Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Caryca z czubrycą

Przed chwilą miałam stan przedzawałowy

Polecane posty

Sprzątam sobie łazienkę zamyślona aż tu niespodziewanie ryczy do mnie dozownik mydła "wash your hands" na melodię "Baby Shark". Słucham tego od tygodnia a znowu skubany wziął mnie z zaskoczenia. Najgorsze jest to, że mydło jest w zmowie z odświeżaczem powietrza 😮💨

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle posiadanie dzieci jest szkodliwe nie tylko dla zdrowia, ale i dla domu. Stary (a głupi) syn celował maskotką w siostrę a trafił w wazon. Pięknie zniczowazon narobił rumoru o podłogę i nawet się nie zbił. Ale to trochę wbrew prawom fizyki prawda? Dopiero dzisiaj przy rajdzie mopem zauważyłam, że energia poszła w wyłupanie dziury w płytce podłogowej 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Caryca z czubrycą napisał:

W ogóle posiadanie dzieci jest szkodliwe nie tylko dla zdrowia, ale i dla domu. Stary (a głupi) syn celował maskotką w siostrę a trafił w wazon. Pięknie zniczowazon narobił rumoru o podłogę i nawet się nie zbił. Ale to trochę wbrew prawom fizyki prawda? Dopiero dzisiaj przy rajdzie mopem zauważyłam, że energia poszła w wyłupanie dziury w płytce podłogowej 🤦‍♀️

Ah te przygody madek 800+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Caryca z czubrycą napisał:

Sprzątam sobie łazienkę zamyślona aż tu niespodziewanie ryczy do mnie dozownik mydła "wash your hands" na melodię "Baby Shark". Słucham tego od tygodnia a znowu skubany wziął mnie z zaskoczenia. Najgorsze jest to, że mydło jest w zmowie z odświeżaczem powietrza 😮💨

To co to za mydlo, ze tak Cie poucza? Jakies milionerskie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Żaba Monìka napisał:

To co to za mydlo, ze tak Cie poucza? Jakies milionerskie 😄

W Action sprzedają takie dla dzieci 😄 Ma bateryjkę i głośniczek w dozowniku, jak naciskasz to śpiewa. Niestety śpiewa też jak tylko lekko tknę butelkę 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Caryca z czubrycą napisał:

W Action sprzedają takie dla dzieci 😄 Ma bateryjkę i głośniczek w dozowniku, jak naciskasz to śpiewa. Niestety śpiewa też jak tylko lekko tknę butelkę 🙄

I dodatkowo ucza angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to gadżet dla matki czy dziecka? sprawia wrażenie jakby drobiazg przerastającej formy nad treścią 😄 a swoja drogą to się chwalisz, czy żalisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieci ogólnie są męczące. Nie wiem jak można mieć więcej niż jedno gdy jest się przeciętna kobieta. Te ich wszystkie gadzety i inne bzdety i cala chałupa zayebana tym guwnem. W dodatku mam wrażenie że większości kobiet cos z głową sie robi po porodzie bo kazda wrzuca te pierdy do sieci i myśli że wszyscy będą sråc żarem z zachwytu nad ich anegdotkami o dzieciach czy w ogóle ze sa. Moze jedno se zrobię za parę lat ale na tym koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z głową to się robi coś bezdzietnym kuzynkom. Co wizyta to porcja prezentowego szmelcu. Nie pytajcie jak przydatne i eleganckie dla dużych dzieci są plastikowe talerze z misiami 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×