Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Żyje z własnego kapitału

Ta anastazja nowa okazała się samotna matkom

Polecane posty

1 godzinę temu, kris888 napisał:

teraz widzisz, jak ważne jest sprawdzenie potencjalnej kandydatki na dziewczynę.

a nie tylko ładna buźka.

no racja, jakis test jej przygotować, mozna do zmywania zagonić...pewnie i tak nie bedzie chciala odłozyc telefonu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, selkie napisał:

Target, w który celujesz (patologia), pewnie pójdzie do pijaka. Poza tym do ideału brakuje ci przepaść, właściwie to, że nie alkoholizujesz się, byłoby twoją jedyną zaletą, gdyby nie to, że to oczywista oczywistość dla normalnych.

Mam piękny charakter zobacz co oni wypisywali żeby zrezygnować smieja się z lachona itd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Żyje z własnego kapitału napisał:

Mam piękny charakter

Stoisz tu na podium w byciu mendą, można tylko dyskutować, który z was zajmuje które miejsce 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Żyje z własnego kapitału napisał:

Mam piękny charakter zobacz co oni wypisywali żeby zrezygnować smieja się z lachona itd 

charakter to podstawa potem 20cm. płaska nie moze przestac o tobie myśleć...xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, RymCym+ napisał:

wstawione zęby - implanty są bardzo drogie i właśnie one wyglądają znakomicie... robią je ludzie z kasą...

a widać to protezę zębową... nie implanty.

może jakieś koronki ma kijowo zrobione,  albo mostek... ale nie implanty... w przeciwnym razie ma kasę...

Dlatego gołodupca pravika nigdy nie będzie stać na to żeby wstawić sobie implanty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, selkie napisał:

Moja chyba jednak ulubiona (choć miałabym dużą, ogromną trudność w wyborze), to "Cmętarz zwieżąt" (w różnych wydaniach różnie są te błędy celowe pisane), tylko absolutnie nie ten denny film (tylko książka)!

"Smętarz dla zwierzaków". który denny film? bo jak widziałem to są dwie wersje - jedna z 1989 i druga z 2019.

nie, nie oglądałem żadnego z nich.

Edytowano przez kris888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kris888 napisał:

"Smętarz dla zwierzaków". który denny film? bo jak widziałem to są dwie wersje - jedna z 1989 i druga z 2019.

nie, nie oglądałem żadnego z nich.

Oba są denne, nie oglądaj. Tylko książka - atmosfera czystego smutku i grozy (ciężka psychicznie jest ta książka, dla wrażliwszych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Nemesio Cervantes napisał:

charakter to podstawa potem 20cm. płaska nie moze przestac o tobie myśleć...xD

Emocje ma u niego jestem w szoku , bo partner przymulony i siedzi z żoną i z dziećmi 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Żyje z własnego kapitału napisał:

Możesz być idealem a i tak pójdzie do pijaka bo praca 1/1 wizenie dopy 1/1 i ma 2 punkty nie 1

A nie możesz jej napisać, że masz pracę, bo przecież z czegoś żyjesz i co za tym idzie jakieś dochody muszą być.😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Żyje z własnego kapitału napisał:

Ona zapewne chce mieć towarzystwo się przytulić do filmu a ja chcę mieć lizanego fioota to wspólne interesy 

nie, ona raczej chce z bad boyem na motocyklu jeździć a wieczorami na imprezy do klubu finansowane z 800 plus... karyny taki lajfstajl lubio...a nie kiszenie się w 4 ścianach... tobie to trzeba graczki socially awkward nerdy girl...

Edytowano przez RymCym+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobrze Rymcym pisze, karyna to nie dla Leżaka

graczka lepsza.

Edytowano przez kris888
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Emocje ma u niego jestem w szoku , bo partner przymulony i siedzi z żoną i z dziećmi 😁

zabujaĺa sie i jest zazdrosna o pusie..xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nemesio Cervantes napisał:

zabujaĺa sie i jest zazdrosna o pusie..xD

Bez emocji nie może żyć, a w życiu realnym ich nie ma więc jak na wstępie. Zresztą kobiety podświadomie podobno marzą o neandertalczyku 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, kris888 napisał:

no dobrze Rymcym pisze, karyna to nie dla Leżaka

graczka lepsza.

Karyna to będzie typowa ekstrawertyczka  która lubi wypić i nos przypudrować najlepiej amfą . To nie jego klimaty , bo nie ogarnie i podstawa musiałby mieć prawko i auto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i znajomi typowej karyny to będą goście nawet po wyrokach, ale na pewno dresiarstwo. Nie odnajdzie się w czymś takim , bo to nie jest jego środowisko. 

Kwestia samotnych matek pierwsze co go zapyta, to czy ma prawko i auto oraz pracę . A jeszcze jak jest ładna, to tym bardziej będzie mieć wymagania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×