lazienkowskiej jak grali z Rakowem. Pierwszy raz z synem, pokazali brak klasy i zmeczenie jazdą BMW po miescie..😀 Za dobrze mają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nemesio Cervantes napisał:

ocho...bylo pite...moze byc i na 15 i 3 miejscu, powaga..  bylebys byl zadowolony bo mi to lata kolo jajec. xD

Ja jak się na czymś nie znam, to się nie udzielam. Ty wyszukales jakieś info, ale ze się nie znasz, to zinterpretowales to na swój sposób i wypisujesz tu takie głupoty i zamiast się przyznać, to idziesz w zaparte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja lecę w kimę, dobrej nocki wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Nemesio Cervantes napisał:

 

jasne, skoro  sekciarstwo to nie powinnas wnikac, ze facety ulegają jak to piszesz sekcie.😅 podobno mash Janusza co skacze na 1 nodze na szmacie w domu, bo inaczej go wygonisz. Twoj jak widac z RP nie miał do czynienia..jeszcze nie miał...hehe

Mój Janusz nic nie musi udowadniać ani swojej przewagi ani maczyzmu. Może właśnie dlatego nie szuka sekt dla mizoginow bo jest zadowolony z życia i partnerki i zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nemesio Cervantes napisał:

Elke ci wkleila tego posta ale udales ze nie widzisz, pomrocznosc znaczy sie zapadla xD

Ja czekam na twoje wyjaśnienie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×