Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pochwa w poniedziałek

Chciałbym być teraz drapany przez lachona stąd

Polecane posty

nom kumpel mi pokazywal foto jak w londynie jeszcze mieszkal wielki rzad plyt poustawiane wsrod scianach plyt to wielkie jak lozko xD

ale potem musial sie wyprowadzac bo sie poklocil ze swoja doopa, i zostawil w pudelkach tylko najcenniejsze kaski a reszte pudelek wyyjebal, a plyty poszly do tych plastikow co w jednym trzymasz 50 plyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozna tez przerobic konsole i sciagnac wszystkie gierki na pendrive i grac z pena xD

ta pierwsza edycje ps3 podobno sie dalo przerobic ze dzialaly jeszcze giery z ps1 i ps2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Idiiota napisał:

mozna tez przerobic konsole i sciagnac wszystkie gierki na pendrive i grac z pena xD

ta pierwsza edycje ps3 podobno sie dalo przerobic ze dzialaly jeszcze giery z ps1 i ps2

Z pena to wgrywa się nieskończoność za wolny transfer danych bo próbowałem dobre do wąskiej grupy gier co malo laduja tam jest usb 1.1 coś takiego także lipa 

Lepiej z tyłu podpiac przez ata lub sata 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha, no tak 😄 spoko 😄

ej ja ide gnic, bo zdycham 😄

innym razem popisze w nocy, w polsce mi sie szybko spac chce i budze sie o 5:30 wyspany rano 😄

pozdro dobranoc 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Idiiota napisał:

aha, no tak 😄 spoko 😄

ej ja ide gnic, bo zdycham 😄

innym razem popisze w nocy, w polsce mi sie szybko spac chce i budze sie o 5:30 wyspany rano 😄

pozdro dobranoc 😄

Spoko ja se poogladam okladki allegro 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pamietam jak ogladalem hyper jak bylem dzieckiem w tv i tam lecialo anime i gierki z muzyka jak filmiki fajne to bylo bo gierki fajne i piosenki tez czasem niezle byly, to bylo to Dead or Alive, zapamietalem to bo mi sie to podobalo, i fajna piosenka Korn do tego leciala, utknelo mi to w pamieci bardzo a mialem moze z 5 lat 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Idiiota napisał:

to chyba cos jak tekken, ale nigdy nie gralem 😄

Wiem że dla samego Dynamite Deka z pendrive można by se podłączyć 

Ciekawy jestem obrazu pal niektórych gier 1080i wymuszone jak to będzie wyglądało jak nie podlacze się nie przekonam zawsze można odpiac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×