Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kartofle

Gajaa a ty wylecz grzybice

Polecane posty

2 minuty temu, kartofle napisał:

Bo to nie są żarty 

dla ciebie Pani Gaja i odpieerdol sie od niej zalosny szczerbatku

nie dziwie sie ze nimfette choruje, majac takiego 'przyjaciela' jak ty to normalne 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam grzybicy, a mój ginekolog powiedział, że mam zdrową i ładną pochwę jak nastolatka. Pewnie dlatego, że nie uprawiam seksu i nie rodzę dzieci.

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u dentysty byłam miesiąc temu na kontroli i miałam wszystkie zęby zdrowe i nawet kamienia nie mam do usuwania, bo moja szczoteczka usuwa go sama.

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam zdjęcie panoramiczne by sprawdzić czy coś wewnątrz zębów się dzieje i dentysta powiedział, że wszystko jest oki i następna kontrola za pół roku.

I już jestem umówiona na kontrolę za pół roku, bo wtedy dzwonią by przypomnieć o wizycie.

Edytowano przez Gajaa
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jak bylem ostatni raz u dentystki, to u jakiejs zgrabnej blond mamusi po 40, to ona cala wizyte sie zachwycala moimi zebami, piaskowala mi i czyscila, i ocierala sie o mnie i cycki tez czulem na ciele ja prdl 😄 opowiadala mi o swoich corkach 😄

a ja sie balem ze zaraz bede mial erekcje albo ze usiadzie na mnie i mnie zbalamuci 😄

ale 500zl za wizyte to nie na moja kieszen, teraz dbam o zeby po prostu i nie musze chodzic do dentysty 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom u dentysty trzeba zostawić dużo kasy jak się ma ubytki albo trzeba robić piaskowanie lub wybielanie, dlatego lepiej dbać o zęby. Ja uwielbiam czyścić zęby bo lubię smak past do zębów i to uczucie świeżości. Dwa razy dziennie mycie, a w ciągu dnia czasami przepłuczę płynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój dentysta to jest taki misiu, ale przystojny i używa ładnych perfum, więc też jest fajnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja p..e u dentysty to są inne stany świadomości jak tam wierci a ci się jeszcze podniecają masochisci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja w UK mam swoja ulubiona marke paste do zebow ktorej uzywam od wielu lat juz regularnie, to naturalna bez fluoru i zazwyczaj po kazdym posilku szoruje zeby, ale plukanie tez robie 😄 mietowa jest moja ulubiona, potem jest super swiezosc w buzi 😄

Edytowano przez Gn00Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ginekolog to beka bo znam jego żonę i dzieci i dziwnie było gdy się kiedyś spotkaliśmy, bo ja myślałam o tym, że on mi bada pochwę, a teraz tak normalnie mamy rozmawiać xD

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mialem akurat dziure w zebie od wielu lat wiec bylem, zeby mi dentystka zaplabowala, a przy okazji piaskowanie i czyszczenie, a teraz mam ladne biale zeby, chociaz czasem lekko zolte po kawie albo czekoladzie haha, ale ogolnie to jest spoko 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gajaa napisał:

A ginekolog to beka bo znam jego żonę i dzieci i dziwnie było gdy się kiedyś spotkaliśmy, bo ja myślałam o tym, że on mi bada pochwę, a teraz tak normalnie mamy rozmawiać xD

I jeszcze czuł smród ryby z twojej pochwy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a dentystka ciagle do mnie jakie mam piekne zeby o fak a niezla byla ja ja mialem ochote wyruuchac tam, jeszcze miala czarne rajstopy na sobie i klapki, i widac bylo jej ladne stopy i czerwone paznokcie masakra, troche mialem jej ochote wsadzic reke pod fartuch albo sie z nia zabawic 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kartofle napisał:

I jeszcze czuł smród ryby z twojej pochwy 

odpieerdol sie od Gaji frajerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gn00Y napisał:

ja mialem akurat dziure w zebie od wielu lat wiec bylem, zeby mi dentystka zaplabowala, a przy okazji piaskowanie i czyszczenie, a teraz mam ladne biale zeby, chociaz czasem lekko zolte po kawie albo czekoladzie haha, ale ogolnie to jest spoko 😄

To i tak mało skasowała za plombowanie i piaskowanie. U mnie za plombowanie prawie 400 i piaskowanie podobnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale z drugiej strony bylem przerazony tez, bo tak sie zachwycala moimi zebami jak mi grzebala w jamie ustnej, ze naprawde myslalem, ze zaraz cos sie stanie, na szczescie nic sie nie stalo 😄

ale kiedys mialem sytuacje, ze kolega gej mnie zabral na masaz u siebie w miescie i zaplacil 55 funtow za saune i masaz, niezla angielka mnie masowala, to jak lezalem na brzuchu to ogladalem sobie jej ladne stopki, bo na boso byla, i masowala mi plecy i poslady, a potem jak na plecach lezalem i mi masowala glowe to czulem jej oddech cieply jak oddycha, a ja mialem tylko recznik na kroku, jak mi stanal wtedy, a ona mnie masowala i widziala to na bank haha 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie bylo czuc jej oddech, a ona byla naprawde atrakcyjna angielka 10/10, marzylem sobie ze mi po masazu masuje pracie i mam final hahah, ale to zbyt piekne by bylo prawdziwe XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam u ciapatego dentysty i straciłam świadomość trochę tak jak w szpitalu na szyciu u jakiegoś Ukraińca i mi pokazał cukierki bo widział że Zara zemdleje mhm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obok lezal kolega gej i masowala go gruba blondyna hahah 😄 mnie masowala atrakcyjna angielka na szczescie, i zesmy lezeli we dwojke i sie smiali w ogole 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gajaa napisał:

To i tak mało skasowała za plombowanie i piaskowanie. U mnie za plombowanie prawie 400 i piaskowanie podobnie. 

Taka wiocha u was a ceny jak w dużych miastach.

Czyli musiałaś mieć niezłe dziury w zębach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie podniecam u lekarzy xD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

buahah pamietam jak weszly te kobity i sie modlilem, zeby mnie gruba angielka nie masowala, i na szczescie nie masowala 😄 haha 😄 fajnie bylo 😄

mialem radoche 😄 wsadzala mi rece pod recznik i poslady masowala fajnie bylo 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kartofle napisał:

Taka wiocha u was a ceny jak w dużych miastach.

Czyli musiałaś mieć niezłe dziury w zębach xD

wiocha to test twoja morda fajfusie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kartofle napisał:

Taka wiocha u was a ceny jak w dużych miastach.

Czyli musiałaś mieć niezłe dziury w zębach xD

Ty akurat znasz się na zębach. Ty byś zapłacił tyle co auto mojego taty by zrobić wszystkie zęby, na bank xD

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gajaa napisał:

Ja się nie podniecam u lekarzy xD

 

no wiesz, nie dosc ze mnie komplementowala, jakby w szoku byla, ze takie piekne zeby a ja sobie mysle ja prdl co ta baba gada ona oszalala, i mi grzebie w tych zebach i jeszcze sie ociera o mnie i blisko jest i czuje jej cycek jak mi sie o cialo ociera i mi komplementy prawi a ja przerazony ze mi zaraz stanie siuurek na szczescie nic sie nie wydarzylo, ale blisko bylo 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gajaa napisał:

Ty akurat znasz się na zębach. Ty byś zapłacił tyle co auto mojego taty by zrobić wszystkie zęby, na bank xD

 

To tata musi jeździć niezłym złomem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gn00Y napisał:

no wiesz, nie dosc ze mnie komplementowala, jakby w szoku byla, ze takie piekne zeby a ja sobie mysle ja prdl co ta baba gada ona oszalala, i mi grzebie w tych zebach i jeszcze sie ociera o mnie i blisko jest i czuje jej cycek jak mi sie o cialo ociera i mi komplementy prawi a ja przerazony ze mi zaraz stanie siuurek na szczescie nic sie nie wydarzylo, ale blisko bylo 😄

Może miała ochotę na ciebie. Środowisko lekarskie jest bardzo zepsute i lubią sobie używać seksualnie.

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gajaa napisał:

Może miała ochotę na ciebie. Środowisko lekarskie jest bardzo zepsute i lubią sobie używać seksualnie.

 

ja na nia tez mialem bo byla szczupla i niezla mamuska 😄 naprawde niezla byla jak na swoj wiek 😄

ale jestem praawiczkiem niestety 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×