Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
cebulka09

Przeprowadzka- wspólne mieszkanie z facetem

Polecane posty

Cześć wszystkim!

Z moim TŻ jesteśmy razem razem od pół roku. Wszystko układa się super między nami, świetnie się dogadujemy. Czuję że jest moją bratnią duszą ale zastanawia mnie pewien aspekt. On jakiś czas temu wynajął mieszkanie, narazie przebywam tam co jakiś czas, czasem 1/2 dni w weekendy. Myślę że za jakiś czas chciałabym wspólnie zamieszkać razem, i spróbować wspólnego życia, z tym że to On wynajął to mieszkanie, a ja jak to kobieta, nie chce naciskać, pytać i pchać się na siłę.

 Myślę że jeśli będzie chciał to sam to zaproponuje, może, gdy zacznie doskwierać mu samotność.

Po jakim czasie Wy zamieszkaliście razem? Czy jest na to jakiś określony czas w związku?

Miłego wieczorku!😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, cebulka09 napisał:

Cześć wszystkim!

Z moim TŻ jesteśmy razem razem od pół roku. Wszystko układa się super między nami, świetnie się dogadujemy. Czuję że jest moją bratnią duszą ale zastanawia mnie pewien aspekt. On jakiś czas temu wynajął mieszkanie, narazie przebywam tam co jakiś czas, czasem 1/2 dni w weekendy. Myślę że za jakiś czas chciałabym wspólnie zamieszkać razem, i spróbować wspólnego życia, z tym że to On wynajął to mieszkanie, a ja jak to kobieta, nie chce naciskać, pytać i pchać się na siłę.

 Myślę że jeśli będzie chciał to sam to zaproponuje, może, gdy zacznie doskwierać mu samotność.

Po jakim czasie Wy zamieszkaliście razem? Czy jest na to jakiś określony czas w związku?

Miłego wieczorku!😊

nie ma określonego czasu można nawet wgl razem nie mieszkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, cebulka09 napisał:

Cześć wszystkim!

Z moim TŻ jesteśmy razem razem od pół roku. Wszystko układa się super między nami, świetnie się dogadujemy. Czuję że jest moją bratnią duszą ale zastanawia mnie pewien aspekt. On jakiś czas temu wynajął mieszkanie, narazie przebywam tam co jakiś czas, czasem 1/2 dni w weekendy. Myślę że za jakiś czas chciałabym wspólnie zamieszkać razem, i spróbować wspólnego życia, z tym że to On wynajął to mieszkanie, a ja jak to kobieta, nie chce naciskać, pytać i pchać się na siłę.

1. Myślę że jeśli będzie chciał to sam to zaproponuje, może, gdy zacznie doskwierać mu samotność.

2. Po jakim czasie Wy zamieszkaliście razem? Czy jest na to jakiś określony czas w związku?

Miłego wieczorku!😊

1. a czemu to On ma zaproponować Tobie, a sama mu tego nie zaproponujesz?

2. nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja ciotka nigdy ze swoim chłopem nie zamieszkała a byli razem wiele lat

kiepski to związek jeśli jedna strona gra w jakieś gierki i nie chce gadać o tym czego potrzebuje argumentując że jest kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, WychodzeNaChwile napisał:

1. a czemu to On ma zaproponować Tobie, a sama mu tego nie zaproponujesz?

2. nie pamiętam

1. Bo to jego lokum. Lepiej żeby sam zaproponował niż ona miałaby usłyszeć "nie".

2. Po ślubie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

dlaczego lepiej nie słyszeć nie ?

Urażona duma i zachwianie pewności czy ten związek jest na poważnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama tez mozesz zainicjowac rozmowę, o takich rzeczach trzeba umiec rozmawiac. Ale zastanow sie czy rzeczywiscie chcesz z nim przebywac nagle codziennie, bo potem klopot sie wyprowadzac.

Ja zamieszkalam z pierwszym facetem po jakichs 3 miesiacach, z drugim to chyba po miesiacu, a z trzecim po 2 latach. I w sumie czym pozniej tym lepiej moim zdaniem, bo jak juz sie razem mieszka to zaczyna sie rutyna i konczy sie luzne randkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, cebulka09 napisał:

Cześć wszystkim!

Z moim TŻ jesteśmy razem razem od pół roku. Wszystko układa się super między nami, świetnie się dogadujemy. Czuję że jest moją bratnią duszą ale zastanawia mnie pewien aspekt. On jakiś czas temu wynajął mieszkanie, narazie przebywam tam co jakiś czas, czasem 1/2 dni w weekendy. Myślę że za jakiś czas chciałabym wspólnie zamieszkać razem, i spróbować wspólnego życia, z tym że to On wynajął to mieszkanie, a ja jak to kobieta, nie chce naciskać, pytać i pchać się na siłę.

 Myślę że jeśli będzie chciał to sam to zaproponuje, może, gdy zacznie doskwierać mu samotność.

Po jakim czasie Wy zamieszkaliście razem? Czy jest na to jakiś określony czas w związku?

Miłego wieczorku!😊

Sam mieszkam na 60m2 bez kredytu i nie mogę znaleźć chętniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×