Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Idiiota

tak malo brakowalo, a mieszkalbym sobie z Leosia i bysmy spali codziennie razem, ale niestety przyjaciele wyknuli plan, zeby mnie nie puscic, bo nie znaja tej osoby, i nigdzie nie pojechalem

Polecane posty

ahh ci przyjaciele mnie nie puscili, a bylo tak blisko i w koncu potrzymalbym dziewczyne za reke pierwszy raz w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kocham Leosie, ale przyjaciele wyknuli, zeby mnie przez weekend zatrzymac w domu i zebym zabalowal, a potem zdychalem 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to wina pravika ze mnie znienawidzila, i nie wybacze temu gnoojowi

a leosia chciala zebysmy do niego pojechali do pravika sie spotkac, masakra jakas, dobrze ze przynajmniej to mnie ominelo, Gaja mi od dawna powtarzala, ze pravik to dwulicowa menda, ale ja myslalem, ze zmysla, a miala racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masakra jakas, leosia wyladowala w szpitalu z peknietym zebrem i siniakami, ja sobie zlamalem nadgarstek i tez wyladowalem w szpitalu, a wspollokator wyladowal w psychiatryku na kilka tygodni, a mielismy sie spotkac i mialo byc wszystko fajnie i pieknie, bylismy juz umowieni na kawe w fajnej kawiarni nad woda, a tu chooy takie nieszczescie

to wina praavika tej mendy zakichanej, to jego wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby Leosia przyjechala do mnie na noc zamiast do hotelu, tak jak pisala na poczatku, to tez by bylo inaczej, a ze wolala hotel bo mi nie ufala, to sie skonczylo jak skonczylo, i wrocila sama, zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje ziomeczki na irc mi pisali wszyscy, ze to podejrzane, ze nie chciala poznac moich przyjaciol, tylko mnie porwac, a mnie bylo smutno, ze mam zostawic moich ziomeczkow, co mi od roku czasu utrzymuja za darmo iz ywia mnie za nic, a do tego niedawno moj przyjaciel inzynier dzwieku oddal mi moja wieze technics, ktora trzymal 4 lata, bo mieszkalem w lesie, a ja mam ich potraktowac jak szmaaty jakies, bo ciipa z neeta mi obiecuje to i tamto, no zmienilem zdanie, ale z drugiej strony np. moje babcie mnie na tyle znaja, ze jak mnie o cos pytaja, np ze mam zalzoyc konto na whatsapp, a ja ze tego nie zrobie, to tez sie wkurzaja, ale potem mysle i mysle i jednak zmieniam zdanie np. dzien pozniej mowie, ze zaloze to konto, ale leosia sie na mnie wkurzyla iz aczela mnie obrazac, wiec nie pojechalem xD i nie mialem juz kiedy zmienic zdania : D

papa ide cos porobic fajnego albo wracam nad wode, bo sloneczko dzisiaj, hejka 😄

Edytowano przez Idiiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Idiiota napisał:

Jakby Leosia przyjechala do mnie na noc zamiast do hotelu, tak jak pisala na poczatku, to tez by bylo inaczej, a ze wolala hotel bo mi nie ufala, to sie skonczylo jak skonczylo, i wrocila sama, zycie

Nie dziwię się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Idiiota napisał:

to wina pravika ze mnie znienawidzila, i nie wybacze temu gnoojowi

a leosia chciala zebysmy do niego pojechali do pravika sie spotkac, masakra jakas, dobrze ze przynajmniej to mnie ominelo, Gaja mi od dawna powtarzala, ze pravik to dwulicowa menda, ale ja myslalem, ze zmysla, a miala racje.

To moja przyjaciółka którą znam od wielu lat i chcę dla Niej jak najlepiej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie, ze zostalem z rodzina i przyjaciolmi, a nie z leosia, ktora chciala mnie ukrasc 😄

nie wybaczylbym sobie, ze potem przyjaciele, z ktorymi mieszkam o mnie by mowili Fuck Filip this bastard, bo ich zostawilem 😄

ide sie cieszyc zyciem i wolnoscia, jak mi pisala Gaja 😄 Pocieszyla mnie Gaja, ta wspaniala dziewczyna ❤️😄

papa 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mloda mama napisał:

Gaja jest chora psychicznie jak ty

SRATUSZCZAK JESZCZE NIE PRZEBIERA SIE ZA KOBIETE WIEC KLAUDIUSZ JEST BARDZIEJ ROZWINIETY POD WZGLEDEM BYCIA TRANSEM 

Edytowano przez regurgitacja łyszkowicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pamietam jak dawno temu bylem umowiony w miescie z dwiema fajnymi mormonkami jedna niemka a druga angielka na miasto, mielismy czytac razem ksiege mormona i isc na spacer, a ja potem napisalem ze nic z tego, bo mi sie nei chce z lozka wychodzic, a sluchalem muzyki z wiezy i sluchawki ultrasone pro 750i i mi tak dobrze bylo, ze mi sie nie chcialo

tym razem tez wieza wygrala, haha XD. kurde dopiero mi kolega wieze oddal, ja 3 miesiace bylem w Polsce i dawno nie tu nie bylem, i teraz mam to zostawic wszystko znowu???? 😞 ale mi sie plakac chcialo, dopiero wrocilem a ja znowu mam wypieerdalac 😞

leosia zla kobieta

Edytowano przez Idiiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nic, wszyscy mi pisza na irc ziomeczki, zebym zapomnial o leosi i szedl na przod z yciem, wiec zegnamy sie 😄

gaja odeszla, to ja tez na mnie pora, zegnajcie 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie jestem chory psychicznie, jestem zdrowy fizycznie i psychicznie i super sie czuje 😄 jest wspaniale ❤️

ide chyba sobie znowu w rzece poplywac ❤️😄 papa 😄

dzisiaj sobie poszedlem za miasto nad wode polozylem sie na trawce i sobie sluchalem muzyczki z moich nowych sluchawek ipatrzylem jak slonce swieci i woda plynie, a potem hop do wody 😄 cos pieknego 😄

na co mi baba hahah 😄

pa 😄 zegnajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Idiiota napisał:

no nic, wszyscy mi pisza na irc ziomeczki, zebym zapomnial o leosi i szedl na przod z yciem, wiec zegnamy sie 😄

gaja odeszla, to ja tez na mnie pora, zegnajcie 😄

 

WEJDZ SOBIE NA STRONE HYPNOTUBE (DOT) COM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tube to sobie praavik codziennie wsadza kotarby do japy i mloda mama rowniez 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie przebieralem sie za kobiete i nie bede przebieral 😄

chociaz mam dlugie zgrabne nogi i niejedna kobieta by takie chciala, to podziekuje 😄

nara 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Idiiota napisał:

nigdy nie przebieralem sie za kobiete i nie bede przebieral 😄

chociaz mam dlugie zgrabne nogi i niejedna kobieta by takie chciala, to podziekuje 😄

nara 😄

NIE CHCIALBYS POCZUC NA SWOICH OGOLONYCH NOGACH DAMSKICH RAJSTOPEK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie golilem nigdy nog i nie mam takiego zamiaru 😄

spadam stad 😄

ide sobie za miasto chyba zegnaj narcyz 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sama mnie wyrywala i na moje forum porwala i w ogole, a teraz ja mam rozpaczac buahah, juz mi sie znudzilo rozpaczanie, teraz kocham lodowata wode i kapiele na outdoor, to papa 😄 siebie tez pokochalem 😄 czuje sie wspaniale ❤️😄

zegnajcie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Idiiota napisał:

sama mnie wyrywala i na moje forum porwala i w ogole, a teraz ja mam rozpaczac buahah, juz mi sie znudzilo rozpaczanie, teraz kocham lodowata wode i kapiele na outdoor, to papa 😄 siebie tez pokochalem 😄 czuje sie wspaniale ❤️😄

zegnajcie 😄

Jako jedyna chciała tam pisać bo myślała że jesteś normalny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mloda mama napisał:

Jako jedyna chciała tam pisać bo myślała że jesteś normalny 

spadaj praavik 😄

jestem normalny 😄

na irc z przyjaciolmi caly czas korespondujemy, fajniej niz na forum 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i nowi ludzie tez wpadaja 😄

a ja jestem operatorem i mam przyjaciol z calego swiata 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zegnaj leosia 😄

milo bylo cie nigdy nie poznac 😄

zycze szczescia, a w niebie nikt na ciebie nie czeka 😄

nie pozdrawiam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wspaniala i piekna Gaja mi pisala ze pravik to falszywa dwulicowa menda i ze sie nim brzydzi gdy pisalismy na wykopie, zanim jeszcze sreosia ze mna pisala, i miala racje 😄 ciesze sie, ze odkrylem jaki to parszywy smiec 😄 caly czas nas stalkowal, mnie i gaje, i nie moglismy popisac w spokoju 😄

a Gaja nie wpadla do mnie na forum, bo ta pravicza menda kuurewska byla zarejestrowana xD szkoda ze go wczesniej nie wyjeebalem 😄

a forum stoi i bedzie stalo jeszcze dlugo, a wy sobie tutaj piszcie, przegrywy hahah. nara gnooje 😄

do tego psa i jego 'przyjaciolek' nie mam szacunku, a leosia to ... i kazda jego 'przyjaciolka' rowniez 😄

nara szmaty 😄

Edytowano przez Idiiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to moj wspollokator do praaviczej mendy wyglada jak Bog Adonis Herkules, buahah i wole Jego niz ta pravicza oblesna bezzebna mende, fuj 😄

zegnamy sie 😄

Edytowano przez Idiiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×