Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kalg0n

ale mnie obczajala przed chwila piekna polska ksiezniczka, szczupla malutka w klapeczkach chyba 16 lat

Polecane posty

miala fajne klapki i drobne stopki i sie az odwracala i patrzyla na mnie ciagle i chciala, zebym zagadal XD

a ja sobaczylen ze ma srakfona w lapie, czyli pewnie pisze ze swoim chlopakiem i zaczalem biec i uciekac XD

a ona oddala mi ostatnie spojrzenie i baj baj XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

leca na mnie te szczuple male nienastoletniepolki, jak mnie widza to sie gapia na mnie ciagle i jakby mnie podziwialy, chyba jestem rzadkim okazem xD

Edytowano przez kalg0n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety ja jestem chlopakiem sreosi srakiuszki i zycie jest brutal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miala fajna kitke no cudo laseczka 16 lat jakbym dorwal do niej to mialbym 5 orgazmow w godzine, ale niestety srakfon w jej rece wszystko przekreslil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakbym do niej dorwal to tydzien bym nie schodzil, fajna byla ideal 11/10 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podoba mi sie to, co widze jakies ksiezniczki nastoletnie 16-18 lat to sie gapia na mnie, usmiechaja i to laseczki o jakich marze po prostu, fajnie... przez nie mi sie odechciewa leciec do UK xD

ale niestety przyjaciele czekaja, ale widocznie nastolatki ksiezniczki polskie lubia takich jak ja, moze kreca je starsi faceci, ja na starego nie wygladam, jestem wysportowany i w ogole, ale ich rowiesnicy chyba tacy wielcy nie sa i moze dlatego mnie tak lubia XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja prdl ale bym ja zapladnial masakra, ja chyba zwariowalem znowu, co za laseczka a jak mnie obczajala, fajna miala czarna kurtke north face masakra malo brakowalo a dzisiaj bym sobie z nia dzieci robil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz mi sie  wnocy przysni i sie obudze a tutaj mokry sen masakra jakas pomocy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamieniasz się w takiego jednego mitomana tutaj już...w sensie reakcji

Edytowano przez Crossroads
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciagle sie gapila na mnie i patrzyla masakra jakas a ja sie odwracalem a ona sie gapi na mnie ja prdl masakra marzenie spelnienie marzen to chyba jakis piekny sen

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moglem ja wziac zlapac za biodro przycisnac do sciany i dac soczystego mocnego buziaczka na pozegnanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak mi te cudowne poleczki 16-18 lat pompuja ego to masakra jakas

niedawno jak jechalem na rowerze to sie usmiechala do mnie jakas piekna blond corcia i gapila na mnie z porsche nowego jakis suv cos typu macan s ja prdl masakra a ja patrze na nia i nie wierze, ze takie cudo sie na mnie patrzy i to z takiej bryki, cudowne sa te dziewczyny, jak ja je kocham juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no masakra ja sobie ide, a ona idzie z psem i co za laska a ona na mnie sie gapi w ogole i sie zatrzymala i wtf ona sobie myslala chyba ja prdl co za gosciu idzie, a ja sie odwracam do niej i mnie oniesmialala jej piekna uroda a ona stoi i sie gapi na mnie i tylko patrzy jak ja odchodze i oddalam sie od niej, ahh xD

co ja powinienem byl zrobic w takiej sytuacji, moglismy sie zlapac za raczke, isc za miasto i robic sobie dzieci xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jak widzialem jej drobne stopki w skarpetkach i w klapkach jakie malutkie i cudo te piety to masakra jakas no przy niej by mi stal 24/7 xD

a jakby mi sie znudzilo to juz bysmy byli bardzo blisko siebie i nie wiem co by bylo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie tak zostac powitanym przez mlodziutkie 16-18 letnie polki, dzieki dziewczyny, jestescie zajeebiste B) kocham Was B)

czuje sie jak u siebie dzieki Wam, dziekuje ;* <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kalg0n napisał:

fajnie tak zostac powitanym przez mlodziutkie 16-18 letnie polki, dzieki dziewczyny, jestescie zajeebiste B) kocham Was B)

czuje sie jak u siebie dzieki Wam, dziekuje ;* ❤️

Nie martw się potem zostaniesz milionerem w Stolycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie lubie stolicy, drog i samochodow, z moja ksiezniczka bedziemy mieszkali sobie za miastem i plodzic sie jak kroliki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

az mi sie plakac chce, ze bede je musial zostawic niedlugo, one wolalyby zebym zostal :(((((

no trudno, life is brutal :( moze kiedys przylece na dluzej piekne poleczki, to sie zabawimy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×