Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Klitek

Czy jako pracownik na okresie próbnym, zwrócilibyście uwagę szefowi gdyby kichał w waszej obecności nie zasłaniając ust?

Polecane posty

Domyślam się, że będąc na okresie próbnym lepiej zacisnąć zęby i nie zareagować w takiej sytuacji?

A czy jako długoletni pracownik, odważylibyście zwrócić uwagę szefowi w takiej sytuacji, że nie chcecie żeby was zaraził i czy mógłby zasłaniać usta podczas kichania?

Edytowano przez Klitek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Klitek napisał:

Domyślam się, że będąc na okresie próbnym lepiej zacisnąć zęby i nie zareagować w takiej sytuacji?

A czy jako długoletni pracownik, odważylibyście zwrócić uwagę szefowi w takiej sytuacji, że nie chcecie żeby was zaraził i czy mógłby zasłaniać usta podczas kichania?

Nie. Czasem fajnie odpocząć sobie od pracy w domu na płatnym chorobowym. I tak my Polacy za dużo pracujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie jeśli miałabym już zrobić coś takiego, to tylko co najwyżej w formie żartu, a nie z jakąś pretensją w głosie. Nie chciałabym wyjść na jakąś przewrażliwioną hipochondryczkę 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Jestem Jaka Jestem napisał:

Ewentualnie jeśli miałabym już zrobić coś takiego, to tylko co najwyżej w formie żartu, a nie z jakąś pretensją w głosie. Nie chciałabym wyjść na jakąś przewrażliwioną hipochondryczkę 😅

A co grozi czlowiekowi, ktory zostanie uznany za przewrazliwionego hipohondryka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Klitek napisał:

A co grozi czlowiekowi, ktory zostanie uznany za przewrazliwionego hipohondryka?

ZAKLAD PSYCHIATRYCZNY Z TYM ZE JESLI TWOJ SZEF CHODZI UMARKANY TO Z NIM JEST PROBLEM A NEI Z TOBA BO GENERUJE ZAGROZENIE EPIDEMICZNE 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Klitek napisał:

A co grozi czlowiekowi, ktory zostanie uznany za przewrazliwionego hipohondryka?

W najgorszym wypadku wykluczenie społeczne 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jestem Jaka Jestem napisał:

W najgorszym wypadku wykluczenie społeczne 😄

Ufff a to mi nie grozi bo ja całe życie jestem wykluczony społecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Klitek napisał:

Domyślam się, że będąc na okresie próbnym lepiej zacisnąć zęby i nie zareagować w takiej sytuacji?

A czy jako długoletni pracownik, odważylibyście zwrócić uwagę szefowi w takiej sytuacji, że nie chcecie żeby was zaraził i czy mógłby zasłaniać usta podczas kichania?

W ogóle sie tym nie przejmuje ponieważ wszedzie są zarazki, poza tym dobrze sie odzywiam 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Niburdiama napisał:

W ogóle sie tym nie przejmuje ponieważ wszedzie są zarazki, poza tym dobrze sie odzywiam 😎

Ja nawet kiedy jeszcze się dobrze odżywiałem, to wiele razy bywało tak, że jedna osoba w mojej obecności kichnęła, a ja przez następne 2 tygodnie leżałem z gorączką

I wiem, że musiałem się zarazić od tej jednej osoby, bo nie przebywałem w pobliżu żadnej innej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×