Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
masculinescent

Klaudia to jest przegrywka w choooj

Polecane posty

ja tez tak wiele razy myslalem o niej, ale nigdy mnie nie zawiodla, zawsze potrafi mnie mile zaskoczyc, to wyjatkowa dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kalg0n napisał:

ja tez tak wiele razy myslalem o niej, ale nigdy mnie nie zawiodla, zawsze potrafi mnie mile zaskoczyc, to wyjatkowa dziewczyna

typeeedale jak przed chwila do niej sapales i od hejterki wyzywales lol xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciezko tutaj spotkac kogos kto nie pisze klamstw i nie hejtuje

ja akurat hejtuje hejtujacych chociaz zazwyczaj nie klamie, bo brzydze sie klamstwem i klamcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kalg0n napisał:

ciezko tutaj spotkac kogos kto nie pisze klamstw i nie hejtuje

ja akurat hejtuje hejtujacych chociaz zazwyczaj nie klamie, bo brzydze sie klamstwem i klamcami

ty kuuurwo jak piszesz ze nie klamiesz to klamiesz nalogowo, tak samo z alko nie pijesz a potem pierrdolisz ze sam cydr wypiles, kompiele w blocie pomagaja na psyche a potem ci odpierrrdala, ty falszywa ...iszonku xdd hahahaaa

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no pewnie ze nie klamie

kiedys pilem ale przestalem wlasnie przez kapiele na outdoorze, i niezawsze mam kapiele blotne, czesto sie kapie w czystej wodzie i biore mydelka ze soba i kosmetyki 😄

a to wszystko dzieki sreosi w sumie, bo dzieki niej mi sie zachcialo plywac na outdoor, bo bylem smutny, a teraz jestem szczesliwy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, kalg0n napisał:

no pewnie ze nie klamie

kiedys pilem ale przestalem wlasnie przez kapiele na outdoorze, i niezawsze mam kapiele blotne, czesto sie kapie w czystej wodzie i biore mydelka ze soba i kosmetyki 😄

a to wszystko dzieki sreosi w sumie, bo dzieki niej mi sie zachcialo plywac na outdoor, bo bylem smutny, a teraz jestem szczesliwy 😄

tak widac jak szczesliwy kuuuurwaaaaha ha haaaa xddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj juz tak nie placz wojowniku, przeciez nie odbiore ci emanuelki, atakuj ja tygrysie hahah 😄 mrau 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kalg0n napisał:

oj juz tak nie placz wojowniku, przeciez nie odbiore ci emanuelki, atakuj ja tygrysie hahah 😄 mrau 😄

ona gardzi toba i tak xd a ja mam wyjeeebane na nia bo to przegrywka i tak xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak mna gardzi, ze 3 razy mnie na srafe pytala o foto mojego siuurka, raz chciala do mnie do uk przyleciec a niedawno zapraszala mnie do siebie, zebysmy poszli do lasu a ty masz tak wyjeebane ze codziennie speermisz do niej hahah ale nie martw sie 😄 mozesz ja sobie brac 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie bede juz do tobie odpisywal, bo nie przystoi mi tracic mojego cennego czasu na hejterow 😄

wiec popisz sam do siebie 😄

pa 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×