Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Szara mysz

Warmińsko mazurski reality-show

Polecane posty

12 godzin temu, Kingeczka napisał:

Znowu jakieś wzmianki o pani Hochland w mediach, czekam może zrobi film co isntreal robi w Palestynie, a nie klapie o granicy...

Jak ona sama z Is Ra ela

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Kingeczka napisał:

Mnie szczerze przeraża kto nami rządzi jak ona jest nagradzana na świecie i Polsce i media ja nachalnie promują. Wydaje się że można z nami zrobić niestety wszystko...

Sam fakt palenia w Sejmie świec cha nu ko wych pokazuje kto jest w większości (a przy okazji najazd na krzyż, bo dla nich to grzech przebywać w takim miejscu z krzyżem). Nawet do papieża JPII jeden rabin mówił, że z Oświęcimia powinny krzyże zniknąć, że to niby ich miejsce a obóz w Oświęcimiu powstał najpierw dla Polaków, nie Żydów (!!!) 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ona tego wina i octu kurierem nie zamówi? A te grzybki ... Po kilka na słoik. Z powodzeniem można 2 w 1 zmieścić. Ocet 5l baniaki można dostać.

A alko? Co się stało z zapasami alko znalezionymi podczas sprzątania garażu się pytam? Był nawet Gin. Wywaliła, oddała, wypiła?

Nic dziwnego, że tam wiecznie nie ma alkoholu ani słodyczy dla gości jak sama żłopie i wyżera. Przecież ona za jeden wieczór opierdzieliła swego czasu 2 czekolady, ciastka, 3 batony (jeden stary vlog sprzed kilku miesięcy). A te kluski i sos grzybowy ... Jakieś ciągnące się fluki 😱 no ale sztos ...

Ostatnio jak lazła do łóżka i przechodziła obok szafki to trzymała cycki a i tak bimboły i bebzon szorowały po meblu.  Do tego King Kong sapał jak radziecka lokomotywa na widok Stalina. 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Sylka856 napisał:

Sam fakt palenia w Sejmie świec cha nu ko wych pokazuje kto jest w większości (a przy okazji najazd na krzyż, bo dla nich to grzech przebywać w takim miejscu z krzyżem). Nawet do papieża JPII jeden rabin mówił, że z Oświęcimia powinny krzyże zniknąć, że to niby ich miejsce a obóz w Oświęcimiu powstał najpierw dla Polaków, nie Żydów (!!!) 

Tylko dodam, że jak władze muzeum potrzebują na remont i konserwację zabytków to Żydzi ucinają temat. Po wojnie też się nie interesowali barakami, terenem obozu, rzeczami po ofiarach. Nagle jak nasi się zastanawiali co dalej to się zjawili. I jeszcze pretensje, że teren nie był zadbany. No i oczywiście wg Żydów to tylko oni tam ginęli. Inne narodowości, cyganie, osoby homoseksualne, niepełnosprawne, dzieci to już Polacy sobie wymyślili 😤

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Hellena.De.Vil napisał:

Odbiegajac od cesarzowej, bo jak już wiemy - gada bzdury, i ma płytkie myślenie.

Niektorzy maja ciasteczka/mąke, jajka etc  na ciasto- na wypadek gości. Inni mają wino czy inny trunek. Innym wystarczy kawa/herbata. Sok. Rozmowa 😄 Nieważne.

Wszystko należy robić rozważnie - inaczej mowiac miec umiarkowanie w jedzeniu i w piciu. 😁

Wyposazony barek, nie robi z nikogo pijaka, tak jak posiadanie czegos na wypadek gosci - nie robi kogos obzarciucha. No ale to nie dotyczy cesarzowej ofkors. W swojej tworczosci pokazuje, że ma niezdrowy stosunek do jedzenia i picia. 

I nie - to nie czas, żeby sie wysmiewac "ze cesarzowa to by pewno chciala stosunek" 😛 Se×istowskim żartom mowimy nie 🙂

 

Tylko że cycarzowa musi non stop uzupełniać zapasy alko "dla gości", a normalny człowiek robi to raz na ruski rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, weronikazgierska napisał:

Jak zwykle wszystko u niej jest robione kompulsywnie. Teraz maniakalnie gada o spotkaniach z sąsiadami i piciu wina. Prawie każdy z ostatnich wysrywów sponsoruje słowo: alkohol, wino, picie. 

Zachowania klasycznej, książkowej alkoholiczki. Celowo tyle opowiada o tym piciu, żeby pokazać że to dla niej nic wstydliwego, że nie robi nic złego i tym samym trochę uprzedza komentarze że ma problem. Coś w stylu: widzicie, wcale nie ukrywam że pije, czyli nie mam z tym problemu, bo gdybym miała to bym to ukrywała. 

Ostatnio mówiła, że piła wino chociaż jej od niego odrzucało (tylko alkusy tak robią, normalni ludzie nie ładują w siebie czegoś co im nie smakuje i szkodzi), potem gadała że już konczy z piciem, w ostatnim wysrywie już gada że alkohol świetnie na nią wpływa bo się obudziła rano i "pracowała". Albo ten jej wykład o tym, że tam na spontanie się do siebie wpada i pije wino. Siwa my to wiemy, też większość z nas się czasem spontanicznie spotka z sąsiadami, na kawę, grilla czy piwko w weekend. To tylko dla ciebie jest nowość, bo jesteś społecznym dzikusem. 

Nie wiem czy jej matka tu zagląda, ale: Pani Doroto pani córka to alkoholiczka. Przykro mi

PUCHAR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Sylka856 napisał:

Sam fakt palenia w Sejmie świec cha nu ko wych pokazuje kto jest w większości (a przy okazji najazd na krzyż, bo dla nich to grzech przebywać w takim miejscu z krzyżem). Nawet do papieża JPII jeden rabin mówił, że z Oświęcimia powinny krzyże zniknąć, że to niby ich miejsce a obóz w Oświęcimiu powstał najpierw dla Polaków, nie Żydów (!!!) 

PUCHAR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jest tu coraz lepiej. Niegdyś niewinne dywagacje o potrawach dla gości, potem nudne, ale w sumie niewinne gadki o nieśmiertelnym temacie etat vs własna działalność, a obecnie kącik małej antysemitki. Co następne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, szatanowska napisał:

Widzę, że jest tu coraz lepiej. Niegdyś niewinne dywagacje o potrawach dla gości, potem nudne, ale w sumie niewinne gadki o nieśmiertelnym temacie etat vs własna działalność, a obecnie kącik małej antysemitki. Co następne?

Guwno.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, weronikazgierska napisał:

Jak zwykle wszystko u niej jest robione kompulsywnie. Teraz maniakalnie gada o spotkaniach z sąsiadami i piciu wina. Prawie każdy z ostatnich wysrywów sponsoruje słowo: alkohol, wino, picie. 

Zachowania klasycznej, książkowej alkoholiczki. Celowo tyle opowiada o tym piciu, żeby pokazać że to dla niej nic wstydliwego, że nie robi nic złego i tym samym trochę uprzedza komentarze że ma problem. Coś w stylu: widzicie, wcale nie ukrywam że pije, czyli nie mam z tym problemu, bo gdybym miała to bym to ukrywała. 

Ostatnio mówiła, że piła wino chociaż jej od niego odrzucało (tylko alkusy tak robią, normalni ludzie nie ładują w siebie czegoś co im nie smakuje i szkodzi), potem gadała że już konczy z piciem, w ostatnim wysrywie już gada że alkohol świetnie na nią wpływa bo się obudziła rano i "pracowała". Albo ten jej wykład o tym, że tam na spontanie się do siebie wpada i pije wino. Siwa my to wiemy, też większość z nas się czasem spontanicznie spotka z sąsiadami, na kawę, grilla czy piwko w weekend. To tylko dla ciebie jest nowość, bo jesteś społecznym dzikusem. 

Nie wiem czy jej matka tu zagląda, ale: Pani Doroto pani córka to alkoholiczka. Przykro mi

Ja np wczoraj spontanicznie poszłam pomóc sąsiadce w ogrodku ( niestety ma taką chorobę że już zaczynają jej ręce wysiadać, chodzi już o kuli) później kawka, siedziała i płakała bo chciałaby robić a nie może. Tak pomyślałam sobie o Siwej, zdrowa, sprawna a jakby mogła to waliła by pod siebie w barłóg, a jedyna jej aktywność to przyjmowanie %.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, evoiva napisał:

Ja np wczoraj spontanicznie poszłam pomóc sąsiadce w ogrodku ( niestety ma taką chorobę że już zaczynają jej ręce wysiadać, chodzi już o kuli) później kawka, siedziała i płakała bo chciałaby robić a nie może. Tak pomyślałam sobie o Siwej, zdrowa, sprawna a jakby mogła to waliła by pod siebie w barłóg, a jedyna jej aktywność to przyjmowanie %.

Masz pewność, że sąsiadka nie jest żydówką (pytam w kontekście tego, że lajkowałaś antysemickie wpisy, więc temat musi być dla ciebie ważny)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ZnadBuga napisał:

Tylko że cycarzowa musi non stop uzupełniać zapasy alko "dla gości", a normalny człowiek robi to raz na ruski rok.

ona nie wytrzyma kiedy stoi wino w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, szatanowska napisał:

Widzę, że jest tu coraz lepiej. Niegdyś niewinne dywagacje o potrawach dla gości, potem nudne, ale w sumie niewinne gadki o nieśmiertelnym temacie etat vs własna działalność, a obecnie kącik małej antysemitki. Co następne?

ja jestem anty semitką ale nie chce mi się gadac tu o żydach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, szatanowska napisał:

Masz pewność, że sąsiadka nie jest żydówką (pytam w kontekście tego, że lajkowałaś antysemickie wpisy, więc temat musi być dla ciebie ważny)?

Wow aż tak śledzisz moje polubienia, gratuluję no nie jest Żydówką rodowita polka z dziada pradziada, a brat jej jest księdzem jak już chcesz więcej info 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, evoiva napisał:

Wow aż tak śledzisz moje polubienia, gratuluję no nie jest Żydówką rodowita polka z dziada pradziada, a brat jej jest księdzem jak już chcesz więcej info 😉

Tylko osoba o takim podejściu jak Ty może potraktować takie pytanie dosłownie i udzielić takiej odpowiedzi.

2 minuty temu, Luiza55 napisał:

ja jestem anty semitką ale nie chce mi się gadac tu o żydach

Jesteś pewna? Koleżanki chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu się tu strasznie poważnie robi, choć dużo przecież tu żartów i ironii. Także dystans!

Może lepiej skupić się na rozważaniu o czym dziś we vlogu wspomni po raz 44 nasza cesarzowa melanżu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, szatanowska napisał:

Tylko osoba o takim podejściu jak Ty może potraktować takie pytanie dosłownie i udzielić takiej odpowiedzi.

Jesteś pewna? Koleżanki chcą.

Tylko taka osoba jak Ty przychodzi tu i przypieprza się do wszystkich o wszystko, nie zamierzam Cię karmić i odpisywać bo mi czasu szkoda.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, evoiva napisał:

Tylko taka osoba jak Ty przychodzi tu i przypieprza się do wszystkich o wszystko, nie zamierzam Cię karmić i odpisywać bo mi czasu szkoda.

Och jaka urocza projekcja i wejście w rolę ofiary. Czyli mówisz mi, że twoje obsesje na punkcie pochodzenia etnicznego są dla ciebie wszystkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, evoiva napisał:

Ja np wczoraj spontanicznie poszłam pomóc sąsiadce w ogrodku ( niestety ma taką chorobę że już zaczynają jej ręce wysiadać, chodzi już o kuli) później kawka, siedziała i płakała bo chciałaby robić a nie może. Tak pomyślałam sobie o Siwej, zdrowa, sprawna a jakby mogła to waliła by pod siebie w barłóg, a jedyna jej aktywność to przyjmowanie %.

Dobrze, że poszłaś i pomogłaś. I ta kawka na koniec nie mniej ważna, a może najważniejsza. Niech Ci Bóg błogosławi w odczytywaniu dobrych natchnień.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Larwiszony ❤️

Sporo mnie chyba ominęło jeśli chodzi o naszą właścicielkę ziemskOM. Tyle wątków pożartych i tyle prodakszyn do nadrobienia, ajajaj... Człowiek wyjechał na krótki urlop (tylko nad Bałtyk, bo nie zarabiam 20 tysięcy tygodniowo) i takie zaległości.

Zanim jednak zabiorę się za oglądanie tych jakże wzniosłych produkcji, to najpierw obowiązki. Zakupy zrobione, ciasto się piecze, gulasz się gotuje. Jeszcze tylko szybkie sprzątanie i relaks. 

Miłego dnia Wszystkim.

Pamiętajcie żeby się ciepło ubierać 😊

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Krakowski Precel napisał:

Witajcie Larwiszony ❤️

Sporo mnie chyba ominęło jeśli chodzi o naszą właścicielkę ziemskOM. Tyle wątków pożartych i tyle prodakszyn do nadrobienia, ajajaj... Człowiek wyjechał na krótki urlop (tylko nad Bałtyk, bo nie zarabiam 20 tysięcy tygodniowo) i takie zaległości.

Zanim jednak zabiorę się za oglądanie tych jakże wzniosłych produkcji, to najpierw obowiązki. Zakupy zrobione, ciasto się piecze, gulasz się gotuje. Jeszcze tylko szybkie sprzątanie i relaks. 

Miłego dnia Wszystkim.

Pamiętajcie żeby się ciepło ubierać 😊

Nie nadrabiaj, bez sensu. Ja już nie wiem kiedy ostatni vlog oglądałam. Ewentualnie włączam na chwilę i wyłączam. Republikę se włącz. Wywiad z Trumpem był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×